یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳۰/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱
  |   نظرات: يك نظر
974 نفر بازدید

مشاور فرهنگی و اجتماعی پرسپولیس منصوب شد

پرسپولیس نیوز: مشاور فرهنگی و اجتماعی باشگاه پرسپولیس امروز یک شنبه با صدور حکمی از سوی مدیرعامل باشگاه منصوب شد.

ایرج عرب امروز یک شنبه طی حکمی، مسعود امینی باغبادرانی را به عنوان مشاور باشگاه پرسپولیس در امور فرهنگی و اجتماعی منصوب کردند.
در بخشی از این حکم آمده است: “جناب آقای مسعود امینی باغبادرانی، با عنایت به لزوم نظام مند نمودن فعالیت های هواداری در سایه رعایت مقررات انضباطی و اخلاقی فیفا ، فدراسیون فوتبال و با توجه به اهمیت موضوع و نظر به دانش، توانایی و تجربه جنابعالی ، بدین وسیله به عنوان مشاور فرهنگی و اجتماعی شرکت فرهنگی و ورزشی پرسپولیس، منصوب می شوید.
مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، مدیر کل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواداده وزارت ورزش و جوانان، دبیر کمیسیون فرهنگی تربیت بدنی وزارت ورزش و جوانان، دبیر شورای فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، رییس کمیته برنامه ریزی فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، عضو کمیته فرهنگی مرکز نظارت بر تیم های ملی المپیک و مدیر کل تعاون استان خوزستان از جمله مسوولیت های امینی باغبادرانی بوده است که دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه شیراز هستند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “مشاور فرهنگی و اجتماعی پرسپولیس منصوب شد”

  1. سیروس گفت:

    ۰

    ۰

    آقای عرب تو اگه فرهنگ میدونستی چیه پس از ۴ سال عزتی که برانکو به پرسپولیس خسته و مریض اهدا کرد اون شکلی باهاش تا نمیکردی و آبروی پرسپولیس و پرسپولیسی رو نمیبردی. با بی تدبیری، حاصل همه ی این ۴ سال رو به باد فنا سپردی آقای فرهنگی!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 38841 بازدید

بازدید دیروز: 55916 بازدید

بازدید کل : 18975690 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر