پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۷
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۵/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
  |   نظرات: ۱۸ نظر
2,614 نفر بازدید

مصاحبه مضحک پیشکسوت استقلال: استقلال باید ۳ ستاره شود!

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت این هفتمین قهرمانی ما در جام حذفی بود و با احتساب ۳ قهرمانی لیگ تعداد قهرمانی‌های ما به ۱۰ رسید و باید یک ستاره اضافه کنیم.

محمد نوری اظهار کرد: با همان فرمولی که پرسپولیس فصل گذشته توانست یک ستاره روی پیراهنش بگذارد، استقلال هم باید یک ستاره به دو ستاره قبلی‌اش اضافه کرده و از فصل بعد با پیراهن ۳ ستاره به میدان برود.

عضو کمیته فنی استقلال بیان داشت: تیم ما دو ستاره به نشانه دو قهرمانی آسیا دارد. ستاره‌هایی که تیم هایی مثل الهلال، العین و همه تیم‌های دیگری که در این مسابقات قهرمان شدند روی پیراهن شان دارند. فصل گذشته باشگاه پرسپولیس به ای بهانه که تعداد قهرمانی هایش در چند تورنمنت مختلف به عدد ۱۰ رسیده یک ستاره روی پیراهنش اضافه کرد. حال اگر قرار بر این باشد که هر ۱۰ قهرمانی در لیگ های داخلی هم یک ستاره داشه باشد این حق استقلال است که یک ستاره دیگر هم به پیراهنش اضافه کرده و ۳ ستاره شود.

وی افزود: تیم ما تاکنون ۳ بار در لیگ برتر قهرمان شده و این هم هفتمین قهرمانی اش در جام حذفی بود. ما از قهرمانی های دیگرمان در باشگاه های تهران و جام های متفرقه هم فاکتور می‌گیریم و فقط همین دو جام معتبر را حساب می‌کنیم.

نوری تصریح کرد: ما این خواسته مان را به باشگاه و آقای افتخاری منتقل می کنیم و از ایشان هم می خواهیم تا این موضوع را با جدیت پیگیری کنند. ۳ ستاره شدن پیراهن استقلال بعد از این قهرمانی حق تیم ما و هواداران آن است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

18 Responses to “مصاحبه مضحک پیشکسوت استقلال: استقلال باید ۳ ستاره شود!”

 1. عالی گفت:

  ۰

  ۰

  امان از جنس خوب ممد دماغ البته ما از بودن استادانه جعل و دروغ و جعل و فوتوشاپ بی دانشی چون شما ها در تیم سومه پایتخت شادیم با دانش شما برای سومی بازی کنید و با این سرعت جعل و فوتوشاپ پیش برید به زودی به عدد ششتایا می رسید و آن وقت چه می کنید

 2. بهنام اعتمادی طرقی گفت:

  ۰

  ۰

  یک چیزی یادم رفت یکی بگه ایا ب این موجود هنوز زن دادن یا ن//چون اگه ندادن بگین ندن چون امروز فرداس ک بگن از اسایشگاه معلولین ذهنی یکی فرار کرده خخخخخ

 3. هوادر گفت:

  ۶

  ۱

  آبروی هرچی نظر بود برد. حداقل یک نگاهی به کشورهای دیگر میکرد بعد حرف میزد جام حذفی و
  لیگ ………….. باید شو من میشد شاید معرف هم میشد با پارتی و رانت آمده ……….. اول این
  مافیا فوتبال را باید نابود کرد تا فسادهای مالی به حداقل برسد شاید اوضاع باشگاها هم بهتر شود
  برای معرف شدن و خوردن پول سمت میگیرند به چه واسطه ای……… علم و دانش

 4. Neda_Geda گفت:

  ۵

  ۲

  ستاره ها زیاد بشه کجاجا میدین ؟

  جنرال شدین ها ؟

 5. علیرضا گفت:

  ۸

  ۰

  جام پرچم ترکمنستان را یادت رفت.بالاخره همه جاماشون را باید حساب کنند دیگه. چرا فاکتور میگیری؟ نگیر.ببین اگه یکوقت ستاره ای چیزی کم داشتی میتونی ستاره وام بگیری بعدا با فدراسیون حساب کنی.اونوقت با همین قانون ببین تیم سرورت پرسپولیس چند تا ستاره ازت میزنه جلو داغون.

 6. alireza125 گفت:

  ۸

  ۰

  ممد دماغ، ممد دماغ …… همه با هم ممد دماغ ……

 7. سرخ اهوازی گفت:

  ۸

  ۰

  اخه اسکول تو که قیافه ات شکل شانپانزه میمونه ابرو فوتبال وهرچی فوتبالی وطرفدار بردی با این شعر گفتنت…خخههخ

 8. Arbade joo گفت:

  ۱۱

  ۰

  اون دماغه تو داری یا شاتل؟

 9. همه جا قرمز گفت:

  ۱۶

  ۰

  داداش چی زدی ؟؟

 10. پیام پرسپولیسی گفت:

  ۱۶

  ۰

  داداااااااششششششش …. معلوم هست با خودت چند چندیییی ؟؟؟؟؟؟ تو چند فصل تو تیم کیسه بازی کردی که همه قهرمانیهای قلابی تیمتو یادته ؟؟؟؟؟!!!!!! اون ۲ تا ستاره قلابی رو هم که زدین و مسئولین با باند بازی قبول کردن که خود کنفدراسیون آسیا هم قبول نداره . الهلال هم با اون عظمتش ستاره بابت قهرمانی تو آسیا نزده رو پیرهنش . تو پیرهن کدوم الهلال رو میگییییییی ؟؟؟؟!!!!! واقعاً امان از جنس خووووبببببببب

 11. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۱۶

  ۰

  چی زده یارو…..خخخخخخخ

 12. پرسپولیسی کبیرررر گفت:

  ۱۷

  ۰

  باورکنید خوداستقلالی ها الان بهش کلی خندیدنداداچ جنست ناخوالصی داشته

 13. Unforgiven گفت:

  ۱۷

  ۰

  باز یه جام دست دوم گرفتن اینا
  از سوراخ موش ها اومدن بیرون
  خداااا آخه اینا تا صبح روز ۵شنبه کجا بودن!

 14. نصیر گفت:

  ۱۱

  ۰

  با این منطق این جناب استقلالی خود پرسپولیس هم می تونه یک ستاره برای جام جام های آسیا که استقلال رنگ فینالش رو هم ندید و دو بار شرکت کرد و توسط عربستانی ها اوت شد یک ستاره حذفی یک ستاره لیگ و یک ستاره برای جمع هر دو بزنه!!کاری که نداره!؟کاری که پرسپولیس کرد همان کاری بود که تیم هایی مثل بایرن و یوه در اروپا می کنن و وقتی در یه لیگ تعداد زیادی جام می گیرن به ازای ده یا بیست قهرمانی در یک تورنمنت نه چسباندن اونها به هم!!! یک ستاره می زنن معمولا هم برای هر لیگی پیراهن و لوگوی اون رو دارن ولی کاری که استقلال می کنه یعنی بازی با دو ستاره آسیایی مربوط به لیگ آسیایی در همه تورنمنت ها رو شما نمی بینید هیچ تیمی انجام بده (که البته استقلال اصلا سابقه حضور حتی در فینال لیگ قهرمانان با فرمت فعلی رو اصلا نداره از زمان تاسیسش در سال ۲۰۰۰ نداره) …..

 15. نصیر گفت:

  ۱۰

  ۰

  حیف که فوتبال ایران فاسد هست و هیچ کس نمیگه اصولا استقلال با چه قانونی داره با پیراهن آسیایی و لوگوی آسیایی در لیگ و حذفی بازی می کنه!!!!…کاری که پرسپولیس کرد رو بسیاری تیم ها مثل بایرن و یوه در لیگ های خودشون در اروپا انجام میدن دوما اگر قرار به جمع کردن تعداد قهرمانی ها در تورنمنت های مختلف باشه پرسپولیس هم باید یه ستاره برای جام جام های آسیا یه ستاره برای حذفی و یه ستاره برای جمع حذفی با لیگ بزنه!!

 16. Ashkan گفت:

  ۲۲

  ۰

  قهرمانی تو لیگ ۳ یادت رفت

 17. مهرشاد گفت:

  ۳۰

  ۲

  امان از جنس خوب
  چنان طرف رو میبره فضا که همچین اراجیفی رو به راحتی بلغور میکنه

 18. sajad گفت:

  ۴۵

  ۰

  دوستان تقاضا دارم یک دقیقه سکوت !!!!!! من از طرف ایشون عذر میخوام ، یه چیزی بود گذشت ندید بگیرید!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 64822 بازدید

بازدید دیروز: 146260 بازدید

بازدید کل : 86805924 بازدید

افراد آنلاین: 468 نفر