شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۳:۲۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۹/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۲:۱۵
  |   نظرات: يك نظر
1,895 نفر بازدید

محرمی: پرسپولیس می‌تواند چند هفته زودتر قهرمان شود

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت پرسپولیس گفت: با شرایطی که برای پرسپولیس به وجود آمده است، این تیم می‌تواند ۳ – ۴ هفته زودتر قهرمان شود.

مجتبی محرمی در خصوص عملکرد تیم پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس خیلی خوب بازی کرده است و بازیکنان زحمات زیادی کشیدند. من فکر می‌کنم پیش‌بینی‌هایم درست از آب درآمد و ۳-۴ هفته زودتر می‌توانیم قهرمان شویم و تیم‌های دیگر هم با از دست دادن امتیاز فرصت‌های‌شان را از دست دادند و پرسپولیس امتیازهایش را می‌اندوزد.

وی افزود: پرسپولیس با تمام تیم‌های صدر جدولی بازی کرده است و امتیاز گرفته و بازی‌هایش با تیم‌‌های پایین‌ جدولی مانده و آنها هم بسیار با انگیزه هستند و می‌جنگند برای سقوط نکردن.

محرمی در خصوص مهندسی لیگ و اتهامات مطرح شده در مورد پرسپولیس گفت:‌ ما خوب بازی می‌کنیم و بازی‌ها را می‌بریم. نمی‌دانم شهرخودرو روبه‌روی پرسپولیس چه کار کرد. تیم ما فصل پیش از پنجره نقل و انتقالات محروم بود و بازیکن نداشت و توانستیم قهرمان شویم و به فینال لیگ قهرمانان آسیا برویم. آن موقع ما این حرف‌ها را نزدیم. ما یک سال با ۱۳ بازیکن بازی کردیم حالا مسئولینی هستند که می‌گویند اگر دو بازیکن ما بود ما بازی را نمی‌باختیم.

وی افزود: من وضعیت تمرینات پرسپولیس را نمی‌دانم و نمی‌دانم شرایط بدنی سیدجلال چگونه است که به او استراحت داده شاید مصدومیتی داشته است. بعضی وقت‌ها مربیان به بازیکنانی استراحت می‌دهند. شرایط سنی حسینی را در نظر می‌گیرند تا به بازی‌ها برسد.

محرمی در خصوص نیمکت‌نشین شدن بیرانوند در این دیدار تأکید کرد:‌ مربیان تمرینات را می‌بینند. رادوشوویچ عملکرد بسیار خوبی داشت و الحق و الانصاف خیلی خوب دروازه‌بانی کرد.

وی در خصوص لغو دیدار پرسپولیس و سپاهان و رأی کمیته انضباطی تصریح کرد: پرسپولیس به قوانین احترام گذاشته است و سر وقت در بازی‌ حاضر شده و ناظر بازی گزارش را به فدراسیون داده است. چند بازی هم بدون تماشاگر برگزار شد و همه به میدان آمدند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “محرمی: پرسپولیس می‌تواند چند هفته زودتر قهرمان شود”

  1. محمدامین / پرسپولیس گفت:

    ۵

    ۰

    به شرطی که بدهی هاشا بده یه وقت محکوم به کسر امتیاز نشه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13002 بازدید

بازدید دیروز: 27907 بازدید

بازدید کل : 22291988 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر