پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۶
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۸/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱:۲۸
  |   نظرات: يك نظر
2,845 نفر بازدید

محمودزاده اعلام کرد: شرایط جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال

پرسپولیس نیوز : رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران شرایط جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال را اعلام کرد.

فریبرز محمودزاده در مورد زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و شرایط جذب بازیکنان جدید برای باشگاه‌ها اظهار داشت: زمان نقل و انتقالات نیم فصل برای لیگ برتر و لیگ یک از ۱۶ دی ماه آغاز می‌شود و روز ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ به پایان می رسد. هر باشگاه نیز در صورتیکه فهرست تیمش جا داشته باشد می‌تواند ۶ بازیکن آزاد جذب کند.

وی در مورد اینکه تیم‌هایی که فهرست آن جای خالی ندارند هم می‌توانند بازیکن جذب کنند یا نه گفت: اگر فهرست تیمی تکمیل باشد باشگاه می‌تواند با فسخ دو طرفه ( توافق دو طرفه با بازیکن که اقاله نامیده می‌شود.) فهرست خود را برای جذب بازیکن جدید خالی کند. ضمن اینکه باشگاه‌ها می‌توانند از باشگاه‌های دیگر هم بازیکن جذب کنند به شرط اینکه بازیکن و باشگاه مورد نظر فسخ دو طرفه داشته باشند و این فسخ قرارداد قبل از ۱۳ بهمن انجام شده باشد.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد وضعیت بازیکنان مصدوم تیم‌ها گفت: در صورتیکه بازیکنی مصدوم شود و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال و مرکز ایفمارک ( مرکز پزشکی سازمان لیگ) تایید کنند که این بازیکن برای نیم فصل به دلیل مصدومیت قادر به بازی نیست باشگاه می‌تواند به جای بازیکن مصدومش بازیکن جدید جذب کند و این سهمیه بازیکنان مصدوم جدا از جذب ۶ بازیکن آزاد است. یعنی اگر بر فرض باشگاهی چند بازیکن مصدوم داشته باشد که مراکز پزشکی فدراسیون و سازمان لیگ مصدومیت پزشکی آنها را تایید کنند که نیم فصل این بازیکنان قادر به بازی نیستند می‌توانند به جای این مصدومان بازیکن جدید بگیرند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “محمودزاده اعلام کرد: شرایط جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال”

  1. نصیر گفت:

    ۳

    ۰

    دلفی گفته از استقلال پیشنهاد قطعی داره اما از پرسپولیس فقط شنیده والله قسم این بازیکن بره استقلال سال آینده بازیهای لیگ رو نباید نگاه کنیم چون کل تیم ملی ۵ سال آینده ایران رفته استقلال!!! نمی دونم کار فنی می دونه داره با آینده پرسپولیس چه می کنن یا خیر!!!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 55271 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7516190 بازدید

افراد آنلاین: 29 نفر