سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۱
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸
  |   نظرات: ۱۲ نظر
2,314 نفر بازدید

قطبی: بردن پرسپولیس خیلی شیرین بود/ تا صدر جدول خیلی کار داریم

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پیروزی مقابل پرسپولیس را به بازیکنان و هواداران این تیم تبریک گفت.

افشین قطبی در نشست خبری بعد از پیروزی در دیدار مقابل پرسپولیس، گفت: بازی بسیار شیرینی برای خوزستانی‌ها و هواداران فولاد بود. بازیکنان بسیار خوب به وظایف خود عمل کردند و کار را در نیمه اول برایمان آسان کردند.

* هنوز خیلی کار داریم اما این برد خیلی شیرین بود

و‌ی در ادامه ا‌فزود: ما در این بازی عملکرد خوبی داشتیم. در نیمه دوم تمرکزمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حفظ کردیم و توانستیم با این پیروزی شیرین فاصله‌مان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با صدر جدول کم کنیم. هنوز خیلی کار داریم ا‌ما این پیروزی خیلی شیرین بود.

* فارسی بلد نیستم به همین دلیل منظورم خود بیان نشد

سرمربی تیم فولاد در مورد این‌که او دیروز اعلام کر‌د‌ه فولاد فرزند دومش است و آیا این بی‌احترامی به هوداران فولاد نیست، عنوان کرد: شاید فارسی من به اندازه کافی خوب نیست که بتوانم منظورم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیان کنم. من مثالی در مورد فرزند زدم و گفتم وقتی انسان دو فرزند دارد عاشق هر دو است. من سعی کردم به باشگاه، مردم و هواداران تیمی که با آنها کار کردم احترام بگذارم. من با این تفکر بزرگ شدم که به حریف احترام بگذارم و سعی کردم به بازیکنان، مربیان و تیمی که با آن کارم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در ایران شروع کردم، احترام بگذارم. این حرف من بی‌احترامی به فولاد نبود.

*روزی ۲۰ ساعت در فولاد کار می‌کنم

قطبی تاکید کرد: من ۱۶ تا ۲۰ ساعت با فولاد کار می‌کنم تا سطح این تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ارتقا بدهم. ما گاهی فکر می‌کنیم حرف‌ها مهم هستند، بلکه عملکردها اهمیت د‌ارد. عملکرد من نشان د‌ا‌ده عاشق هواداران فولاد هستم و به کاری که می‌کنم اعتقاد دارم. من تلاشم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بر‌ا‌ی ساخت فرهنگ و فوتبال فولاد و پرورش بازیکنان ملی انجام می‌دهم. از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این پیروزی خوشحالم و ما تا آخرین لحظه تلاش کردیم؛ چراکه تا سوت بازی در نیامده نمی‌توانستیم از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیروزی مطمئن شویم.

* امتیازهای زیادی عقب هستیم

قطبی در مورد این‌که شرایط فولاد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این مد‌ت چطور ارزیابی می‌کند، تصریح کرد: چیزی که من می‌بینیم تلاش بازیکنان و عملکرد کا‌در فنی است. تفکری که ما آوردیم در سایه تلاش و کوشش است و بازیکنان بسیار وظیفه‌شناس هستند. ما امتیازات زیادی عقب هستیم، ا‌ما تلاش می‌کنیم بازی‌های بهتری ارائه دهیم و نتایج قابل قبولی بگیریم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

12 Responses to “قطبی: بردن پرسپولیس خیلی شیرین بود/ تا صدر جدول خیلی کار داریم”

 1. Morteza گفت:

  ۸

  ۳

  به غیر از یحیی، سرمربی پرسپولیسی نمیشناسم

 2. خاک سرخ گفت:

  ۲

  ۲

  آخه چرا باید عالیشاه رو نیمکت باشه؟؟؟!!!!

 3. نصیر گفت:

  ۳

  ۰

  قطبی هوش بالایی داره برانکو اصولا هر چه قدر در به بازی گرفتن بازیکنان معمولی خوب هست در بازی گرفتن از ستاره ها مشکل داشته اونها رو به یک یا دو پست خاص محدود می کنه از زمانی که منشا آمد با طارمی دچار همین مشکل شد و الآن هم که سروش آمده با بشار ..سروش باید یک خط جلوتر از بشار بازی کنه پشت محوطه جریمه چون قدرت تقسیم توپ بشار سن رو نداره به نظرم ترابی در نهایت جای بودمیر رو در خط حمله خواهد گرفت..

 4. پرسپولیس گفت:

  ۳

  ۲

  آنقدر قر نزنید
  پرسپولیس زیاد بازیکن گرفت
  از اونا هماهنگی و کارای عمقی میخوایم.
  هافبک ها باید وسط بازی کنن تا میانه زمین رو بگیرن…
  پاس تو عمق بدن…

  آقا پرسپولیس باید هماهنگ شه …
  هماهنگ…

  یه کم زمان بدید….

  چیزی که محرزه، اینه که خط هافبک باید بهتر شه. به سروش زمان بدید….

  سیکمونم باید این باشه که گل نخوریم یعنی ۲۰ دقیقه اول ۴۲۳۱، بعد ۴۱۴۱،
  در نهایت نیمه دوم ۴۴۲ خطی….

  هدف گل نخوردن باشه….
  بعدم با گرفتن وسط زمین گل بزنیم….

  پرس و شوت زنی نداشتیم

 5. Morteza گفت:

  ۵

  ۰

  مردم بنده پول اند.هر طرف پول باشه براش بالا پایین می پرند.

 6. رومل روبای صحرا گفت:

  ۵

  ۰

  خداییش بشار امروز و تا حالا چکار کرده که شد با کیفیت و باید فیکس باشه؟؟؟تو این همه بازی یه گلزده تا حالا؟ امروزم فقط تو حمله ها توپ لو داد و خطا کرد

 7. davoud گفت:

  ۳

  ۵

  طارمی باید برگردد.منشا نباید میرفت.سروش باید ذخیره بشار باشد.شجاع خوب است اما باید جایگزینش گرفته میشد.یک هافبک طراح از نیجریه یا کامرون یا پرو و یک گلر ششدانگ میخواهیم.داوریها چاره ندارد علیه فتاحی و سپاهان به فیفا وای اف سی گزارش کرد مسوولین پرسپوایس ساکتتد حتما یا آرامش میخان یا زد وبندیه پشت پرده.اسپانسر مشترک نمیخایم. چقدر سیدجلال کار کند .هزار بار گفتیم دفاع وسط خوب و کلزن میخایم سروش هوب هست اما سانت بلد نیست درود بر عالیشاه.نرگ بربازیهای فشرده و ناداوری فوتبال ایران به جایی نخواهد رسید مافیای کیسه غده سرطانی است با این وضعیت گرانی سرتیم مردم رو بریدند.

 8. حمید گفت:

  ۱۵

  ۳۵

  بیچاره علی دایی هیچ وقت اینجوری که تیمش به پرسپولیس گل زده مثل قطبی نپریده هوا که اینجوری چند ساله بهش گیر دادیم که تعصب نداری و اله بله و… امروز دیدیم که آقای قطبی چطور رو هوا بود مخصوصا گل اول که آفساید اعلام شد.

 9. فرزاد گفت:

  ۳۰

  ۱۱

  خدایی سروش رفیعی امروز چی کار کرد یه بازیکن با کیفیت مثل بشار باید بشینه رو نیمکت روی گل دوم سروش توپ و لو داد بعد رفت و پنالتی شد سروش باید جایگزین بشار باشه تا دقیقه ۷۵

 10. عادل گفت:

  ۳۰

  ۱

  نقش قنبر پور و پندار خمارلو این وسط چیه چرا حق پرسپولیس رو از این هوچیها نمیگیرن . سکوت چه معنی میده وقتی این همه هجمه هست اگه نمیتونن خب برن به درک . پیروانی باید برگرده

 11. حسن گفت:

  ۳۶

  ۱۳

  با این وضع ترکیب بشار تمدید نمیکنه و میره . وقتی ایجاد بازیسازیش و تحرکش از سروش بهتره و نیم فصل فیکس بود و نتیجه هم گرفتیم و الان جاش سروش فیکسه و اون روی نیمکت و تیم افت بازیسازی و ایجاد موقعیت داره همین میشه . بمحض اینکه بشار اومد تیم رو به جلوتر و موقعیتهاش بیشتر شد.

 12. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۳۵

  ۴

  افشین خان داور کار رو برای شما راحت کرد…اون از پنالتیش و اون از سوت هول هولکی پایان بازیش که یک دقیقه زودتر سوت زد و چهاردقیقه اضافه هم نگرفت…با این مدل بازی تیمت قهرمان نمیشه چون فقط مقابل پرسپولیس به نفعت سوت میزنن و برای همه تیما مقابل پرسپولیس به ضررپرسپولیس سوت میزنن.شک نکن این امتیاز کثیف امروز رو داوران غش کرده هفته بعد ازت میگیرن!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22757 بازدید

بازدید دیروز: 67996 بازدید

بازدید کل : 11159203 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر