چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۷
بالا داخلی سه
 |  ۱۴/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
  |   نظرات: ۱۰ نظر
1,911 نفر بازدید

تابش: حرف برانکو شبیه شوخی بود/ بیشترین ناداوری‌ها علیه ما است، بعد هم ذوب‌آهن

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید از نظر او برانکو مربی فهیم و با اخلاقی است و برای او احترام زیادی قائل است اما از او انتظار نداشت که در مورد سپاهان و مسائل داوری این‌گونه صحبت کند.

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اظهارات دیروز (سه‌شنبه) برانکو مبنی بر شکایت باشگاه پرسپولیس از داوری‌ها اظهار کرد: متاسفانه سرمربی پرسپولیس، بعد از بازی با ذوب‌آهن و قبل از بازی با سپاهان زیرکی کردند و خواستند که جو ایجاد شود. ما خواستار این هستیم که بازی‌های ما از اول فصل تا امروز بررسی شود تا همه متوجه شوند که ناداوری‌هایی علیه سپاهان صورت گرفته است اما با این حال شکایتی به جایی نکرده‌ایم ولی باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کند که می‌خواهند از داوری شکایت کنند و این واقعا عجیب است. بیشترین ناداوری‌ها علیه سپاهان صورت گرفته و بعد از ما هم ذوب‌آهن، بیشترین صدمه را دیده است.

تابش در ادامه خاطر نشان کرد: من واقعا برای برانکو از لحاظ اخلاقی احترام بسیار زیادی قائل هستم و به او علاقه دارم، برانکو مربی فهیمی است و من نمی‌خواستم راجع‌ به او صحبت کنم اما او دیروز از سپاهان و ذوب‌آهن اسم برد. من صحبت‌های برانکو را به عنوان یک شوخی قلمداد می‌کنم. پرسپولیسی‌ها گفته‌اند که عده‌ای نمی‌خواهند آنها قهرمان شوند و ما هم می‌گوییم که ان‌شاءالله اشتباه‌های داوری علیه ما سهوی باشد.

او همچنین درباره صحبت‌ اعضای باشگاه پرسپولیس درباره فشاری که این روزها تحمل می‌کنند هم گفت: زمانی که ما در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتیم و به فینال رسیدیم و به جام باشگاه‌های جهان صعود کردیم، کسی از ما حمایت نکرد. ما هر چهار روز یا هر سه روز یک بازی داشتیم و به خاطر ماجرای سرباز احمدی، سه ماه از میزبانی محروم بودیم اما هر کاری کردیم یک بازی ما را عقب نینداختند. ما در چمن هتل‌ها تمرین می‌کردیم اما با این حال اعتراض هم نمی‌کردیم.

به‌ گزارش ‌ایسنا، فدراسیون جهانی فوتبال، پاداش تیم‌هایی که بازیکنان آنها در جام جهانی بازی کرده بودند را اعلام کرد. تابش در همین رابطه گفت: از طریق سایت فیفا اعلام شده که این پول به فدراسیون پرداخت شده است و ما برای گرفتن این مبلغ که حدود ۷۶ هزار دلار است با فدراسیون مکاتباتی انجام خواهیم داد تا پول را دریافت کنیم.

او در  مورد وضعیت ورزشگاه نقش جهان، چند روز باقی‌ مانده به برگزاری بازی پرسپولیس و سپاهان، اظهار کرد: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تعهداتی نسبت به تکمیل این ورزشگاه دارد. مثل درست کردن دسترسی به جاده‌های منتهی به ورزشگاه، چادر طبقه دوم، مقاوم سازی طبقه دوم و تکمیل گیت‌های الکترونیک و بلیت فروشی. برای بازی با پرسپولیس قرار بود از طبقه دوم این ورزشگاه استفاده کنیم اما به خاطر این که برای نصب چادر طبقه دوم، نیاز به مقاوم سازی این طبقه داشتیم و ۱۰ درصد این مقاوم سازی باقی‌ مانده، کارشناسان شرکت توسعه با حضور در این ورزشگاه اعلام کردند که امکان بروز حادثه وجود دارد و اجازه ندادند که برای این بازی از طبقه دوم ورزشگاه استفاده شود.

او اضافه کرد: ورزشگاه نقش جهان هنوز به باشگاه سپاهان و کارخانه فولاد مبارکه تحویل داده نشده است اما با این حال ما برای این ورزشگاه هزینه‌های زیادی کرده‌ایم. حدود ۲۵۰۰ پارکینگ با هزینه خود باشگاه به این مجموعه اضافه شده است. شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفته که در سه دوره زمانی اشکالات این مجموعه رفع خواهد شد و احتمالا از نیم فصل دوم، هواداران ما می‌توانند از طبقه دوم ورزشگاه هم استفاده کنند.

تابش با اشاره به این که ورزشگاه آزادی طی ۱۵ روز برای برگزاری پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا  تجهیز شد و اشکالاتش رفع شد، بیان‌ کرد: امیدوارم این عزم جدی و ملی برای ورزشگاه نقش جهان هم شکل بگیرد چرا که این ورزشگاه می‌تواند میزبان بازی‌های ملی ما هم باشد و واقعا حیف است که بعد از این همه هزینه هنوز هواداران سپاهان نمی‌توانند از طبقه دوم ورزشگاه استفاده کنند. هنوز اشکالات دیگری هم در این ورزشگاه وجود دارد. امیدوارم مهندس کریمی، رییس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور که از افراد ورزشی و اتفاقا اصفهانی هستند با جدیت و همت کاری کنند که مشکلات ورزشگاه نقش جهان رفع شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

10 Responses to “تابش: حرف برانکو شبیه شوخی بود/ بیشترین ناداوری‌ها علیه ما است، بعد هم ذوب‌آهن”

 1. Jahead گفت:

  ۱

  ۰

  درود:راه دور نرو بازى دوتىم رو با ماشىن سازى مقىاسه کن انوقت متوجه مىشى کى ضرر کرده کى از شکست گرىخته. تابى جون دىوار حاشا بلنده؟؟؟

 2. برانکوپلیس گفت:

  ۱۵

  ۰

  خفه لطفا ،،،،دیگه سپاهان و قلعه نویی مافیا رو همه میشناسن!!!!!

 3. رومل روبای صحرا گفت:

  ۹

  ۰

  خفه شو بابا چلغوز

 4. sajad گفت:

  ۱۰

  ۰

  شوخی آب های آلودس مستر ! چی شد؟؟؟؟؟ آبا چی شد؟!!!!!!!! ما هنوز بعد چندسال منتظریم! از این آشکارتر که قهرمانی هاتون این مدلی بدست اومده!؟؟ شوخی قهرمانی های سپاهانه، قهرمانی های سپاهان همش سوتفاهم بود، قهرمانی های سالم قهرمانی هاییه که هفته ۲۰ لیگ تگلیف لیگ رو روشن کنی ! دو سال پیاپی جوری داریم قهرمان میشیم که بنی بشری نمیتونه بهش ایراد بگیره، البته امسالم همینه ، منتظر نیم فصل دوم باشید که چه جوری خودمونو از بقیه میکنیم و دوباره فاصله نجومی میگیریم

 5. مهدی گفت:

  ۱۰

  ۰

  اول پرسپولیس بیشترین ضرر رو از داوری کرده بعد هم نساجی اقای تابش

 6. 36 گفت:

  ۷

  ۰

  ما باهیشکی کاری نداریم.ما تک وتنهاییم تو ایران. همه ایران بر علیه ماهستن ولی ما ارتش ی نفره ایم. امسالم با کمک هوادارا قهرمانیم. تا آخرشم پشت تیم و باشگاهو برانکو میمونیم.
  در ضمن برانکو دروغ نگفته آقای تابش دقیقا راست گفته. حرف حقیقت تلخه خوشتون نیومده

 7. سیروس گفت:

  ۶

  ۱

  ننه عروس که میگن شمایی به سلامتی ،نه؟!

 8. قرمز عشقه گفت:

  ۴

  ۰

  اول سپاهان، دوم ذوب آهن، و مظلوم سوم هم لابد شخص مدیر عامله !!!!!!

 9. ششلول گفت:

  ۸

  ۰

  اولاً که بیشترین استفاده از اشتباهات داورى در این فصل را سپاهان کرده. ثانیاً وقتى مربى و بازیکن در جریان یک بازى حساس و مهم به داورى اعتراض مى کنند، به بازى بعدى خودشان فکر نمى کنند، و گر نه از ترس اخراج این کار را انجام نمى دهند. بالعکس وقتى مدیر باشگاه سپاهان در دفتر کارش اعلامیه صادر مى کند، قطعاً به قصد تأثیر گذارى بر داورى این کار را انجام مى دهد.

 10. افسانه 13 دلاور گفت:

  ۱۱

  ۰

  از مسئولان پرسپولیس خواهشمندیم به هیچ وجه زیر بار قضاوت فغانی برای بازی با سپاهان نیستند این داور معلوم الحال سالهاست به پرسپولیس ضربه زده و نباید از یه سوراخ چند بار گزیده شویم از یکی از اعضا کانون هوادران سپاهان شنیدم که همه تلاششون رو دارن میکنند تا فغانی رو واسه این بازی انتخاب کنند بقیه کار رو دیگه فغانی خودش بلده کامنت منو به خاطر بسپارید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 44236 بازدید

بازدید دیروز: 55820 بازدید

بازدید کل : 11236502 بازدید

افراد آنلاین: 37 نفر