سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۳/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
  |   نظرات: ۴ نظر
2,199 نفر بازدید

قرارداد پرسپولیس و آل‌اشپورت شنبه امضا خواهد شد

پرسپولیس نیوز: پس از رسیدن به توافقات نهایی، قرارداد همکاری سه ساله باشگاه پرسپولیس و شرکت آل‌اشپورت روز شنبه امضا می‌شود.

پس از انجام چند دور مذاکره، درنهایت مسئولان باشگاه پرسپولیس با نمایندگان شرکت آل‌اشپورت به توافق رسیدند تا البسه این باشگاه توسط این برند تولید شود.

توافقات نهایی برای انعقاد همکاری قرارداد سه ساله به دست آمده و قرار است روز شنبه این قرارداد بین مسئولان باشگاه پرسپولیس با این شرکت به امضا برسد.

قرار است پس از امضای این قرارداد، نشست خبری با حضور مسئولان آل‌اشپورت و باشگاه پرسپولیس برگزار شود که به احتمال فراوان سالن کنفرانس ورزشگاه شهید کاظمی میزبان برگزاری این نشست خواهد بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “قرارداد پرسپولیس و آل‌اشپورت شنبه امضا خواهد شد”

 1. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  حداقل ازلینیگ جوما ازاین درودکورابهتره کنعانی زادگان رضاشکاری چیه مهاجمم جذب کنید تافصلوشروع کنیم

 2. پرسپولیس گفت:

  ۶

  ۱

  به نظرم باید قرارداد علیپور تمیدید بشه و اگر میخواد بره،الان بهتر با ترانسفر شدنش موافقت کنن تا سال بعد مفت از دستش ندیم!!!!بجاش رضا شکاری رو بطور دائم جذب کنیم.کیروش استنلی هم جذب بشه.نادری و بشار قراردادشون تمیدید بشه.ربیع خواه و همتی هم از لیست خارجشون کنن.کنعانی زادگان هم برای دفاع جذب بشه.یک جای خالی هم تو لیست ایجاد میشه.که اگر لازم بشه با نظر سرمربی پرش میشه.

 3. آدیداس گفت:

  ۸

  ۴

  ۳ سال!؟ این برند نه کیفیت داره و نه اعتبار، البته از لی نینگ چینی خیلی خیلی بهتره ولی بازم در حد پرسپولیس نیست.

 4. سعید گفت:

  ۱۲

  ۰

  حالا که قراره ال اشپورت سه ساله باپرسپولیس قرارداد ببنده پس به هوادارا برای طراحی یک لباس شیک درخواست بدین تا طرحاشون روبه باشگاه ارائه کنندتا حداقل یک طرحی در حدونام پرسپولیس باشه وهمیشه بتونی باهر برندی که قرارداد بستی از طرح که مخصوص خودت هست استفاده کنی نه اینکه هر سال یک مدل باشه این کارها جزئی از نکات ریز یک مدیریت که لباس تیمش همیشه یک مدل باشه نه اینکه هر سال یک مدل

آمار بازدید:

بازدید امروز: 9322 بازدید

بازدید دیروز: 29473 بازدید

بازدید کل : 15755289 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر