یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۶/ مرداد/ ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۲
  |   نظرات: بدون نظر
21 نفر بازدید

مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال پول بازیکنان

مرجع خبری پرسپولیس : مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال پول برای پرداخت به بازیکنان هستند.

عباس انصاری‌فرد بعد از عقد قرارداد با بازیکنان پرسپولیس به آنها اعلام کرده بود تا هفته دوم و سوم بخشی از قراردادشان را پرداخت خواهد کرد اما مدیرعامل پرسپولیس دچار مشکلات جدیدی شده است.
وی امروز و روزهای گذشته برای دریافت پول به سازمان تربیت‌بدنی رفت اما با توجه به اینکه سازمان تربیت‌بدنی برای انتخاب رئیس جدید دچار بلاتکلیفی است و طبق شنیده‌ها فعلاًَ نمی‌تواند هیچ مبلغی را از حساب خود خارج کند مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مشکل مواجه شد.
انصاری فرد با توجه به اینکه می‌داند تا چند روز آینده و مشخص شدن تکلیف سازمان تربیت‌بدنی نمی‌تواند کمکی از سازمان بگیرد قصد دارد با اسپانسر ۶ میلیاردی صبحت‌ نهایی را انجام دهد اما با توجه به اینکه این موضوع نیز منوط بر امضای رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس است و مدیرعامل نمی‌تواند شخصاً در این موضوع تصمیم بگیرد باعث شده تا مشکلات مالی پرسپولیس و بازیکنان حل نشود.
بازیکنان پرسپولیس ناراحتی‌هایی از عدم پرداخت مطالبات خود دارند اما مدیرعامل باشگاه در تلاش است تا با دیداری با مسئولان باشگاه سازمان تربیت‌بدنی مبلغی را به عنوان قرض دریافت و به بازیکنان پرداخت کند. در صورت موافقت رئیس سازمان این اتفاق رخ خواهد داد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10270 بازدید

بازدید دیروز: 32976 بازدید

بازدید کل : 22103126 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر