یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۲
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
  |   نظرات: ۱۴ نظر
1,231 نفر بازدید

قلیچ: کیفیت بودیمیر خیلی پایین است/ برانکو با تمام وجود دارد برای موفقیت تیم تلاش می‌کند

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: واقعأ بودیمیر در حد اندازه‌های پرسپولیس نیست، اگر بگویم او بازیکن خوب خوبی است ظلم کرده‌ام.

وحید قلیچ در خصوص شکست تیم فوتبال پرسپولیس برابر الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس فوتبال بدی را بازی نکرد منتهی مراتب بازیکنان فرصت سوزی کردند و گرنه ما می‌توانستیم به برتری برسیم. متاسفانه خط حمله ما هم در این دیدار خیلی ضعیف بود. بودیمیر دیشب بازی نکرد ولی واقعأ در حد اندازه‌های پرسپولیس نیست. اگر بگویم او بازیکن خوب خوبی است به سایر بازیکنان ظلم کرده‌ام و اگر هم خلاف این مسئله اظهار نظر کنم موجب دلخوری و ناراحتی برانکو می‌شود.

وی افزود: همیشه نباید در مسابقات پیروز شویم بلکه باید یک روزی هم شکست خوریم. هنر سرمربی این است که بعد از بازی نقاط ضعف و قوت تیم را مورد آنالیز قرار دهد تا در دیدار بعدی این شکست را به برد تبدیل کند.

قلیچ در ادامه در خصوص اینکه آیا با این شکست تیم فوتبال پرسپولیس شانسی برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا دارد یا خیر، گفت: شانس همیشه وجود دارد اما باید مقداری بازیکنان تلاش کنند. نگرفتن پول و پاداش باعث شده تا انگیزه بازیکنان کمتر شود. اگر آنها از لحاظ مالی تغذیه شوند بهتر می‌توانند برای تیم بازی کنند. سال گذشته بازیکنان به دلیل تعصب به پیراهن خوب بازی می‌کردند اما امسال چون مسئولان باشگاه به تهعدات مالی‌شان در قبال آنها عمل نکرده‌اند مقداری در کارشان سست شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: حق دادی نیست بلکه گرفتنی است. درست نیست بازیکنان به دلیل اینکه پولی دریافت نمی‌کنند خدای نکرده برای تیم کم کاری کنند. الان به تازگی در فوتبال ما هم مد شده بازیکنانی که پولی دریافت نمی‌کنند سر تمرین حاضر نمی‌شوند تا از این طریق به تیم‌شان ضربه بزنند. در فوتبال ما الان کمتر بازیکنی پیدا می‌شود که دارای ماشین خارجی نباشد یا در بهترین منطقه تهران ساکن نباشد.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد برانکو اولویت اصلی این تیم را قهرمانی در لیگ برتر قرار داده ، تصریح کرد: من این مسئله را قبول ندارم که فقط بازیکنان بخواهند در لیگ برتر قهرمان شوند. امسال مقداری بازیکنان برای برانکو کمتر تلاش می‌کنند و به نوعی آنها دارند پشت برانکو را خالی می‌کنند. در صورتی که سال گذشته بازیکنان با جان و دل برای موفقیت پرسپولیس چه در رقابت‌های داخلی و چه رقابت‌های برون مرزی تلاش می‌کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پیروزی و قهرمانی در لیگ به نام مسئولان باشگاه نوشته می‌شود و شکست هم به پای برانکو ثبت می‌شود و درست نیست که زحمات برانکو نادیده گرفته شود. برانکو با تمام وجود دارد برای موفقیت تیم تلاش می‌کند. بدترین موضوع برای تیم پرسپولیس مواجه شدن با حاشیه است و شکست هم یکی از این عواملی محسوب می‌شود که می‌تواند تیم را به حاشیه ببرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

14 Responses to “قلیچ: کیفیت بودیمیر خیلی پایین است/ برانکو با تمام وجود دارد برای موفقیت تیم تلاش می‌کند”

 1. عاشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  درهر حال همون طور که( همیشه سرخ) گفت ما همیشه پشت تیممون هستیم. اینام فقط نظره ما قصدتخریب بازیکنهای عزیزمون رو نداریم

 2. ساجده گفت:

  ۲

  ۰

  آقا یا خانم ۱۰۱۰۳۶۴ شما از بازی تکنیکی چیزی نمیفهمی.بلانسبت بازیکن که نبایدفقط مثل خر بدوئه که. بودیمیر باپاس های تکنیکی خلق موقعیت میکنه .هنوزمونده شما بخوای فردای این بازیکن واثراتش رودر پرسپولیس پیش بینی کنی. برانکو تا الان بازیکن بد پیشنهاد نداده . نمونش رادوشوویچ که واقعا عالیه و فقط به خاطر برانکو نیمکت نشینی و دروازه بان دوم بودن رو پذیرفته وگرنه تیمای دیگه با سر میبرنش .البته منظورم این نیست که بیرانوند بده ها فقط میخوام بگم رادوشوویچ هم عالیه.

 3. ساجده گفت:

  ۱

  ۰

  امثال این آقا نصیربازیکن خوب رو کسی میدونه که فقط گل بزنه وبه اینکه بودیمیر در بازی سازی و ایجادموقعیت چه قدر موثر بود رو متوجه نمیشه .نتیجه نبود بودیمر روتو ی دوبازی قبل دیدیم.

 4. ساجده گفت:

  ۱

  ۰

  با۶قدیم موافقم.علیپور بازیکن خوبیه ولی دیگه داره از هواداری بی دریغ پرسپولیسی ها واین که کسی ازش بدنمیگه سوء استفاده میکنه. این کم کاری جواب حمایت های ما نیست.

 5. حسام گفت:

  ۱

  ۰

  دوستان با همه این اوصاف وظیفه ما اینه که به برانکو ایمان داشته باشیم,شاید ما هر کدوم یه ترکیبه خاص تو ذهنمون داشته باشیم,که شاید درست باشه شاسدم غلط,اما ما که سر مربی نیستیم,,خدا رو شکر سر مزبیمون امتحان پس داده هو کار درسته,مطمعنم باشید هیچکس ببیشتر از برانکو مشتاقه هتریک تو قهرمانیه لیگ نیست,پس بیید به تصتیماتش احترام بزاریمو از خودشو بچها حمایت کنیم

 6. حسام گفت:

  ۰

  ۱

  بودیمیر بازیکنیه که توپی که بهش میدنو خیلی به ندرت لو میده,شاسد بازیکنه سریعی ای نباشخ اما حفظه توپش خوبه پاسایه تک ضربه عالیی هم میده که برا خر مهاجمی که کنارش بازی میکنه خیلی عالییه,دیدشم رو پاسایه نهاییش عالیه,خو سرعتش کمه باشه مگه زلاتان مهاجمخ مرده علاقه من سرعتیه,نیست,به نظره من این بازیکن دو تا عیبه بزرگ داره یک اینکه با این فیزیکه عالیش اصلا برا جنگایه هوایی تلاش نمیکنه انگار شینیون کردهو میترسه موهاش بهم بریزه.اصلا سابوندنه توپایه بلند برا محاجمه سرعتیه مکملشو درک نمیکنه این بشر,به نظرم باسد فیلمه فرصتای که علیپورو منشا یا طارمیو علیپور با شرکت تو جنگایه هوایی برا هم میبساختنو بزاریم ببیینه تا بدونه فونبال فقط رو زمین نست.دوم اینکه برا گرفتنه توپ اصلا تلاش نمیکنه, که این خودش به خودیه خود ایراد نیست چون مهاجمه هدفه,اما اگه این بیی خیالیش,باعث شه بازیکنایه دیگمون حسه کارگر بودن برایه اقایه بودیمیر بهشون دست بده که جون بد بجنگم تا توپ بدن سر بودیمیر خود به خود حسه جنگندگی از تیم دور میشهو همه منتظر میمونن یکی دیگه دوندگی کنه,به نظرم ماریو باید توجبح بشه که رو توپایه بلند بجنگه هو برا علیپور توپو بسابونه وگرنه دو زار نمی ارزه

 7. 6قدیم گفت:

  ۱۲

  ۱

  ضمن آرزوی شفای عاجل برای شماکه احتمالاهمه دکترهاجوابت کردن،دیشب علیپوراینهمه موقعیت خراب کردچه ربطی به بودیمیرداره؟باورکن حالت خیلی خرابه

 8. 1010364 گفت:

  ۵

  ۱۳

  درحد لیگ یک هم نیست بودیمیر و فوتبال این پیرمرد تموم شده بود که رفتیم گرفتیمش و واسه توریست بودن و خوش گذرانی اومده ایران و تو زمین هم الکی و بی تعصب قدم میزنه با این قدش حتی زورش میاد تو نبردهای هوایی شرکت کنه و هیچ تعصبی به تیم نداره

 9. ساجده گفت:

  ۱۲

  ۵

  این واقعا بی انصافیه .ما اثرات نبود بودیمیر رو در بازی با الاهلی (۲-۱)و ذوب آهن(۰-۰)
  دیدیم که هردو بازی های حیاتی بود .واقعا این نظرات یک پیشکسوت فوتباله ؟من که شک دارم!!!

 10. قرمزته گفت:

  ۱۴

  ۱

  عشق فقط یه کلام برانکو والسلام . به جام هایی که از موقع اومدنش نگاه کنین بعد نظر بدین ، فکر کنم دلتون میخواد برگردیم به زمان قبلش و نیمه پایین جدول

 11. رادين گفت:

  ۱۵

  ۵

  اتفاقا بودیمیر از کیفیت فنی خوبی برخورداره. نبودش تو این دو بازی کاملا به چشم اومده

 12. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۱۳

  ۲

  گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشترزدند گردن مسگری
  این حکایت ماست.بازیکنان فیکس ما دروازه خالی رو بیرون میزنن حالا گردن بودیمیرو گرفتن!!!! اتفاقا دوبازیه بودیمیرنیست نتیجه نگرفتیم.بودیمیرفضاروبرای علیپور خالی میکنه تا اونم اگه حال داشت گلی بزنه..نبودش کاملا مشهوده….

 13. همیشه سرخ گفت:

  ۷

  ۶

  اینروزا به هوش باشین وفقط بگین هرچی برانکو بگه هرچند که بعصی چیزا بر وفق مرادمون نباشه اینروزا تیم آرامشش از هرچی واجب تره به هوش باشیم

 14. نصیر گفت:

  ۲

  ۱۱

  فقط خدا می دونه پشت پرده این بازیکنان خارجی بی کیفیت در پرسپولیس چه جانوری خوابیده

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27589 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11465020 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر