جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۷
سرویس: تيم ملي
 |  ۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
  |   نظرات: بدون نظر
2,290 نفر بازدید

مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با ویلموتس به بن‌بست خورد

پرسپولیس نیوز: در مذاکرات مارک ویلموتس و فدراسیون فوتبال ایران گره‌ای جدید افتاده است.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران برای عقد قرارداد با مارک ویلموتس راهی بلژیک شده، اما اکنون خبر می‌رسد که گره‌ای جدید در راه امضای قرارداد افتاده است.

روزنامه هلندی زبان «Het Laatste Nieuws» چاپ بروکسل بلژیک خبر داد؛ مارک ویلمتوس ۵۰ ساله هفته گذشته به ایران سفر کرد تا از کمپ تیم ملی فوتبال ایران دیدن کند. فدراسیون فوتبال ایران به این مربی بلژیکی پیشنهاد قراردادی تا پایان مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ داد و رئیس این فدراسیون هم اعلام کرد که توافق بین طرفین صورت گرفته، اما ویلموتس در نهایت بدون امضای قرارداد به بلژیک بازگشت.

در ادامه این گزارش آمده است: با وجود پروژه ورزشی که فدراسیون فوتبال ایران که جایگاه ۲۱ در رنکینگ فیفا را دارد با دستمزد ۱٫۳ میلبیون یورویی به ویلموتس پیشنهاد داده، ممکن است این سرمربی ۵۰ ساله این پیشنهاد را رد کند. اصلی‌ترین دلیل به بن‌بست خوردن مذاکرات درخواست فدراسیون فوتبال ایران از ویلموتس برای اقامت دائم در ایران به منظور زیرنظر گرفتن تیم ملی از نزدیک است.

 «Het Laatste Nieuws» در پایان نوشت: ویلموتس پیش از این فکر می‌کرد که اقامتش در ایران به طور موقت خواهد بود و هر زمان که تیم ملی برنامه‌ای برای بازی‌ها خواهد داشت باید در این کشور حضور داشته باشد، اما فدراسیون فوتبال ایران اینطور فکر نمی‌کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 43494 بازدید

بازدید دیروز: 52333 بازدید

بازدید کل : 12910008 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر