دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۰
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
  |   نظرات: بدون نظر
698 نفر بازدید

محمدخانی: ایران همیشه شگفتی‌ساز بوده است/ کی‌روش به خاطر قرارداد شش ماهه ناراحت شد

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با توجه به این که کی‌روش باید پاسخگوی نتایج تیم ملی در جام جهانی باشد، نباید در انتخاب‌های او دخالت کنیم.

ناصر محمدخانی درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران در فاصله سه روز مانده به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار کرد: تیم ملی شرایط خوبی دارد و با نفرات خوبی که در اختیار دارد پتانسیل صعود به دور دوم را در خود به وجود آورده است. تیم ما بسیار هماهنگ عمل می‌کند. ان‌شاءالله با بازی‌های تدارکاتی که تا جام جهانی داشتیم، نواقص تیم هم برطرف شده باشد. کشور ما همیشه شگفتی‌ساز بوده، امیدوارم این بار در جام جهانی بتوانیم شگفتی‌سازی کنیم.

او افزود: اگر تیم ملی به مرحله حذفی هم صعود نکند، باز نباید ناراحت شویم چون اگر شکست هم بخوریم با بازی‌هایی که به نمایش می‌گذاریم با افتخار باخته‌ایم.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره بازیکنان تیم‌ملی که در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه حاضر هستند، این طور بیان کرد: من توقع داشتم آقای گل لیگ برتر به تیم ملی دعوت می‌شد و با حضور در بازی‌های تدارکاتی روحیه می‌گرفت تا با ملی‌پوش شدنش، به نوعی پاداش آقای گل شدنش در لیگ برتر را دریافت کند. همچنین سید جلال هم تلاش زیادی برای صعود تیم ملی به جام جهانی انجام داد اما در جمع بازیکنان حاضر در اردو حاضر نیست. به هر حال نظر سرمربی مهم است و در نهایت کی‌روش است که باید پاسخگوی نتایج ایران در جام جهانی باشد. در حال حاضر ما در خط دفاعی کمی با نقص مواجهیم و عمق دفاعمان آسیب پذیر است. همچنین مدافعان‌ ما کمی کند هستند که باید این نواقص برطرف شود.

محمدخانی در ادامه در واکنش به اظهارات کی‌روش مبنی بر جدایی از تیم ملی پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تصریح کرد: او انتظار داشت قرارداد بلندمدت با او امضا شود اما فدراسیون قرارداد شش ماهه به او پیشنهاد داد. نمی‌دانم به او برخورده یا اتفاق دیگری رخ داده که این صحبت‌ها را قبل از جام جهانی مطرح کرده است.

او ادامه داد: بعید می‌دانم صحبت‌های کی‌روش مبنی بر جدایی از تیم ملی روی روحیه بازیکنان تاثیرگذار باشد. ملی‌پوشان باید در تورنمنت مهمی به اسم جام جهانی حضور پیدا کنند و این تورنمنت برای هر بازیکن مهم‌تر از هر چیزی است.

بازیکن پیشین تیم ملی درباره نقاط قوت تیم ملی در جام جهانی پیش رو بیان کرد:‌ خط دفاع و خط حمله‌مان بازیکنان خوبی در اختیار دارد. البته باید در خط دفاعی بیشتر تلاش کنیم. کی‌روش می‌تواند راه حل مناسبی برای رفع مشکلات پیدا کند. ما همچنین مهاجمان خوبی هم در اختیار داریم. اگر کمربند تیمی ما خوب عمل می‌کند می‌توانیم در جام جهانی شگفتی خلق کنیم.

محمدخانی در پایان درباره لغو دیدارهای تدارکاتی تیم‌ملی در راه آماده‌سازی برای جام‌جهانی روسیه و این که آیا لغو این دیدار روند آماده‌سازی تیم ملی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد؟ گفت: به نظرم لغو یک بازی تدارکاتی تاثیر چندانی در روند آماده‌سازی تیم ملی ندارد. ما قبل از جام جهانی در روسیه با لیتوانی بازی می‌کنیم که در این دیدار اسکلت اصلی تیم ملی مشخص می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 49261 بازدید

بازدید دیروز: 145335 بازدید

بازدید کل : 86356415 بازدید

افراد آنلاین: 153 نفر