دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴
بالا داخلی سه
 |  ۲۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
  |   نظرات: يك نظر
2,018 نفر بازدید

قلی‌زاده: استقلال؟ سال آینده قطعاً در خارج از ایران بازی می‌کنم

مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال سایپای تهران به هیچ عنوان تمایل ندارد در تیم‌های ایرانی بازی کند و به دنبال حضور در لیگی اروپایی است.

علی قلی‌زاده در حاشیه تمرین صبح امروز (جمعه) تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد شرایط تمرینات این تیم اظهار داشت: ما تمرینات را با چهار نفر شروع کردیم، فرقی هم ندارد که چند نفر باشیم، چرا که با تمام انگیزه کار می‌کنیم. خدا را شکر شرایط خوب است و منتظر دیگر بچه‌ها هستیم که از اروپا و مسابقات لیگ قهرمانان به تمرین تیم ملی اضافه شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که «با توجه به نزدیکی جام جهانی و حساسیت بالای این مسابقات، شرایط شما چطور است؟»، گفت: حساسیت در همه مسابقات وجود دارد. طبیعتاً من تمام تلاشم را می‌کنم که در این مسابقات حضور داشته باشم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که «با توجه به آقای گلی علیرضا جهانبخش در لیگ هلند شد و حضور دیگر مهاجمان شاخص در تیم ملی، چقدر شانس حضور در لیست اصلی را دارید؟»، تصریح کرد: در ابتدا به علیرضا بابت آقای گلی تبریک می‌گویم، اما در هر تیمی رقیب سرسخت وجود دارد. من هم تمام تلاشم را می‌کنم که جزو نفرات اصلی تیم ملی برای مسابقات جام جهانی باشم.

قلی‌زاده در خصوص مذاکره‌اش با شارلوا و حضورش در این تیم گفت: هنوز هیچ چیزی معلوم نیست. من فقط مذاکره کرده‌ام. الان هم تمرکزم روی تیم ملی است.

وی در خصوص اینکه احتمال دارد فصل آینده پیراهن استقلال را برتن کند، عنوان کرد: نه، سال آینده من قطعاً خارج از ایران بازی می‌کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “قلی‌زاده: استقلال؟ سال آینده قطعاً در خارج از ایران بازی می‌کنم”

  1. شادگان عاشق قرمز گفت:

    ۴

    ۰

    تو خواب ببینی تو ترکیبـباشی ،ترکیب بازیکنان خارجی هستن بازیکنان داخلی شانس بازی ندارن.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15809 بازدید

بازدید دیروز: 63232 بازدید

بازدید کل : 11084259 بازدید

افراد آنلاین: 24 نفر