شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۴۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: تيم ملي
 |  ۲۲/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
  |   نظرات: يك نظر
1,608 نفر بازدید

مدت زمان اردوی تیم ملی در تیرماه کاهش یافت/ تعامل با باشگاه‌ها در دستور کار ویلموتس

پرسپولیس نیوز: مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای تعامل بیشتر با باشگاه‌ها، تعداد روزهای اردوی پیش‌روی تیم ملی را کاهش داده است.

تیم ملی فوتبال کشورمان طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، در تیرماه اردویی برگزار خواهد کرد و طبق گفته مارک ویلموتس در این اردو تلفیقی از بازیکنان لیگ داخلی ایران، بازیکنان تیم زیر ۲۳ سال و تیم جوانان حضور خواهند داشت.

براساس آنچه فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود، اردوی پیش‌روی تیم ملی جایگزینی برای اردوی لغو شده تیم ملی در ماه مارس ۲۰۱۹ (اسفند ۹۷ و فروردین ۹۸) است. اردویی که از سوی فدراسیون فوتبال و البته با توجه به انتخاب نشدن سرمربی لغو شده بود و این زمان در اختیار باشگاه‌ها قرار گرفت.

با این حال اردوی پیش‌روی تیم ملی قرار نیست طولانی مدت باشد و مارک ویلموتس برای همکاری و تعامل با باشگاه‌ها و وارد نشدن خدشه به برنامه آماده‌سازی تیم‌های باشگاهی اردوی پیش‌روی خود را از ۱۱ روز به کمتر از یک هفته کاهش داده تا فقط بتواند در اردوی پیش‌رو بازیکنان حاضر در تمرینات را مورد بررسی قرار دهد و شناخت بیشتری از آنها داشته باشد.

اردوی پیش‌روی تیم ملی، در هفته دوم تیرماه برگزار خواهد شد تا حدود سه هفته مانده به آغاز مسابقات لیگ برتر، بازیکنان در اختیار باشگاه‌ها قرار بگیرند. با این حال قرار است برنامه اردویی تیم ملی در تیرماه پس از بازگشت کادرفنی از کره‌جنوبی رسمی شود و فدراسیون فوتبال با هماهنگی باشگاه‌ها، برنامه اردو را اعلام کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “مدت زمان اردوی تیم ملی در تیرماه کاهش یافت/ تعامل با باشگاه‌ها در دستور کار ویلموتس”

 1. جمشید گفت:

  ۰

  ۰

  ما سه مطلب مهم را برای فوتبال دوستان می نویسیم:

  ۱٫ فتح الله زاده (فتل) حالا که همه فوتبال دوستان می دانند که کیروش صفر بوده و هیچ , او حالا برای تبلیغ خود می گوید من می توانستم کیروش را به استقلال بیاورم. توی همان اوج کیروش چقدر نوشتیم که این مربی نالایقی است. ببینید دکتر قلابی و شوالیه الکی چقدر از فوتبال عقب است.

  ۲٫ این قلعه نویی حالا یادگرفته مانند بقیه مربیان به سفر اروپا برود و اروپاگردی کند و از این طرف تابش و بقیه سپاهانی ها تمام بازیکنان برتر لیگ را به تیم خودشان آوردند. یک پیش بینی برای شما می کنیم. این تیم با قلعه نویی هیچی نیست و هیچی نخواهد شد.

  ۳٫ به نظر می رسد که ویلموتس برای تیم ما خیلی خیلی خیلی بهتر از کیروش است. به امید سرافرازی تیم ملی ایران اسلامی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 31654 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24423530 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر