پنج شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۸:۴۴
 |  ۱۵/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۲:۳۱
  |   نظرات: ۲ نظر
2,309 نفر بازدید

محمودزاده: استقلال، نساجی و پدیده مجوز ثبت قرارداهایشان را نگرفته‌اند/ ملاک حضور خارجی‌ها دعوت به تیم ملی کشورشان نیست، باید بازی کرده باشند / منشا بازیکن آزاد است

پرسپولیس نیوز : مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت:نساجی، پدیده و استقلال تهران هنوز مجوز ثبت قرارداد را نگرفته اند.

فریبرز محمودزاده در گفت و گو با شبکه سوم سیما در خصوصاینکه چند باشگاه مجوز ثبت قرارداد بازیکنانشان را دریافت نکرده اند گفت: نساجی، پدیده و استقلال تهران هنوز مجوز ثبت قرارداد را نگرفته اند. ما یک زمانی برای رویت قراردادها داشتیم که شب گذشته به اتمام رسید. کلیه قراردادها را شب قبل رویت کردیم که زمان را از دست ندهند ولی شرط استفاده از بازیکنان منوط به دریافت مجوز کمیته تعین وضعیت است.

آیین نامه نقل و انتقالات برای جذب بازیکنان خارجی گفت:حدود یک فصل و نیم است که برای بالا بردن کیفیت خارجی های شاغل در لیگ سعی کردیم حلقه را به روی باشگاه ها تنگ کنیم. اگر بازیکنان خارجی کلیه قاره ها باید یا حتما عضو تیم ملی بزرگسالان یا امیدشان باشند.

وی افزود: در این مورد تاکید می کنم صرف عضویت یا دعوت به تیم ملی ملاک نیست و بازیکنان باید حتما در تیم ملی بازی کرده باشند.این بازی ها هم باید رسمی و در چارت فیفا برگزار شده باشد.بازیکنان لیگ های اروپایی و آمریکای جنوبی هم باید آن ۱۰ بازی در ۲ فصل گذشته حتما انجام شده باشد.

محمودزاده تاکید کرد: در حال حاضر در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ هستیم و بازیکنانی که می خواهند در لیگ ایران بازی کنند باید در فصل ۲۰۱۶ به بعد در لیگ های اروپایی یا آمریکای جنوبی بازی کرده باشند.

وی در خصوص پاتوسی بازیکن جدید استقلال گفت: مرحله جذب بازیکن که نیازمند تائیدیه از فدراسیون مبدا است هنوز به دست ما نرسیده است.ضمن آنکه جواب پزشکی این بازیکن از ایفمارک هنوز به دست ما نرسیده است.کمیته روابط بین الملل فدراسیون ایران باید جواب استعلام این بازیکن را از آفریقای جنوبی دریافت و به سازمان لیگ ارسال کند و اگر جواب او مثبت باشد تطبیق داده خواهد شد و مجوز می گیرد در غیر این صورت نمی تواند مجوز بازی دریافت کند.

محمودزاده در خصوص مشنا نیز گفت:منشا شب گذشته با پرسپولیس قراردادش را فسخ کرد و او بازیکن آزاد است.منشا برای حضور در باشگاه های ایران می تواند به عنوان سهمیه فیفا جذب شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “محمودزاده: استقلال، نساجی و پدیده مجوز ثبت قرارداهایشان را نگرفته‌اند/ ملاک حضور خارجی‌ها دعوت به تیم ملی کشورشان نیست، باید بازی کرده باشند / منشا بازیکن آزاد است”

 1. علی گفت:

  ۰

  ۰

  منشا هفته گذشته با استقلال مذاکره کرده است
  با پرسپولیس دیشب فسخ کرده است
  یک جریان مشکوک در حال انتقال بازیکن سابق پرسپولیس به استقلال است

 2. Red boy گفت:

  ۰

  ۰

  این تیم حکومتی دوچرخه سوارانی که من دیدم مثل همه ی بازیکنانی که غیر قانونی آورد و بازی داد بقیه رو هم میاره

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20702 بازدید

بازدید دیروز: 53092 بازدید

بازدید کل : 14616250 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر