شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۲
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۶/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
  |   نظرات: ۳ نظر
1,196 نفر بازدید

مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس: به دنبال رسیدن به درآمد پایدار در پرسپولیس هستیم

پرسپولیس نیوز: مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما به دنبال رسیدن به درآمد پایدار در باشگاه پرسپولیس هستیم و با اقدامات موثر در این راه قدم برمی‌داریم.

بعد از چیزی در حدود دو سال تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس به ورزشگاه شهید درفشی‌فر منتقل شد و این در حالی است که برخلاف سال‌های قبل چمن این ورزشگاه دیگر طبیعی نیست و مصنوعی شده است. این در حالی است که سهند حبیب‌زاده که پیمانکار این زمین چمن است مدتی است که در باشگاه پرسپولیس حضور بیشتری دارد و در خصوص این مسائل با او به صحبت پرداختیم.

سهند حبیب‌زاده در خصوص تجهیز و بهسازی چمن ورزشگاه شهید درفشی‌فر گفت: ما زمانیکه زمین چمن را در اختیار گرفتیم این زمین مشکلات عدیده‌ای داشت اما موفق شدیم در شرایط ویژه و در زمانی در حدود دو ماه این زمین را مجهز و آماده استفاده بازیکنان پرسپولیس کنیم و خوشبختانه آقای برانکو سرمربی تیم پرسپولیس هم در روز رونمایی از چمن مصنوعی جدید این ورزشگاه از وضعیت این زمین و امکاناتی که در نظر گرفته شده است ابراز رضایت کرد و می‌بینید که چند روز است تمرینات تیم پرسپولیس به ورزشگاه درفشی‌فر برگشته و این مسئله رضایت بازیکنان و مربیان را در پی داشته است.

وی ادامه داد: کسانیکه این مجموعه را پیش از این می‌دیدند متفق‌القول در نظر دارند که مشکلات زیادی اینجا وجود داشت اما ما موفق شدیم از ابتدای آذرماه که کار زمین بزرگ درفشی‌فر را آغاز کردیم با استفاده از تکنولوژی‌های روز اینجا را خیلی زودتر از حد تصور آماده کنیم و از چمن مصنوعی مطابق با استانداردهای روز دنیا بهره بردیم.

حبیب‌زاده درباره اینکه در جلسات اقتصادی ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس شرکت می‌کند و دلیل این موضوع چیست، خاطرنشان کرد: با پایان یافتن تجهیز ورزشگاه شهید درفشی‌فر من دیگر کاری در این مجموعه ندارم و الان به عنوان مشاور آقای عرب در باشگاه پرسپولیس فعالیت می‌کنم و به همین دلیل در جلسات اقتصادی و مالی باشگاه با اسپانسر و شرکت‌های تجاری با هماهنگی آقای عرب حاضر می‌شوم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در چند ماه اخیر کارهای باشگاه پرسپولیس به خوبی پیش رفته و با وجود مشکلاتی که پیش می‌آمد اما موفق شدیم با درایت آقای عرب و با یک کار تیمی با کلیه عوامل باشگاه پرسپولیس اقدامات خوبی انجام دهیم به طوری‌که رضایتمندی بازیکنان و مربیان تیم را هم در پی داشته است. ما به دنبال رسیدن به درآمد پایدار در باشگاه پرسپولیس هستیم و با اقدامات موثر در این راه قدم برمی‌داریم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس: به دنبال رسیدن به درآمد پایدار در پرسپولیس هستیم”

 1. علی گفت:

  ۶

  ۰

  بازیهایی که راحته یا همین بازی که سه گل زدیم بایست بریم برای بیشتر گل زدن تا تفاضل گلمون بهتر بشه چون احتمال داره بازم قهرمانی رو بخاطر چند تا گل زده از دست بدیم در حالیکه تفاضل گل مهمه . ولی ما بیخیال گل بیشتر زدن شدیم.

 2. ریحانه گفت:

  ۵

  ۰

  چرا با اینکه سه گل از سپیدرود جلوییم و بیست دقیقه مونده بازی تموم بشه یه بازیکن دیگه جای کمال نمیاد تا از کارت گرفتن کمال جلوگیری بشه تا در دربی که بازیه شش امتیازیه و هم حیثیتیه محروم نباشه و ضمنا کمال مجبور بود دست به عصا بازی کنه تا کارت نگیره و همین باعث شده بود تیم مقابل راحت فشار بیاره .

 3. payam گفت:

  ۴

  ۱

  با اینکه تیم داره درفشی فر تمرین میکنه و پرفسور هم راضیه ازش
  ولی هنوز قانع نشدم چرا یه چمن خوشگل و یکدست و طبیعی مثه زمین شماره ٢ ازادی درست نکردن تا تیم مشکل زمین تمرین نداشته باشه؟!!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 93 بازدید

بازدید دیروز: 59877 بازدید

بازدید کل : 12975497 بازدید

افراد آنلاین: 26 نفر