شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۴
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۳:۴۰
  |   نظرات: يك نظر
487 نفر بازدید

محمودزاده: تمام تیم‌ها برای ثبت قرارداد باید مجوز بگیرند

پرسپولیس نیوز : رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: تمامی تیم‌ها برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید باید از کمیته‌های انضباطی و تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مجوز بگیرند.

فریبرز محمودزاده در مورد شرایط نقل و انتقالات تیم‌ها گفت: نقل و انتقالات تیم‌های لیگ برتری و لیگ دسته اولی از روز ۱۶ خرداد ماه آغاز شده است. با این حال باشگاه‌ها برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود باید از کمیته‌های تعیین وضعیت و انضباطی فدراسیون فوتبال مجوز لازم را بگیرند. حتی باشگاه‌هایی که بدهی هم ندارند باید از این کمیته‌ها مجوز بگیرند.

وی افزود: از سویی دیگر اگر باشگاه‌ها می‌خواهند از سهمیه بازیکنان رده‌های جوانان و امید خود هم در لیگ برتر استفاده کنند باید مجوز اکادمی باشگاه خود را از سوی کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ تمدید کنند.باشگاه‌ها به شرط تمدید مجوز اکادمی خود می‌توانند از ۱۵ بازیکن امید و ۱۵ بازیکن جوانان در فهرست خود استفاده کنند.

محمودزاده تصریح کرد: نقل و انتقالات در روز ۶ شهریور به پایان می‌رسد و تیم‌ها با شروع لیگ برتر هم فرصت تغییر در فهرست بازیکنان خود را دارند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “محمودزاده: تمام تیم‌ها برای ثبت قرارداد باید مجوز بگیرند”

 1. hooman گفت:

  ۱

  ۰

  شما نگران ما نباشید چون کلا این باشگاه بازیکن نمیگیره زیرا:
  ۱-هنوز درگیر مربیشه؟
  ۲-امثال ماهینی و ربیع خواه ۳۴ ساله و با کیفیت را داره که نیازی به جذب بازیکن نمیبینه؟
  ۳-چندین سال است فقط با درایت و سیستم برانکو موفقیم وگرنه دریغ از خرید استعدادها برای آینده باشگاه، چقدر گفتیم قائدی را بخرید الان فقط ۳۰۰ هزار دلار برای رضایت نامه او حاضرند بدهند، صیاد منش و … کلا هیچ استعدادی را دنبال خریدش بودیم؟
  ۴-تیمهای دیگر ستاره ها مثال حسینی را خریدند و حتی پدیدها ی لیگ یک را خریدند ما قرار است به امید ماهینی و ربیع خواه و البته کادر مدیریتی باشگاه بازی کنیم.
  تاسف تاسف تاسف

آمار بازدید:

بازدید امروز: 24441 بازدید

بازدید دیروز: 49013 بازدید

بازدید کل : 12939968 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر