شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
  |   نظرات: يك نظر
1,235 نفر بازدید

مذاکرات نتیجه داد؛ بازگشت میزبانی به نمایندگان ایران

پرسپولیس نیوز: میزبانی تیم‌های ایرانی در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا قطعی شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در جلسه‌ای که امروز با حضور علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش و انصاری‌فرد، خلیل زاده و حمیداوی مدیران عامل سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و شهر خودرو با ویندسور جان دبیرکل AFC انجام شد، تیم ایرانی توانست از حق نمایندگان کشور دفاع کند و با تایید AFC تیم‌های ایرانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان میزبان رقبای خود خواهند بود.

همچنین مقرر شد دیدارهای دو تیم استقلال و شهر خودرو در مرحله پلی آف طبق برنامه ریزی قبلی AFC خارج از ایران برگزار شود و تیم‌های ایرانی در مرحله گروهی میزبان حریفان خود باشند.

در جلسه‌ای که امروز با حضور علی‌نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان، محمدحسن انصاری‌فرد، اسماعیل خلیل‌زاده و فرهاد حمیداوی مدیران عامل باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال و شهر خودرو که با حضور دبیر کل AFC برگزار شد در نهایت مسؤولان این ۳ باشگاه و معاون وزیر موفق شدند از AFC ضمانت برگزاری بازی‌های نمایندگان ایران به میزبانی ایران را بگیرند.

طبق توافق حاصل شده و ضمانتی که AFC داده در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های رفت تیم‌های ایرانی میهمان هستند اما بازی‌های برگشت به میزبانی ایران برگزار می‌شود و AFC این تضمین را داده است تا شروع دور برگشت ایران بتواند میزبانی مسابقات را بر عهده بگیرد.

طبق توافقی مهمی که صورت گرفته، بازیهای دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در تهران (استقلال و پرسپولیس)، اصفهان (سپاهان) و مشهد (شهرخودرو) برگزار خواهد شد.

همچنین تیم ملی فوتبال ایران هم مشکلی برای میزبانی بازیهای خود نخواهد داشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “مذاکرات نتیجه داد؛ بازگشت میزبانی به نمایندگان ایران”

  1. 6 اتیشه گفت:

    ۷

    ۱

    کجاش جواب داد دقیقا عین تقویم فیفا فقط با چاشنی فریب دادن هوادار که بهشون بگن اره ما ضمانت گرفتیم خخخخخ

آمار بازدید:

بازدید امروز: 8489 بازدید

بازدید دیروز: 48641 بازدید

بازدید کل : 20687941 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر