شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۳۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۷/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
  |   نظرات: ۲ نظر
1,274 نفر بازدید

مجیدی: قائدی خسته شده بود/ بازیکنان زیادی جدا شدند/ دستمان بسته است

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:در مورد تعویض قائدی باید بگویم او خسته شده بود و یک هافبک رونده را آوردیم و اگر در یک صحنه فرشید پاس می داد موقعیت خلق می شد.

فرهاد مجیدی بعد از تساوی ۲ بر ۲ مقابل پرسپولیس در نشست خبری وقتی محمد نوری فر به اشتباه گفت قلعه‌نویی در مورد بازی صحبت می‌کند، اظهار داشت: ایشان مربی را هم عوض کرد!( به شوخی) در مورد تعویض قائدی باید بگویم او خسته شده بود و یک هافبک رونده را آوردیم. اگر در یک صحنه فرشید پاس می داد موقعیت خلق می شد، می خواستیم از پشت فضای دفاع آنها استفاده کنیم.

وی در مورد اینکه ظاهرا قصد داشتید ذکریا مرادی را به میدان بیاورید که استقلال گل مساوی را خورد، گفت: بازیکنان استقلال همگی با کیفیت و خوب هستند. سال قبل ۱۵-۱۰ بازیکن از این تیم جدا شدند ولی وضعیت تیم این گونه است که در پست وینگر ۷ بازیکن داریم اما در پلی‌میکر و بازی‌ساز ۲ بازیکن بیشتر نداریم.

مجیدی ادامه داد:متاسفانه بازیکنان زیادی از این تیم جدا شدند و دستمان بسته است. ذکریا در تمرینات خوب کار می‌کرد و می‌خواستم او را به میدان بیاورم که گل مساوی را خوردیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “مجیدی: قائدی خسته شده بود/ بازیکنان زیادی جدا شدند/ دستمان بسته است”

 1. علیرضا گفت:

  ۱۰

  ۲

  همیشه اینها بازیکن ندارن همیشه هم از همه تیمها بیشتر بازیکن میگیرن. مورد داشتیم بنده خدا خود وزیر ورزش پا شده رفته براشون بازیکن گرفته(بجای رسیدگی به وضعیت کل ورزش مملکت نه فقط فوتبال)اگه قرار باشه همه چیز درست باشه که هنر نکردی آقا پسر .پرسپولیس با پنجره بسته تا فینال آسیا رفت.چند تا جام هم گرفت.تازه با پنجره بسته وحید امیری و محرمی و احمدزاده هم گذاشتن و رفتن اونور آب ولی بازم قهرمان لیگ و حذفی و سوپرجام شد.

 2. صبا گفت:

  ۱۹

  ۳

  نه بابا یکی من بازیکن ندارم یکی هم شما یه چیزی بگو پینوکیو خنده اش نگیره الحق کیسه کش مکتبته

آمار بازدید:

بازدید امروز: 14715 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24406591 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر