جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱:۰۶
 |  ۷/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
  |   نظرات: ۳ نظر
5,713 نفر بازدید

مخالفت کالدرون با جذب بازیکن جدید پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با جذب چند بازیکن جدید و جوان به تیمش مخالفت کرد.

در روزهایی که صحبت از جذب بازیکنان جدید به پرسپولیس شنیده می‌شود، کالدرون سرمربی این تیم اعتقادی به حضور بازیکن جدید در تیمش ندارد.

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جلسه‌ای که روز گذشته با سرمربی تیمش داشت به او اعلام کرد که در صورت نیاز او می‌تواند زمینه جذب چند بازیکن جوان را فراهم کند، چرا سرخپوشان برای جذب بازیکن زیر بیست و یک سال سهمیه خالی دارند، اما کالدرون با این موضوع موافقت نکرد.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به مدیرعامل باشگاهش اعلام کرده که قصد شلوغ کردن تمرینات را ندارد و به همین خاطر نیاز به جذب بازیکن جدید فعلا احساس نمی‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “مخالفت کالدرون با جذب بازیکن جدید پرسپولیس”

 1. هرمز گفت:

  ۰

  ۰

  با سلام
  گزینه جدید واسه حاشیه بردن تیم رو امتحان نکنین!! آقای خیلی انسان شریفی هستن و پیشکسوتی زحمت کش. با رفتن اقای عرب و امدن اقای انصاریفرد راه واسه حاشیه سازی ادمای کثیف بسته شده! بی خودی تلاش نکنید!!!!

 2. امید گفت:

  ۶

  ۲۵

  ای بابا چه کاریه !!! بسپرید به جناب خلیلی میره با چندتا بازیکن خودش صحبت میکنه و بست وبند میکنه میاره خدمتتون واسه قرارداد

 3. وحيد گفت:

  ۱۴

  ۱

  افرین به اقای انصاریفرد ک عکس اقای عرب،که همش میگف نمیتونیم بازیکن بگیریم،و افرین به تفکر حرفه ای اقای کالدرون که میدونن الان بازیکن بگیریم تا نیم فصل طول میکشه تا بازیکن با تیم هماهنگ بشه و همچنین باعث شلوغی تمیرین هم میشه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33494 بازدید

بازدید دیروز: 52333 بازدید

بازدید کل : 12900008 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر