چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶
  |   نظرات: بدون نظر
131 نفر بازدید

قوچان‌نژاد: رقابت در تیم ملی باعث بالارفتن کیفیت می‌شود/ فضای اردو مثبت است

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است رقابتی که در اردوها برای قرارگرفتن در ترکیب اصلی بین بازیکنان این تیم وجود دارد، باعث بالارفتن کیفیت آنها می‌شود.

رضا قوچان‌نژاد در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از دیدار دوستانه با ازبکستان، در مورد آمادگی تیم ملی گفت: انگیزه زیادی داریم. همه ما از اینکه در تیم ملی هستیم، خوشحالیم و رفاقت بسیار بالایی در تیم ملی وجود دارد. هدف همه ما موفقیت ایران در جام جهانی است. رقابتی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی وجود دارد که برای کیفیت تیم بسیار خوب است. هرچه رقابت بازیکنان برای حضور در تیم ملی بیشتر می‌شود کیفیت تیم هم افزایش یافته و سطح بازی‌ها بالا می‌رود و این برای تیم ملی بسیار مثبت است. همه بازیکنان انگیزه دارند تا به جایگاه‌شان در تیم ملی دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: مهمترین چیز در تیم ملی این نیست که چه‌کسی بازی کند و مهم موفقیت تیم ملی است. اینکه چه‌کسی بازی کند و چه‌کسی در تیم ملی بازی نکند با کی‌روش و کادر فنی است. به‌هرحال مهم این است که تیم ملی بتواند در جام جهانی نتیجه بگیرد.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه با اشاره به همگروهی ایران با تیم‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش در جام جهانی عنوان کرد: درست است که گروه بسیار سختی داریم، اما در فوتبال همه کار شدنی است. سعی می‌کنیم فقط روی خودمان تمرکز کنیم. می‌دانیم که سه بازی دوستانه خوب قبل از جام جهانی داریم که فرصت بسیار خوبی است تا بتوانیم آماده شویم. فضای اردو هم بسیار مثبت است و بچه‌ها یک به یک اضافه می‌شوند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 144976 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86739818 بازدید

افراد آنلاین: 726 نفر