سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۹
بالا داخلی سه
 |  ۲۳/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۸
  |   نظرات: ۶ نظر
6,788 نفر بازدید

محمودزاده: ترابی در زمان سربازی با تراکتور قرارداد بست / تراکتور هنوز تیم نظامی است / رفیعی با حق فسخ پرسپولیسی می‌شود

پرسپولیس نیوز : رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: سه تیم پدیده، نفت مسجدسلیمان و استقلال مجوز موقت برای حضور بازیکنان جدیدشان در لیگ برتر را دارند.

 فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با شبکه سه در مورد اینکه فدراسیون فوتبال با باشگاه بدهکار در گذشته مماشات کرده است،‌گفت: بحث مماشات نیست یکی از کارهای خوبی که فدراسیون فوتبال انجام داده تشکیل کمیته تعیین وضعیت با دستور مهدی تاج بوده است آقای وثوق‌احمدی رئیس اینک کمیته عملکرد بسیار خوبی داشتند و پرونده‌های مالی باشگاه‌ها را بررسی می‌کنند مطالبات فصول گذشته را نیز در کمیته انضباطی فدراسیون پیگیری می‌شود. عملکرد کمیته تعیین وضعیت فوق‌العاده بوده است.

وی افزود: چند باشگاه هم اکنون مجوز موقت دارند، پدیده، نفت مسجدسلیمان و استقلال برای ثبت قرارداد بازیکنان جدیدشان مجوز موقت داشته‌اند که باید این مجوز تبدیل به مجوز قطعی شو.د.

محمودزاده در مورد اینکه پرسپولیس بدهی ندارد که مجوزش دائمی است، گفت: پرسپولیس چون در پنجره نقل و انتقالات محروم بود مجاز به ثبت قرارداد جدیدی نبود و تا نیم‌فصل نمی‌تواند بازیکنی بگیرد اقدامی برای تعیین وضعیت نکرد تا نیم فصل برسد. این باشگاه سه پرونده در کمیته تعیین وضعیت و ۲۰ پرونده در کمیته انضباطی دارد و قطعا در نیم فصل باید برای تعیین تکلیف پرونده ها در کمیته تعیین وضعیت اقدام کند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد اینکه سروش رفیعی با فولاد قرارداد بسته یا پرسپولیس عنوان کرد: اگر چه پرسپولیس از جذب بازیکن توسط فیفا محروم شده است اما می‌تواند با بازیکنان مذاکره و انعقاد قرارداد داشته باشد. در حال حاضر سروش رفیعی با فولاد قرارداد یک فصله دارد. زیرا طبق قوانین ما قرارداد نیم‌فصل ثبت نمی‌شود اما در این قرارداد حق فسخ وجود دارد که با این بند سروش می‌تواند به تیم پرسپولیس برود. همانطوری که در قرارداد نیمار با بارسلونا حق فسخ وجود داشت و پاریسن ژرمن با پرداخت ۳۰۰ میلیون یورو بازیکن بارسلونا را جذب کرد.

وی در مورد تخلف مهدی ترابی برای عقد قرارداد همزمان با دو باشگاه گفت:‌تخلف بار حقوقی دارد اما اشتباه اداری صورت گرفته است زیرا طبق شرایطی که وجود دارد ستاد نیروهای مسلح هنوز به تراکتورسازی مجوز ثبت قرارداد بازیکنان سرباز را داده است و تراکتورسازی هنوز باشگاه نظامی است و می‌تواند بازیکن سرباز جذب کند ترابی هم به گمان اینکه می‌خواهد سربازی‌اش را در این تیم سپری کند با این باشگاه قرارداد امضا کرد اما اکنون ترابی سرباز نیست و خود این بازیکن باید بداند وقتی تحت قرارداد با یک باشگاه است نمی تواند با باشگاه دیگری قراردادی ببندد، در عین حال خود این بازیکن هم بحث سرباز شدنش را مطرح می کند. با این وجود در این پرونده سازمان لیگ حق ورود ندارد و کمیته تعیین پرونده را تشکیل داده و سه‌‎شنبه گذشته هم جلسه خوبی برگزار شد و این پرونده در هفته های آینده حل و فصل خواهد شد.

محمودزاده در مورد وضعیت تیم نفت تهران و خونه به خونه گفت: نفت تهران تا کنون به هیچ کدام از مکاتبات تیم پاسخ نداده است و خونه به خونه هم مقابل تیم ملوان حاضر نشد و طبق قانون بازنده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “محمودزاده: ترابی در زمان سربازی با تراکتور قرارداد بست / تراکتور هنوز تیم نظامی است / رفیعی با حق فسخ پرسپولیسی می‌شود”

 1. حسام الدین حسام گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی مثل سگ از پرسپولیس میترسن سوراختوریا وکیسه کشا ترابی اگر محرمم بشه برا سوراختور بازی نمیکنه

 2. پسر پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  ای بابا.تو رو خدا نیگا کن کی داره فوتبال مملکت رو میچرخونه.بنده با گوش خودم و چشم خودم دیدم و شنیدم که سردار موسی کمالی در تلویزیون رسمی مملکت اعلام کرد که تراکتور دیگه تیم نظامی نیست.
  الانم بخاطر این که فیفا ۲ پنجره محرومش نکنه این رمان خنده دار رو براش ساختن.
  ینی واقعا باید برن بمیرن با این همه رانتی که به تراکتور میدن…

 3. نصیر گفت:

  ۱۰

  ۰

  ترابی چون بازیکن ملی پوش هست تا ۲۸ سالگی معاف خورده جناب آلزایمر سفارشی کار تراکتور هم دیگه تیم نظامی نیست

 4. کیان گفت:

  ۱۶

  ۱

  این بنده خدا تو خواب و خیال سیر میکنه ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده تراکتور تیم نظامی نیست،……

 5. برانکو دوستت داریم گفت:

  ۱۹

  ۱

  تراکتور هنوز تیم نظامیه!!!!خخخخخ
  این دیگه دور زدن قانون نیست زیرپا گذاشتن قانونه!!!!!
  بوی گند این فوتبال همه جا رو گرفته!!!!!!

 6. Payam گفت:

  ۱۱

  ۲

  مجوزموقت اسم دیگش ماست مالیه که اگه از روز اول سفت و سخت میگرفتن و بامن بمیرم توبمیری ماله نمیکشیدن الان انقدر پرونده انباشته شده تو فیفا و ایران نداشتند.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 26986 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9378347 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر