جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۴/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۰:۰۳
  |   نظرات: ۲ نظر
1,459 نفر بازدید

قدوسی: چرا می گویند یا با تماشاگر یا لغو بازی؟پس سلامت مردم چه می شود؟

پرسپولیس نیوز: مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس نسبت به مواضع باشگاه سپاهان مبنی بر برگزاری دیدار با پرسپولیس در حضور تماشاگران برخلاف تصمیم مسئولین برای مبارزه با ویروس کرونا اعتراض کرد.

حسین قدوسی در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود:مسئولین برای مبارزه با کرونا در ورزش با جمع بندی همه مسائل به این نتیجه و تصمیم واحد رسیده اند که سه مسابقه لیگ برتر در روزهای یکشنبه بدون تماشاگر برگزار شود.این یک تصمیم کلی است و مختص یک تیم نیست اما متاسفانه مسئولین باشگاه سپاهان
نمی خواهند قانون اجرا شود و مدام مخالفت خود را با این موضوع اعلام می دارند

وی تصریح کرد:باید احترام به تصمیمات کلان و مهم را در دستور کار قرار داد و طبق تصمیم کلی مسوولان بازی های فردا بدون حضور تماشاگران باید برگزار شود. این بازی اگر در تهران هم برگزار می شد نیز بدون تماشاگر بود کمااینکه این تصمیم برای کلیه بازی های فردای لیگ برتربوده و برخی اظهاراتی که درباره چنین مسائلی شنیده می شود جای تعجب دارد.

قدوسی ادامه داد:آقای سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ هم در جلسه هماهنگی طی تماسی بر لزوم برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران تاکید کرده‌اند. باشگاه سپاهان نسبت به این موضوع اعتراض دارد.انها صراحتا می گویند یا بازی با تماشاگر برگزار یا لغو شود و این پذیرش برگزاری بازی با حضور تماشاگر در شرایطی که بنا بر نظر مسوولان باید بازی های فردا بخاطر جلوگیری از شیوع بیماری کشنده و خطرناک کرونا بدون تماشاگر برگزار شود جای تعجب بسیار دارد.آیا اگر بازی در تهران بود هم چنین نظری داشتند؟چرا باید گفت یا با تماشاگر و یا لغو بازی؟آیا نباید سلامت مردم بر هر چیزی ارجح باشد. در این شرایط آیا رواست تماشاگران دو تیم و دیگر بازی ها در کنار هم و روی سکوها بازی ها را تماشا کنند و خیلی راحت سلامت و جان شان در خطر قرار گرفته و دچار مخاطره و اسیب های جبران ناپذیر شوند.

قدوسی در ادامه گفت:از برخی مسائل و اتهامات واهی که مطرح می شود و متاسفانه با انها برخوردی هم صورت نمی گیرد متعجبیم.نیاز به گفتن حقایقی که چون روز روشن آشکار است هم نیست چرا که مستندات نشان می دهد تیم پرسپولیس در فصل جاری از ناحیه تصمیمات اتخاذ شده، اشتباهات داوری و برنامه مسابقات مجموعا بیش از هر تیمی متضرر شده است‌.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “قدوسی: چرا می گویند یا با تماشاگر یا لغو بازی؟پس سلامت مردم چه می شود؟”

 1. علی گفت:

  ۱۸

  ۳

  اینا از خداشونه بازی لغو بشه، چون نصف بازیکناشون مصدوم هستن

 2. حسام گفت:

  ۲۸

  ۲

  اونا خودشون کمتر از کرونا خطرناک نیستن..سرباز احمدی و آبهای آلوده و ماجرای غش و…همه اینا ازکروما‌خطرناک تربودن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5091 بازدید

بازدید دیروز: 35847 بازدید

بازدید کل : 22522765 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر