سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۷/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
  |   نظرات: ۳ نظر
1,274 نفر بازدید

مذاکره پرسپولیس با قطبی تکذیب شد

پرسپولیس نیوز: مدیر برنامه‌های افشین قطبی مذاکره این مربی با پرسپولیس را تکذیب کرد.

با فرا رسیدن فصل نقل و انتقالات اخبار و حواشی بسیار زیادی در فضای مجازی رسانه‌ای مطرح شده و هر روز شایعه‌ای در مورد یک مربی یا بازیکن شنیده می‌شود. در همین راستا شایعاتی مبنی بر مذاکره باشگاه پرسپولیس از طریق محسن خلیلی با افشین قطبی مطرح شده بود.

مهدی حاج‌باقر مدیر برنامه‌های افشین قطبی گفت: نمی‌دانم چرا این حواشی را مطرح می‌کنند و برخی چه اهدافی دارند. افشین قطبی اصلاً در ایران نیست و هیچ صحبت یا مذاکره‌ای با مسئولان باشگاه پرسپولیس و محسن خلیلی نداشته است. متأسفانه این شایعات در شرایط مختلف مطرح می‌شود که به هیچ وجه صحت ندارد و تنها هدف آن ایجاد حاشیه است. قطبی در حال حاضر در ایران حضور ندارد و هیچ صحبتی در این رابطه مطرح نشده است.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افشین قطبی قلبا پرسپولیسی است، اما هیچ مذاکره‌ای چه به صورت حضوری و چه به صورت تلفنی برای حضور او در پرسپولیس انجام نشده است. افشین قطبی این روزها آمریکا است و برانکو هم با پرسپولیس قرارداد دارد و هیچ صحبتی برای حضور او در پرسپولیس نشده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “مذاکره پرسپولیس با قطبی تکذیب شد”

 1. بهرام گفت:

  ۰

  ۰

  آقا اگه برانکو نمیاد ، فرصت رو از دست ندین ، نشه یه ماه دیگه بی مربی بمونیم

 2. حسام گفت:

  ۰

  ۰

  مزبی خسلی خوبیه افشین,اما هیچ عقله سلیمی قبول نمیکنه مربیی که تو سه سال شیش تا جام گرفته رو بزاش دنباله جانشین بگردن,حتی اگه اون جاگذین فرگوسن باشه

 3. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  من نمیدونم چرا هیچکس تو باشگاه پیدا نمیشه این شایعات و حاشیه هارو جمع و جور کنه.. هرسال فصل که تموم میشه این داستانارو داریم.. مسئولین باشگاهم که هیچی نمیگن.. آقای خمارلو آقای خبیری آقای خلیلی لطفا یچیزی بگید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 7734 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25472758 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر