چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۹/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
  |   نظرات: ۸ نظر
3,938 نفر بازدید

ماهینی: کسانی که دست‌شان از پرسپولیس کوتاه شده حاشیه‌سازی می‌ کنند/ بستن پنجره نقل و انتقالات حاصل کار مدیران قبلی است / جای بازیکنان جدا شده بودم یک سال دیگر در تیم می‌ماندم

پرسپولیس نیوز : کاپیتان دوم تیم پرسپولیس گفت: برخی‌ها که دست‌شان از پرسپولیس کوتاه شده برای تیم حاشیه می‌سازند و من به آنها هشدار می‌دهم که دست از این کارها بردارند وگرنه مجبور می‌شوم صریح‌تر درباره آنها صحبت کنم.

حسین ماهینی در خصوص شرایط این روزهای تیم پرسپولیس، آزمون وفاداری بازیکنان و حاشیه‌هایی که اطراف تیم پرسپولیس به وجود آمده صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

* بعداز یک فصل سخت این روزها مشغول استراحت هستید. از وضعیت این روزهایت بگو.

بله همانطور که شما گفتید ما فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و بازی‌های پرفشاری را هم انجام دادیم. بعد از اتمام بازی‌ها، فرصت استراحت یک ماهه‌ای برای ما به دست آمد و بیشتر سعی کردیم در این مدت در کنار خانواده باشیم. خود من در این زمان تمام وقتم را در کنار خانواده بودم تا خستگی یک فصل پرفشار را از تن خارج کنم. الان حدود یک هفته تا شروع تمرینات باقی مانده و من هم مثل سایر بازیکنان تمرینات انفرادی‌ام را آغاز کردم تا آماده حضور در تمرینات گروهی باشم.

* در همین مدت تعطیلات برخی از بازیکنان مثل محسن مسلمان، صادق محرمی و فرشاد احمدزاده از پرسپولیس جدا شدند. رفتن این بازیکنان را چطور ارزیابی می‌کنی؟

این مسائل در فوتبال حرفه‌ای وجود دارد و در همه تیم‌های دنیا می‌بینیم که برخی از بازیکنان از یک تیم می‌روند و برخی دیگر می‌آیند و این رفت و آمدها در فوتبال طبیعی است. به هر حال همیشه این قانون وجود داشته که یکسری بازیکنان می‌روند و یکسری دیگر می‌آیند. این مسائل به خود بازیکنان بستگی دارد. من به عنوان کاپیتان و یکی از همبازی‌های بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند از این بازیکنان بابت زحماتی که برای پرسپولیس کشیدند تشکر کرده و به آنها خسته نباشید می‌گویم. آنها تا وقتی در پرسپولیس بودند نهایت تلاش و زحمت خود را برای تیم انجام دادند و حالا به دنبال آینده خودشان رفتند و من برای آنها در تیم جدیدشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

 * با اینکه جدایی بازیکنان یک امر طبیعی است اما پرسپولیس شرایط خاصی دارد و به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات، هواداران این تیم انتظار داشتند بازیکنان در پرسپولیس بمانند و حتی با به راه انداختن پویش چالش وفاداری از بازیکنان درخواست ماندن کردند اما این اتفاق رخ نداد.

نظر شخصی‌ام را می‌گویم. شرایط تیم ما نسبت به سایر تیم‌ها و حتی نسبت به گذشته پرسپولیس فرق دارد و ما متاسفانه نمی‌توانیم بازیکن بگیریم. در این شرایط من اگر جای بازیکنان جدا شده بودم یک سال دیگر در پرسپولیس می‌ماندم تا شرایط به حالت عادی بازگردد و بعد از این تیم می‌رفتم اما نمی‌توان از کسی خرده گرفت و ناراحت شد چرا که بازیکنان به دنبال پیشرفت کردن هستند و مطمئن هستم آنها اگر می‌خواستند در ایران بمانند برای پرسپولیس بازی می‌کردند اما آنها پیشنهاد خارجی داشتند و برای پیشرفت کردن از تیم رفتند و نمی‌توان چیزی به دل گرفت.

* جدایی بازیکنان از پرسپولیس باعث نگرانی هواداران شده است. به عنوان یکی از کاپیتان‌های این تیم چه صحبتی با هواداران پرسپولیس در این شرایط داری؟

شرایط ما به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات برمی‌گردد و این هم اتفاقاتی است که به دلیل اتفاقات فصل گذشته رخ داده است. ما به دلیل مسائلی که فصل گذشته رخ داد دو پنجره از سوی فیفا محروم شدیم اما متاسفانه شاهد هستیم که جوی راه افتاده و برخی‌ها همه این مسائل را از چشم مدیران فعلی می‌بینند اما این کار درستی نیست. اتفاقاتی در زمان مدیران گذشته رخ داد اما تعدادی از افراد این کاسه کوزه‌ها را بر سر آقای گرشاسبی می‌شکنند که این درست نیست. ما می‌دانیم که برخی‌ها از یکسری جاهای مشخص خط می‌گیرند. کسانی که دست‌شان از پرسپولیس کوتاه شده این کارها را انجام می‌دهند و می‌خواهند شرایط را به سود خودشان رقم بزنند اما ما بازیکنان پرسپولیس می‌دانیم که این مسائل از سوی چه کسانی هدایت می‌شود و خبر داریم که این اتفاقات کار کیست. باید بگویم که آقای گرشاسبی در فصلی که گذشت زحمات زیادی کشید عالی کار کرد. ما بازیکنان پرسپولیس از او و کارهایش راضی هستیم و حتی خبر داریم که با وجود محرومیت از نقل و انتقالات در تلاش است تا با بازیکنان جدید صحبت کند تا بازیکنان خوبی به تیم اضافه شود.

* یک نوشته‌ای در فضای مجازی منتشر کردی که سر و صدای زیادی به راه انداخت. خودت درباره این متنی که منتشر کردی، صحبت کن.

به هر حال در کوچه و خیابان مردم ما را که می‌بینند سوالات زیادی می‌کنند و می‌بینم که متاسفانه هجمه‌های بیخود و بی‌جهتی بر سر مدیران فعلی به راه افتاده و اقداماتی علیه آقای گرشاسبی در حال انجام است اما ما می‌بینیم که او چقدر برای تیم زحمت کشیده است. هوادار باید بداند که اتفاقات رخ داده گردن گرشاسبی نیست بلکه مدیران گذشته تیم، باید درباره آن پاسخ دهند.اینکه پنجره نقل و انتقالات ما بسته است حاصل کار مدیران قبلی است. امیدوارم هواداران ما باهوش باشند و سوار بر موج نشوند.خیلی‌ها هستند که به ظاهر دوست و رفیق هستند اما از دشمن بدتر رفتار می‌کنند. این افراد برای پرسپولیس حاشیه می‌سازند اما هواداران ببینند که با اعتماد به کادر فنی و بازیکنان و مدیران باشگاه ما دو قهرمانی متوالی در لیگ آوردیم و اگر این اعتماد ادامه داشته باشد باز هم می‌توانیم قهرمان شویم. درست است که برخی بازیکنان از پرسپولیس جدا شده‌اند اما ما با همین نفرات باقی مانده هم می‌توانیم کار را جلو ببریم و در نیم فصل بازیکنان خوبی به تیم اضافه خواهند شد.

 * قصد نداری شفاف‌تر صحبت کنی و بگویی چه کسانی برای پرسپولیس حاشیه درست می‌کنند؟

در حال حاضر با این صحبت‌ها خواستم به کسانی که قصد ایجاد مشکل برای پرسپولیس را دارند تذکر بدهم. من و سیدجلال حسینی به دنبال این موضوع هستیم و اجازه نمی‌دهیم که بخواهند به پرسپولیس خدشه‌ای وارد کنند. از این طریق می گویم اگر این افراد بخواهند به کارهایشان ادامه دهند خیلی صریح‌تر نام آنها را می‌گویم تا هواداران با خیلی از واقعیت‌ها آشنا شوند.

* صحبت از محرومیت از پنجره نقل و انتقالات شد و در این بین خیلی‌ها منتظر هستند تا مسببان آن پاسخگو باشند.

بله باید جوابگوی عملکردشان باشند اما نباید کاسه کوزه‌ها را سر گرشاسبی بزنند. به هر حال بعد از این همه فعالیت در فوتبال ما می‌دانیم که کسی یک قدم بردارد می‌خواهد چه کار انجام دهد و تا آخرش را می‌خوانیم.الان به این حاشیه‌سازان تذکر می‌دهم که دست از اقدامات تخریب‌گرانه خود بردارند اما اگر بخواهند باشگاه، تیم و هواداران را مقابل هم قرار دهند آنوقت خیلی واضح‌تر نام این افراد را می‌گویم. الان به آنها هشدار می‌دهم که دست از کارهای‌شان بردارند.

* قبول داری که اگر پنجره نقل و انتقالات باز نشود پرسپولیس یک نیم فصل بسیار سخت را در پیش خواهد داشت؟ هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا!

قطعا همینطور است. ما کار سختی در لیگ برتر داریم اما همین حالا هم به طور قاطع می‌گویم تیم خوبی داریم. درست است چند بازیکن از تیم ما جدا شدند اما تیم بسیار خوبی داریم و با وجود مدیران،‌مربیان و بازیکنان و با حمایت هواداران مطمئنا در شرایط فعلی هم امید اول قهرمانی در لیگ برتر ما خواهیم بود. هواداران حمایت خود را از تیم ادامه دهند و به این مجموعه اعتماد داشته باشند.

* در آسیا شرایط را چطور ارزیابی می‌کنی؟

کار در آسیا واقعا سخت است اما ما دست از تلاش نمی‌کشیم و برای موفقیت در آسیا هم به میدان می‌رویم.

* از این هفته جام جهانی هم آغاز می‌شود و خودت تجربه حضور در دوره قبلی در رقابت‌ها را داری. شرایط تیم ملی را در جام جهانی ۲۰۱۸ چطور ارزیابی می‌کنی؟

من هم مثل همه ایرانیان آرزوی موفقیت تیم ملی را دارم. به هر حال جام جهانی بستری است که شما می‌توانید فوتبال و کشورتان را به کل دنیا نشان دهید. وقتی ما ۴ سال قبل آن بازی فوق‌العاده را مقابل آرژانتین انجام دادیم دید دنیا نسبت به ایران عوض شد. امیدوارم بازیکنان در روسیه بتوانند عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشند.البته موفقیت و صعود از این گروه خیلی خیلی سخت است اما در فوتبال قانونی وجود دارد و آن این است که هیچ چیزی نشدنی نیست.من به عنوان یک هوادار دعا می‌کنم تیم ملی کشورم در جام جهانی روسیه موفق باشد.

*فار س

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “ماهینی: کسانی که دست‌شان از پرسپولیس کوتاه شده حاشیه‌سازی می‌ کنند/ بستن پنجره نقل و انتقالات حاصل کار مدیران قبلی است / جای بازیکنان جدا شده بودم یک سال دیگر در تیم می‌ماندم”

 1. مهدی گفت:

  ۱

  ۱

  مامنتظر رفتن شما بودیم که تو چندبازی واضح سر تیم رو با بازی خوبت بریدی مخصوصا بازی نیمه اول پرسپولیس استقلال ده تا توپ لو دادی و تیم رو اون بازی نابود کردی و هیچ کی هم بهت نفهمید. بازیت در حد ذخیره ها هست ولی افسوس که فیکس تیمی.فکر خداحافظی از تیم باش سال دیگه خسته شدیم اینقد هر جا میزارت بلد نیستی یه سانت درست کنی واسه مهاجم ها

 2. حکم = پرسپولیسه ❤❤❤❤❤❤ گفت:

  ۳

  ۱

  بین بدو بد تر بد خوبه
  با این که هیچ خاصیتی نداشت تو هافبک دفاعی و حتی تو پست دفاع راست و دفاه چپ ولی دمش گرم که موند الان بازی مهم.نی غیرت مهمه !!! هر کی موند دمش گرم هر کی ام رفت به تخ………. که رفت

 3. محمدی گفت:

  ۲

  ۱۲

  آفرین!! با این حرفهای نسنجیده بازیکنان کلیدی را بپرونین نا الدحیل و استقلال براحتی برنده بشن!! لابد اونوقت خوشحال میشین!!

 4. محمدی گفت:

  ۱۴

  ۱

  چرا قدر بازیکنانی مثل ماهینی را نمیدانیم که بدون هیچ حاشیه ای در خدمت تیم بوده اند؟ من تعجب میکنم از ب خی منتقدان و شک میکنم که اینا پرسپولیسی باشن. براستی ایا یک پرسپولیسی واقعی در این وضعیت محرومیت که نیاز به بازیکن داریم با حرفای نسنجیده اش و با دست خودش بر پیکر تیم ضربه نیزند و باعث تضعیفش میشود. آفرین!! درود بر شما یک یکی همه بازیکنان را عصبی کنید و بپرونید!! لابد خود شما بجاشون بازی میکنین!!

 5. محمدی گفت:

  ۲۰

  ۰

  با سلام خدمت همه عزیزان پرسپولیسی. لطفا مواظب افرادی باشین که اینجا کامنت میزنن و به عنوان پرسپولیسی به مدیریت و کادر فنی و بازیکنان گیر میدن و اهانت میکنن. برخیا میخوان حاشیه درست کنن. تا حالا سابقه نداشته که سه سال پشت سر هم موفقیت به دست بیاد. پس قدر این شرایطو بدونیم و متحد باشیم تا انشاءالله مجددا قهرمان بشیم. آقایون در مکتب پرسپولیس نیست که به کسی اهانت شود. هر بازیکنی که رفت از زحماتش تشکر میکنیم و براش ارزوی موفقیت داریم هرچند ازشون گلایه داریم که چرا در این وضعیت حتی یک نیم فصل نموندن که به تیم کمک کنن و بعد از باز شدن پنجره برن. خوش استقبال و بد بدرقه نباشیم

 6. میلاد لرستان گفت:

  ۶

  ۳۷

  توم برو تیم یه دست بشه
  رفتن اونا یه طرف موندن تو یه طرف بهش فکر میکنم استرس میگیرم

 7. پرسپولیس گفت:

  ۱۰

  ۸

  ما گوشمون از این حرفها پره.اولی هم که طاهری اومده بود.همین حرفها را میگفتین.که طاهری فلانه و بیسار.ولی اخرش شد این مسیبت امروز!!!!
  امیدوارم باز چند وقت دیگه یکی دیگه نیاد بگه گرشاسبی این طوری بود و نبود.الان مدیریت جدید داره زحمت میکشه و دارن حاشیه درست میکنن!!!ما به حاشیه سازا هشدار میدیم!!!!
  ولی من میگم من هوادارم شعور دارم و میبینم یکسری چیزا رو.

 8. حمید گفت:

  ۳۴

  ۲

  خوشم اومد از جسارت ماهینی معلومه از پشت پرده خبر داره و کسی که اینجوری دشمنو تهدید میکنه مشخصه خودش صادق و پاکه واسه همین بی باکه.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 128381 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86723223 بازدید

افراد آنلاین: 832 نفر