چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۶
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۷/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸
  |   نظرات: يك نظر
1,019 نفر بازدید

ماجرای پیشنهاد استقلال به صیادمنش و قراردادش با سایپا چیست؟

باشگاه استقلال در حالی اعلام کرده با اللهیار صیادمنش قرارداد امضا کرده که این بازیکن فقط در صورت رضایت سایپا می‌تواند به باشگاه دیگری برود.

باشگاه استقلال با الهیار صیادمنش بازیکن نوجوان سایپا مذاکره کرده و حتی قرارداد داخلی با این بازیکن امضا کرده است. این در حالی است که مسئولان باشگاه سایپا می گویند این بازیکن با ما تفاهم‌نامه‌ای امضا کرده که فقط در صورت جلب رضایت مدیران سایپا می‌تواند در ایران در تیمی به جز سایپا بازی کند.

صیادمنش پیش از این از مسئولان باشگاه سایپا رضایتنامه گرفته بود که تا به تیم گالاتاسرای ترکیه برود. مدیران باشگاه سایپا هم برای اینکه به پیشرفت این بازیکن کمک کنند این رضایتنامه را صادر کردند اما همان زمان تفاهم‌نامه‌ای را با صیادمنش به امضا رساندند که صیادمنش در صورتی که بخواهد در ایران در هر باشگاهی دیگر بازی کند باید رضایت مدیران باشگاه سایپا را جلب کند. پدر و مادر صیادمنش نیز این تفاهم‌نامه را با باشگاه سایپا امضا کردند.

این در حالی است که هواداران باشگاه استقلال که از توافق قانونی بین سایپا و این بازیکن خبر ندارند در فضای مجازی علیه باشگاه سایپا و مدیران این باشگاه موضع‌گیری کردند و حتی خود صیادمنش نیز در صفحه اینستاگرامش با گذاشتن یک استوری با این مضمون که در راهم سنگ می‌اندازند اما من استاد پرش از مانعم به مدیران باشگاه سایپا کنایه زده است.

با این حال به نظر می‌رسد که اگر باشگاه استقلال صیادمنش را جذب کند قطعا با مشکلات حقوقی و قضایی با باشگاه سایپا مواجه خواهد شد زیرا سایپا مدعی است که صیادمنش بدون رضایت آنها نمی‌تواند در استقلال بازی کند.

حالا سوال این است که چطور می شود مسئولان نقل و انتقالات استقلال نسبت به قرارداد داشتن این بازیکن بی توجهی کرده و اقدام به مذاکره با بازیکنی کرده اند که با باشگاه سایپا تفاهم نامه امضا کرده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “ماجرای پیشنهاد استقلال به صیادمنش و قراردادش با سایپا چیست؟”

  1. آرش گفت:

    ۱

    ۰

    این که تعجب نداره ، کار کیسه کش ها همینه چون ملیجک فدراسیون هستند فکر میکنن هرکارى میتونن بکنن و هیچ کجا هم لازم نیست جوابگو باشن .

آمار بازدید:

بازدید امروز: 128629 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86723471 بازدید

افراد آنلاین: 837 نفر