پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
  |   نظرات: ۲ نظر
2,090 نفر بازدید

مدیر برنامه‌های بیرانوند به دیدار گرشاسبی می‌رود

پرسپولیس نیوز : دروازه بان ملی پوش پرسپولیس قصد دارد مسیر ترانسفر خود به لیگ های اروپایی و آسیایی را برای سرپرست باشگاه توضیح دهد.

علیرضا بیرانوند توانست عملکرد قابل قبولی را در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه درون دروازه تیم ملی فوتبال ایران نشان دهد. از این رو پیشنهادات خارجی را از باشگاه‌های ترکیه، آلمان و اسپانیا دریافت کرده است.

با این حال دروازه بان ملی پوش پرسپولیس تا سال ۱۴۰۰ قرارداد دارد تا نتواند به راحتی مسیر ترانسفر خود به اروپا را دنبال کند و باید رضایت باشگاه پرسپولیس را به همراه داشته باشد.

از این رو مدیربرنامه های علیرضا بیرانوند قصد دارد به دیدار حمیدرضا گرشاسبی برود تا سرپرست باشگاه را در جریان پیشنهاداتی که به بیرانوند شده قرار دهد. در صورتیکه پیشنهاد اروپایی ها به بیرانوند چشمگیر باشد گرشاسبی، تصمیم گیری نهایی در این‌باره را برعهده برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس خواهد گذاشت.

گفتنی است بیرانوند همچون وحید امیری که در جام جهانی روسیه حضور داشت مجوز استراحت دوهفته ای از حضور در تمرینات پرسپولیس را دریافت کرده و در تمرینات پیش فصل سرخپوشان حضور ندارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “مدیر برنامه‌های بیرانوند به دیدار گرشاسبی می‌رود”

 1. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۵

  ۰

  بیرانوند به یک شرط میتونه ترانسفر بشه و اونم اینکه لیگ امسال با تمام قدرت از دروازه نگهبانی کنه و پرسپولیس قهرمان بشه آخر فصل باشگاه مظاهری رو بگیره بعدش رضایت نامه شو بدن…غیر از این خیانته…و اگه پرسپولیس به علت بی خیالی بیرو قهرمان نشه تا آخرقراردادش باید بمونه…ببینید ترابی چندساله میخواست از سایپا بره نمیگذاشتن و با این همه پیگیری نیم فصل اجازه دادن اونم مفتی سروش براشون بازی کنه و کلی پول هم بابت رضایت نامه نیم فصلش بگیرن…قرارنیست تو این وضعیت برم برم بیرانوندم اضافه بشه رو اعضابمون!!!

 2. رفیعی ایلام گفت:

  ۷

  ۱

  نمیدونم چرا فقط تو پرسپولیس مد شده که حتی با وجود داشتن قرارداد بازیکن با باشگاه مدیربرنامه هاشون رو میفرستن واسه جدایی از تیم?! مگه قرارداد ۵ ساله نداری داداش?! گرشاسبی هم دیگه شورش رو در آورده مگه بازیکن قرارداد نداده?! رضایت نامه چیه وقتی که بازیکن قرارداد داره, مگه اینکه بخواد پول رضایتنامه رو به جیب خودش بزنه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر