دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰

تبلیغات

 |  ۱۷/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
  |   نظرات: ۲ نظر
1,545 نفر بازدید

مدافع پرسپولیس به دیدار دکتر کیهانی رفت

پرسپولیس نیوز: مدافع مصدوم تیم پرسپولیس امروز به مطب دکتر کیهانی رفت تا مورد معاینات دقیق قرار بگیرد.

شجاع خلیل‌زاده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل درد در پای خود امروز در تمرین این تیم شرکت نکرده بود عصر امروز همراه با دکتر علیرضا حقیقت پزشک تیم پرسپولیس به مطب دکتر کیهانی رفت تا مورد معاینات دقیق قرار بگیرد.

علیرضا حقیقت پزشک تیم پرسپولیس در این خصوص، گفت: خلیل‌زاده حدود سه هفته است که درد دارد و امروز به مطب دکتر کیهانی آمدیم تا وضعیت دقیق زانوی او مشخص شود.

وی ادامه داد: شجاع در این سه هفته با درد کار کرده است. مشکل او البته زانو نیست بلکه بالای ساق پا و نزدیک به زانوی او درد می‌کند. ما تلاش می‌کنیم تا شجاع به بازی با الاهلی عربستان برسد اما او هنوز درد دارد و ما باید درد او را کنترل کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “مدافع پرسپولیس به دیدار دکتر کیهانی رفت”

 1. حسن گفت:

  ۲

  ۰

  خدایی پرسپولیس اگه کمی و فقط کمی دقت میکرد و خوش شانس بود الان دو سه تا قهرمانی دیگه هم داشتیم. بازی با نفت توی تهران زمان دایی اخرای بازی بود و قهرمان بودیم یه گل مفت نیلسون و دفاع خوردیم و قهرمانی پرید. زمان برانکو سال اول اینقدر گلای صد در صد نزدیم و با تفاضل دو سه تا گل قهرمانی پرید. حتی زمان دنیزلی سال اول سایپا توی مشتمون بود و اونهمه موقعیت ولی باهاش مساوی کردیم و قهرمانی پرید . هیچ تیمی توی دنیا اینقدر مفت حداقل سه جام رو از دست نداده. سوای بحث داوری.

 2. علی گفت:

  ۰

  ۰

  اگه داور دقت میکرد و امتیازهای بازی با نساجی توی جیب ما بود و خودمونم حواسمون جمع بود مفت امتیازهایی مثل بازی با نفت مسجد سلیمان رو دشت میکردیم و غیره راحت الان شش هفت امتیاز از تراکتور جلو بودیم و قهرمان بودیم.تراکتورم که خوش شانسه مثل گل مفتی که نفت ابادان ازشون خورد. ضمنا توی بازیهایی که جلو بودیم و راحتتر بود باید شجاع زودتر میومد بیرون تا زیاد بهش فشار نیاد تا بازی مهم مثل الاهلی نباشه .

آمار بازدید:

بازدید امروز: 14125 بازدید

بازدید دیروز: 74881 بازدید

بازدید کل : 8878638 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر