دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۲/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
  |   نظرات: ۳ نظر
882 نفر بازدید

مشکل پرسپولیسی‌ها با زمین تمرین

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس که مدت‌ها در ورزشگاه شهید کاظمی تهران تمرینات خود را برگزار می‌کرد یکی دو روزی است در زمین دیگری تمرین می‌کند.

تیم فوتبال پرسپولیس که مدت‌ها است در ورزشگاه شهید کاظمی تهران تمرینات خود را برگزار می‌کند یکی دو روزی است به خاطر خراب شدن چمن این ورزشگاه راهی زمین خیریه عمل شده است.

یکی از دلایل اصلی خرابی چمن زمین شهید کاظمی این است که کالدرون اعتقاد دارد باید پیش از هر تمرین چمن آب داده شود و همین موضوع زمین را بی‌کیفیت و خراب کرده است.

پرسپولیسی‌ها در حالی در زمین خیریه عمل تمرین می‌کنند که کالدرون اعلام کرده تمرینات باید پشت در‌های بسته باشد، اما این زمین از چند طرف دید دارد. روز گذشته که شاگردان کالدرون در این زمین تمرین کردند بار‌ها دیده شد که برخی از هواداران از منازل یا پل‌هوایی اطراف مشغول فیلمبرداری از تمرین هستند. از طرف دیگر کیفیت چمن این ورزشگاه اصلا خوب نیست و حتی روز گذشته پای مهدی ترابی پیچ خورد اما با خوش‌شانسی این بازیکن، مصدومیتش جدی نیست.

همه اینها در شرایطی است که پرسپولیس زمین درفشی‌فر را دارد که تبدیل به چمن مصنوعی شده و الان دست پیمانکار است و می‌شود از این زمین استفاده بهتری کرد. مشکل زمین تمرین برای تیم کالدرون این روز‌ها به دیگر مشکلات باشگاه پرسپولیس اضافه شده و عرب و مدیران هم برای حل آنها دچار سردرگمی شده‌اند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “مشکل پرسپولیسی‌ها با زمین تمرین”

 1. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ورزشگاه درفشی فر خیلی خوب بود هم‌جاش هم شرایطش فقط اگه چمنشو ترمیم‌میکردن عالی میشد ولی بجاش چمن مصنوعیش کردن واقفا باعث تاسفه که درفشی فر به اسم پرسپولیسه اما نمیتونن توش تمرین کنن معلوم نیست دست کی افتاد

 2. محسن گفت:

  ۰

  ۰

  آقا خواهشن زمین درفشی فر را مانند زمین های تمرین اروپایی درست کنید به خدا حیفه تیم چند تا زمین تمرین خوب نداشته باشه اصلامیتونن در همون ورزشگاه کاظمی که مساحتش زیاده چند زمین تمرین استاندارد با چمن طبیعی عالی بسازن تا هم تیم بزرگسالان استفاده کنه هم سایر رده های سنی باشگاه برایک سال بازیکن خارجی نخرن در عوض زمین چمن درست کنند که برا باشگاه همیشگی باشه ودر زمینه زمین وچمن مشکل نداشته باشن آدمین تو را خدا به گوش مسئولین برسون

 3. Morteza گفت:

  ۰

  ۰

  کالدرون گفته قبل تمرین باید چمن آب بدن؟ . یعنی چه؟
  این دیگه چه روشیه؟
  احتمال فک کرده ما ۱۰ تا زمین تمرین داریم.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21509 بازدید

بازدید دیروز: 53488 بازدید

بازدید کل : 20754449 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر