شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۱/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
  |   نظرات: ۲ نظر
776 نفر بازدید

قرمزپوشان آخرین تمرین پیش از دیدار برابر پارس جنوبی را انجام دادند

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین تمرین خود پیش از بازی با پارس جنوبی را امروز سه‌شنبه در ورزشگاه شهید کاظمی انجام داد.

سرخپوشان با دو جلسه تمرین، برابر تیم پارس جنوبی جم قرار می‌گیرند. پرسپولیس که رکورد قهرمانی زود هنگام را در این فصل جابجا کرد برای گذر از حدنصاب امتیازات فصل گذشته خود به پیروزی در این بازی فکر می‌کند و آخرین تمرین خود را امروز سه‌شنبه انجام داد.

تمرین از ساعت ۱۱ آغاز شد و ابتدا مارکو استیلینوویچ با برنامه‌های خاص خود بدن‌ها را گرم کرد. پس از آن برانکو بازیکنان را به سه دسته تقسیم نمود تا فوتبال هدفمند را به صورت یک ضرب دنبال کنند.

فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین، انجام تمرینات قدرتی و دوئل‌های دو به دو بدنی و استارت‌ها، شوتزنی و ضربه به چارچوب و در نهایت ضربات شروع مجدد، بخش‌های بعدی تمرین امروز پرسپولیس بود.

سرخپوشان کار را بدون غایب و مصدوم دنبال کردند و پس از تمرین راهی هتل پارسیان اوین شدند تا ناهار را در آنجا صرف کنند و اردو آغاز شود.

اعضای تیم قبل از شام نیز در جلسه فنی و آنالیز شرکت می‌کنند.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس فردا چهارشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم پارس جنوبی جم خواهد بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “قرمزپوشان آخرین تمرین پیش از دیدار برابر پارس جنوبی را انجام دادند”

 1. سعید یوسفی گفت:

  ۲

  ۰

  جناب آقای برانکوی گل و گلاب. عزیز دلم اگر سال آینده پرسپولیس برای ترکیب اصلی و نیمکت خود مشکل داشت لطفاً هرگز و هرگز تقصیر را به گردن بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نیندازید. چون اکنون پرسپولیس از سرمایه های خود به خوبی استفاده نمیکند. شما می گویید منشا روحیه ندارد، رسن اردوی عراق بوده، مسلمان و مصلح هم چنین و چنان و الوان زاده و … هم که باید تجربه کنند. پیش بینی من این است که سال آینده حتماً به مشکل می خوریم ولی نه به خاطر بسته بودن پنجره بلکه به خاطر نظرات خاص شخص جنابعالی. البته شما مربی محبوب ما هستی و انشاله که ما اشتباه می کنیم.

 2. Mehri گفت:

  ۰

  ۰

  هر نفر یا شخص که یک تیم لیگ برتری داشته باشه کلا از مالیات معاف میشه… نفت تهران اسمشو باید راست میگفت ..برای اینکه مالیات ندن تیم داری باید بکنند…
  ) بوس کوچولو برا شما که بازی سختی دارید (
  موفق باشید.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 4792 بازدید

بازدید دیروز: 51878 بازدید

بازدید کل : 1095330 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر