یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۳۰/ فروردین/ ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴
  |   نظرات: ۴ نظر
1,281 نفر بازدید

مخالفت وزارت ورزش با بازگشت مدیرعامل پیشین به باشگاه پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: وزارت ورزش تمایلی برای بازگرداندن یکی از مدیران پیشین باشگاه پرسپولیس در مسند مدیریت این باشگاه ندارد.

 با وجود اینکه دو ماه از کناره گیری محمدحسن انصاریفرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس می‌گذرد هنوز تکلیف جانشین او مشخص نشده تا مهدی رسول پناه به عنوان سرپرست باشگاه امور جاری سرخ‌ها را همراه با مهرداد هاشمی و علی رغبتی دیگر اعضای هیأت مدیره پیگیری کند.

استعفای ایرج عرب و مهدی محمدنبی از جمع این سه نفر نیز باعث شده تا وزیر ورزش و جوانان به عنوان رئیس حقوقی فعلی باشگاه پرسپولیس تصمیم به ایجاد تغییر بگیرد.

از این رو برخی مدیران سابق باشگاه نظیر علی اکبر طاهری نشست‌هایی را در روزهای گذشته در وزارت ورزش داشته اند که گفته می‌شود حول محور بازگشت به صندلی مدیرعاملی سرخ‌ها بوده است.

طاهری در مصاحبه‌های اخیر خود اعلام کرده منع قانونی بابت بازگشت به باشگاه پرسپولیس ندارد اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد مسعود سلطانی فر علاقه‌ای به بازگشت این مدیر ندارد.

سلطانی فر قصد دارد مدیرعامل بعدی پرسپولیس را با توجه به ویژگی‌های او برای درآمدزایی در کوتاه مدت و همچنین ایجاد بستر مناسب در اجرای خصوصی سازی باشگاه انتخاب کند که همین فاکتورها باعث شد تا او قید بازگشت طاهری به پرسپولیس را بزند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “مخالفت وزارت ورزش با بازگشت مدیرعامل پیشین به باشگاه پرسپولیس”

 1. Ali bagheri گفت:

  ۱

  ۰

  فقط گرشاسبی
  اگر قانون منع بکارگیری بازنشسته ها در مورد گرشاسبی لغو بشه مورد مناسبی برای مدیرعاملی هستش چون خودشو نشون داده مدیر لایقی هستش.

 2. پرسپولیس گفت:

  ۲

  ۰

  باید کسی انتخاب بشه که به معنی واقعی کلمه مدیرعامل باشه هم شخصیت داشته باشه هم کاربلد باشه یکی مثل گرشاسبی یا دادکان
  با دروغ و وعده و مصاحبه که نمیشه باشگاه اداره کرد
  فقط خدا خودش کمک کنه که بهترین برا پرسپولیس رقم بخوره

 3. علیرضا گفت:

  ۱۱

  ۰

  سلطانیفر دنبال یه بله قربانگو میگرده که در حق پرسپولیس و هوادارا خیانت کنه مثل عرب و اکبر غمخوار در ادوار گذشته.چون طاهری حاضر نشده خیانت کنه میگه دنبال سود و… این سلطانیفر دنبال یه خائن میگرده نه یه مدیر دلسوز.گرشاسبی را از پرسپولیس بردن تو پیکان خوب برای چی؟چون میخوان این تیم مردمی را بزنن زمین ولی سلطانیفر تو و اربابات موفق نمیشید تاج با اون عظمتش تو دوران پادشاهی ۶تا از پرسپولیس خورد شماها که آفتاب لب بومید.

 4. مهدی گفت:

  ۳

  ۰

  آخه چرا طاهری بعد رسوایی زد و بند واسه پیراهن پرسپولیس و گرفتن سکه از هدایتی برای پاداش و پرداخت نکردن به بازیکنا و پرونده طارمی باز باید گزینه مدیر عاملی باشه؟ دیگه باید چکار میکرد که نشون بده به درد نمیخوره؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12784 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24439017 بازدید

افراد آنلاین: 2 نفر