چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۸
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۱/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱:۱۲
  |   نظرات: ۱۴ نظر
7,115 نفر بازدید
منهای پرسپولیس

مرتضی آقاخان به استقلال پیوست

پرسپولیس نیوز : مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پیکان به استقلال پیوست. تیم استقلال اولین بازیکن خود را در نقل و انتقالات جذب کرد و مرتضی آقاخان مهاجم فصل گذشته پیکان را به خدمت گرفت. قرارداد این بازیکن با استقلال سه ساله خواهد بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

14 Responses to “مرتضی آقاخان به استقلال پیوست”

 1. نصیر گفت:

  ۶

  ۷

  این خریدهای استقلال فقط با هدف ضعیف کردن پرسپولیس داره صورت می گیره وگرنه استقلال تیمش کامله و در هر پستی دو بازیکن داره کاری که حاج فتل همیشه می کرد

 2. علی گفت:

  ۱۷

  ۱۲

  هوادارنی که درتهران هستند هرچه زودتر جلوی وزارت ورزش وباشگاه شعارها واعتراضات خود را بیان کنندنسبت به وضعیت فعلی پرسپولیس که الان نماینده ایران توی آسیا هست وهمچنین عم عدالت بین پرسپولیس وکیسه که تیم دوم پایتخت با ۱۵ الی ۲۰ میلیارد بازیکنش را میخواد تمدید کنه ولی پرسپولیس از تمدید بازیکنان این فصلش عاجزه به نظربوی دسیسه میاد که پرسپولیس بشه یک تیم معمولی ومیانه جدولی مثل زمان سرمربیگری درخشان هوادارن به خصوص تهرانی ها اگر غیرت وتعصب دارید اگر نمیترسید اگر تیمتان را عاشقانه دوست دارید هر چه زودتر نسبت به این وضعیت اعتراضات وشعارهای خودتان را جلوی وزارتخانه وباشگاه صریحا بیان کنید تا دیر نشده وهمه جامهای این فصل را به تیم کیسه شاهنشاهی ندادند سریعا عجله کنید عاشقان پرسپولیس…..

 3. ناصر گفت:

  ۱۱

  ۵

  پندار اسکی. خوبه حالا بحثش جدی نبود.
  البته بهتر. بدرد پرسپولیس نمی خورد

 4. پرسپولیس57 گفت:

  ۱۷

  ۱۴

  بابابخداگرشاسبی استقلالیه وعمدااین کارارومیکنه ومسلمانوردکردبخدااستقلالیه

 5. Unforgiven گفت:

  ۱۳

  ۱۲

  خدا لعنتت کنه گرشاسبی
  ببین چه راحت داره تیم ما را تیکه تیکه می کنه
  بابا بلندشید بریم دم باشگاه اخه این چه وضعیه ما داریم
  این چه رفتاریه در پیش گرفتیم
  سال بعد دهم هم نمیشیم با این وضع بخدا

 6. محمد گفت:

  ۴

  ۱۱

  نشستین مثل پیرزن ها آه و ناله میکنید که چی ؟ پارسال ما دو تا بازیکن از پیکان گرفتیم کیسه کش ها خودشان را کشتن که هیچ وزیر را بدبخت کردن که وزیر پرسپولیسی نمیخوایم و ….
  ما که دو برابر اونها هستیم چی ؟ یعنی ما نمیتونیم بریزیم جلو وزارت و مجلس تا معلوم بشه رو چه حسابی هر سال یک لیدر استقلال میشه رییس کمیسیون ورزش و بیت المال را میکنه آخور کیسه کش ها و وزارت و مجلس هم میشه طویله اونها ؟
  حق گرفتنیه و باید بگیریم و مخصوصا نباید اجازه بدیم هر کس و ناکسی مثل زمانی پاش تو مجلس باز بشه ، اگر واقعا ، واقعا پرطرفدارترین تیم هستیم چرا یک کیسه کش باید بتونه بره مجلس و تیشه به ریشه تیم ما بزنه ؟
  کیسه کش ها تا احساس خطر کنند به وزیر و وکیل و گزارشگر و … رحم نمیکنند پس ما هم نباید رحم کنیم چرا که این کیسه کش ها مثل سگ هار میمانند و فراموش نکنید موسس باشگاه اونها یک جاسوس و کودتاگر بود که شاهین و دارایی و … را نابود کرد تا تیمش را بالا بکشه و یک وطن فروش بوده ..پس نباید اجازه بدیم هر غلطی میخوان بکنند

 7. Hosein.sh گفت:

  ۸

  ۴

  اقا این حرفا چیه
  همه میدونیم این مهاجم با کیفیتیه
  تیم ما مشکل اساسی داره برا این فصل

 8. بوشهر گفت:

  ۱

  ۱۱

  بازیکن منفوری هستن ایشون همون بهتر که رفت کیسه

 9. بوشهر گفت:

  ۳۰

  ۱۲

  بازیکن منفوری هستن ایشون بهتر که رفت کیسه

 10. coffee red گفت:

  ۲۷

  ۱۲

  اینا بازیکن جدید جذب میکنن بعد ما با بازیکنای خودمون نمیتونیم تمدید کنیم.
  ما هوادارا هم که فقط نشستیم میگیم لنگش کن.وقتی میبینن ما هوادارا ساکتیم و دلمون برا تیممون نمیسوزه امثال گرشاسبی هم هرگز دلشون برا پرسپولیس نمیسوزه،اینقدر بی کفایت که حتی نمیتونن با بازیکنای خود پرسپولیس تمدید کنن.
  درسته از نقل انتقالات محرم هستیم اما از الان میتونیم برا نیم فصل بازیکن جذب کنیم.
  وقتی با سروش رفیعی و مهدی ترابی با یه مهاجم درستو‌ حسابی و یه مدافع قلدر قرارداد بستی آقای گرشاسبی اون‌موقع مردی.

 11. ستاره سرخ گفت:

  ۱۸

  ۵

  به ….

 12. علی۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۳۴

  ۴۰

  کیسه همه رونگه میداره تیام ۱۵میلیردی اونوقت این گرشاسبی لعنتی همه رو فراری میده اینجوری نمیشه واقعا امسال سال سختی داریم حداقل اعتراض کنیم بازیکنای خوب بگیرن برا نیم فصل هرچند بعیده اقای برانکو لعنت بهت بیاد هی سروش سروش کن محرومیم میفهمی یا حالیت کنیم عقده ای کینه ای وای بحالت اگه نتیجه نگیریم ما که محرومیم مسلمان و بقیه رو حفظ میکردی از بازیکنای محبوب خوف داره بیچاره امسال خیلی عذاب میکشیم خدا لعنتت کنه طارمی انشاله بحق این ماه عزیز هیچوقت رنگ خوشی تو رندگیت نبینی و حسرت هرجیزی که دنبالشی و تبینی اینو بدون آه ۴۰ میلیون پشت سرته بد حور تاوان این دوسه سال و میدی شوخی نیست از وقتی تشریفتو اوردی هی برامون دردسر داشتی اینم از این یکی

 13. mehdi66 گفت:

  ۲۸

  ۱۱

  اینم خریدشون یارو بدتر از جباری بهش باد میخوره ۱۰هفته مصدومه

 14. صائب گفت:

  ۳۳

  ۱۱

  خخخخخ سه ساله نیم فصل نشده به غلط کردن میوفتی حالا ببین

آمار بازدید:

بازدید امروز: 128879 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86723721 بازدید

افراد آنلاین: 820 نفر