دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۰/ مرداد/ ۱۳۸۸ - ۱۷:۰۷
  |   نظرات: بدون نظر
10 نفر بازدید

مدارک کامل شد اما، کارت پایان خدمت مشکل ثبت قرارداد کلاه کج

مرجع خبری پرسپولیس : امروز مسئولان باشگاه پرسپولیس نامه جدیدی را از بسیج دریافت کردند که با تایید نامه قبلی مبنی بر عضویت کلاه کج در بسیج نسبت به کاهش مدت سربازی وی اقدام شده بود. این نامه برای درج در پرونده برای ستاد کل نیروهای مسلح و وزات دفاع ارسال شد.

در این ارتباط مجید فرخزادی هم فعالیت های خود را تشدید کرده است تا در روزهای آینده نسبت به قطعی شدن حضور این بازیکن در پرسپولیس اقدام شود.
مسوولان باشگاه پرسپولیس در این ارتباط ابراز امیدواری کردند که با مساعدت سردار کمالی از ستاد کل نیروهای مسلح این مهم در چارچوب موازین قانونی انجام شود. در همین ارتباط موضوع در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز پیگیری شد.  پرسپولیسی ها ابراز امیدواری می کنند با طی مراحل اداری، این بازیکن روز شنبه به سرخپوشان ملحق شود.
 
با این حال مجید فرخزادی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از حل مشکل عادل کلاه کج خبر داده  وبرخی از مسوولان باشگاه پرسپولیس هر روز از ثبت قرارداد این بازیکن خبر می دهند اما باید گفت که کلاه کج هنوز کارت پایان خدمت سربازی را دریافت نکرده و به همین علت نمی تواند برای پرسپولیس بازی کند.
مسوولان باشگاه پرسپولیس با ارائه نامه از بسیج مبنی بر ۹ ماه فعالیت این بازیکن در یکی از پایگاه های  و تایید آن از سوی برخی نهادهای نظامی هنوز نتوانسته اند کارت پایان خدمت کلاه کج را دریافت کنند.
 
کلاه کج نیز برای حل این موضوع به مدیران باشگاه صبای قم متوسل شده تا به نوعی از برزخ و بلاتکلیفی خارج شوند.مسئولان صبای قم نیز پاسخ داده اند مشکل کلاخ کج به ما ارتباطی ندارد و او باید مشکل خود را با پادگانش حل کند.
مسوولان باشگاه پرسپولیس وعده می دهند این مشکل ظرف ۴۸ ساعت آینده به طور کامل برطرف شود. زلاتکو کرانچار نیز هر روز از سرپرست تیم درباره وضعیت کلاه کج پرس و جو می کند.
تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10146 بازدید

بازدید دیروز: 32422 بازدید

بازدید کل : 22353355 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر