دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۲۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۸/ آذر/ ۱۳۹۶ - ۵:۲۳
  |   نظرات: ۱۳ نظر
926 نفر بازدید

مصاحبه هدایتی در نود: بگویید ۱۰۰ میلیارد درآمد پرسپولیس چه شده است

پرسپولیس نیوز : حسین هدایتی در گفت‌وگو با برنامه ۹۰ در خصوص اتفاقات مختلف مدیریت پرسپولیس صحبت کرد.

پس از صحبت های هفته قبل اکبر طاهری مدیرعامل سابق پرسپولیس در برنامه ۹۰ در خصوص حسین هدایتی و نقش او در باشگاه پرسپولیس، هدایتی در گفت و گویی ضبط شده با برنامه ۹۰ در خصوص ابهامات مدیریتی باشگاه پرسپولیس سخن گفت.

هدایتی در ابتدا گفت:«حق مردم است که حقیقت را بدانند. مردم باید بدانند که ۲۰ میلیارد درآمد پرسپولیس کجا رفته. آقای شیرازی مدعی است ۵۷ میلیارد به باشگاه پرداخت کرده. ۱۵ میلیارد ما پرداخت کردیم.۱۵ میلیارد هم ایرانسل. جوری که ما محاسبه کرده ایم بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان پول به حساب باشگاه آمده. مدیران عزیز بیایند بگویند این پول ها کجا هزینه شده.چرا تیم اینقدر بدهی دارد؟ بازیکنان می گویند پول نگرفته ایم. آقای برانکو می گوید پول نگرفته ام.»

او با بیان اینکه ربطی ندارد ۷۰۰ تومن به وحید امیری ندادید ولی نگویید برای امیری پولی نگرفتیم، ابراز کرد: مگر من چه کاره بودیم هر روز پول دادم؟ اما حرف زده بودم برای رسیدن به قهرمانی پول پیش پرداخت بازیکنان را می دهم و دادم.

هدایتی عنوان کرد: باشگاه یک بار برای گولچ پول یورو خواست که تمام مبلغ آن را پرداخت کردیم؛ اینکه می‌گویند یورو را تبدیل به ریال کردیم، عجیب است چون شبانه از من درخواست یورو کردند و گفتند اگر تا شب با او قرارداد نبندیم و پول ندهیم، از ایران می‌رود؛ من نمی‌گویم این پول به حساب باشگاه نرفته ولی حرفم این است اگر پول گولچ را می‌دادند الان ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیارد تومان بدهی نداشتند.

او اذعان کرد: برای جذب کاوه رضایی پنج‌شنبه شب پیش من آمدند و گفتند تا فردا جمعه باید به او پول بدهیم ولی اگر ۸۰۰ میلیون تومان را پرداخت نکنیم، کاوه به استقلال می‌رود؛ به دلیل تعطیل بودن بانک‌ها، از صرافی ۲۰۰ هزار یورو پول گرفتم و به مدیران وقت پرسپولیس دادم ولی به یک باره شنبه شد و دیدم کاوه به استقلال رفت و هنوز که هنوز است، قرار شده آن پول را به من بدهند.

حامی مالی پرسپولیس اظهار کرد: ۱۹ میلیارد تومان از ما پول گرفتید ولی چرا دروغ می‌گویید؟ نمی‌خواهم تشکر کنید ولی تکذیب هم نداشته باشید.

حسین هدایتی گفت:« قبل از آن دربی که پرسپولیس ۴-۲ پیروز شد، من قبل بازی به بچه های تیم گفتم اگر بتوانید آن ۶ تایی ها را تکرار کنید نفری یک BMW به شما می دهم اما اگر فقط پیروز شدید، نفری ۱۰ سکه پاداش پیش من دارید. من سکه ها را به آقای طاهری دادم و گفتم تا عرق بچه ها خشک نشده در رختکن این سکه ها را بین آن ها توزیع کنیم اما آقای طاهری گفت که این کار در شان شما و مدیریت نیست که الان به رختکن بروند. ما فردا در تمرین سکه ها را می دهیم. یک سال و نیم بعد فهمیدم که نفری سه سکه داده شده و معلوم نیست هفت تای دیگرش به ازای هر نفر چه شده. کاش می گفتند تشخیص ما این است که سه سکه بدهیم و باقی اش را باز می گرداندند. اما متاسفانه چنین کاری نکردند.»

او با بیان اینکه مگر من بدهکار شما(طاهری) هستم که همیشه از من مطالبه پول داشتید، گفت: در لیست اسپانسری، موضوع ۱۰ میلیارد تومان برای سال گذشته است؛ در ۳۰ ماه گذشته ۱۹ میلیارد تومان به پرسپولیس داده‌ام؛ آقای طاهری به من گفتند به دلیل کهولت سن فراموشی گرفته‌ام ولی یادش نیست چرا در خیابان الهیه سر آن ساختمانتان با من قرار می گذاشتند؟

حامی مالی پرسپولیس اضافه کرد: از من پول می‌گرفتید و می‌گفتید نمی‌خواهیم از آقای وزیر بفهمد؛ اما من با وزیر ورزش موضوع را در میان گذاشتم که گفت تشکر هم می‌کنم چنین کاری کردید.

هدایتی اضافه کرد: چرا الان بچه‌ها و آقای برانکو می‌گویند فلان مقدار طلب داریم؟ رویانیان و دیگران را مقصر دانستند ولی خودشان بیش از ۱۲ میلیارد تومان بدهی گذاشته‌اند و رفته‌اند.

او در پایان گفت:« کاش آقای طاهری بیایند و به این ابهامات پاسخ دهند تا سوالات ما و هواداران حل شود.»

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

13 Responses to “مصاحبه هدایتی در نود: بگویید ۱۰۰ میلیارد درآمد پرسپولیس چه شده است”

 1. محمدحسام گفت:

  ۰

  ۰

  یک اشتباهی این وسط هست و اون اینگه آقایون فکرمیکنن دوره قاجاره هنوز که هرکسی از باشگاه تقاضای توضیح میکنه.خوبه که این کسانی که توی نمایش فردوسی پورشرکت میکنن گه خودشم میگه علاقه ای به علم حقوق نداره بدونن رسیدگی به موضوع مالی وشفاف سازی طبق قانون برعهده سازمان بازرسی ودیوان محاسباته و اگر جرمی هم صورت گرفته قوه قضاییه ورود میکنه.اینطور نیست که فردوسی پور بگه بیاید رو آنتن بگید.

 2. omidooo گفت:

  ۰

  ۰

  عجب آشفته بازاریست!
  دزد بزرگ خواستار شفاف سازیه
  جوانهای این مملکت واسه یه وام ازدواج باید هزار بار از هم گسیخته بشن،یه آدم مریضو واسه خرج مداواش و وام ۳ میلیونی انقدر سر میدوونن که پول وام میشه خرج کفن و دفنش،اون وقت ایشون چند هزار میلیارد پول بانکارو بالا کشیده پولایی که امانت مردم بوده و با یه بخشیش محبوبیت خریده بین مردم،حالا خواستار شفاف سازیه
  طاهری ام کم خطا نداره و حتما یه چیزایی هست که شفاف سازی نمیکنه و جواب نمیده

 3. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  خواهشا اگه واقعا تیمو دوست دارید نباید با بیان این حرفا برای تیم حاشیه ایجاد کنید و جلوی روند موفقیت تیم گرفته بشه, هوادار واقعی اگه هستید میونید برید رو در رو با هم و بدور از رسانه مشکلاتتون رو با هم برطرف کنید.

 4. شادگان عاشق قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  این لحث ها در شان ما نیست خواهش دارمـبین خودتان حلش کنید.

 5. این قرمز منه عشق منه گفت:

  ۰

  ۰

  در کمال ناباوری برنامه نود بعد از بازی نفت ابادان و قهرمانی تاریخی نیم فصل هیچ ایتمی جز حاشیه واسه پرسپولیس نرفت و در عوض شروعکرد به آنالیز چندتا پاس درب و داغون کیسه کشا , به به و چه چه کردن واسه چندتا پاس !!! دیگه خودتون تا آخر ماجرا رو بخونید
  الان یه سری جیره خورا میان میگن زنده باد هدایتی یه سری هم میگن زنده باد طاهری کلا ما مردم تو کار این زنده باد ها و مرده بادهاییم بیشتر بلاهایی که سرمون میاد تقصیر خودمونه

 6. هوداز گفت:

  ۰

  ۰

  مشکل اساسی و بدبختی فوتبال ایران همین باندهای سیاسی و فسادهای مالی انها هستش از یک
  طرف دوزدی میکنند و مقداری هم ریخت و پاش حال آدمهایی هم از این ریخت وپاش سود می‌برند
  ولی دوزد دوزد است نمیشود دوزدی کرد و خمس و زکات داد و مال حرام را حلال کرد دروغ دورغ
  است .و حال این گروه سیاسی میخواهد کسی هم نیست بپرسد این همه کارخانه و ثروت چگونه
  بدست امده فقط این اندک ریخت و پاش در چشم است.

 7. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  :(((((((((
  آدم دیگه به خودشم نباید اعتماد کنه.معلوم نیس کی راس می گه کی دروغ

 8. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  کیا خوردن خدا میدونه بترسید از خدا

 9. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  کیا خوردن خدا میدونن بترسید از خدا

 10. Arman گفت:

  ۰

  ۰

  طاهری هیچ پاسخی واسه ابهامات نداشت، فقط فرافکنی میکرد، به نظر من که قشنگ خوردن و رفتن

 11. محمدحسین پوراحمد گفت:

  ۰

  ۰

  صد میلیارد برای یک فصل!
  قرارداد همه بازیکن ها رو هم ۲۰ میلیارد و کادر فنی هم میلیارد در مجموع میشه ۳۰ میلیارد
  کل بدهی هایی که پرداخت کردند ۲۰ میلیارد تا حالا ۵۰ میلیارد
  هزینه هتل و خوراک بازیکن ها و حمل و نقل و… برای هر فصل حدود۵ میلیارد در میاد
  هزینه اجاره ورزشگاه آزادی هر فصل ۳ میلیارد
  هزینه کمپ اوکراین ۱ و نیم میلیارد
  هزینه بازسازی ورزشگاه کاظمی هم خیلی باشه ۱ میلیارد
  حقوق کارمندهای باشگاه ۱ میلیارد
  اصلا بگیم واسه بقیه امور باشگاه که من نمیدونم هم ۱۰ میلیارد هزینه کردید
  ۳۰ میلیارد اضافه اومده آقایون با اون ۳۰ میلیارد چیکار کردید؟
  امیدوارم هدایتی دروغ بگه وگرنه اگر این جا کسی این پول رو حیف و میل کرده باید در قیامت پاسخگو باشه
  در ضمن با این حاشیه هایی که دیشب فردوسی پور تعمدا علیه پرسپولیس ایجاد کرد از همین حالا حذف شدن پرسپولیس در جام حذفی رو به فردوسی پور و رفقا تبریک میگم

 12. سیدمحمد گلباف گفت:

  ۰

  ۰

  هدایتی خیلی برا ما زحمت کشیده لزومی هم نداره دروغ بگه ولی طاهری دگه دستش رو شد حنای طاهری دگه برا ما رنگی نداره اگر چیزی نبود چرا جواب سوالات نمیداد هی تفره میرفت بنظرم باید با امثال طاهری و ترکاشوند باید برخورد بشه تا مدریتها بعدی اینکارو نکنن

 13. منصورپرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  سلام.
  من عاشق پرسپولیسم اما لعنت به این افراد بیخود.
  کشور باکسری بودجه مواجه شده اما این آقایون میلیاردی بدهکارن..
  چرا پول میدی به بازیکنان ؟
  واقعا فک کردین خیره!!
  هرگز
  ازطرف پرسپولیس و اعتبارش میلیاردر شده..

  اگه دفترخیریه داره یه ورزشگاه بسازه.
  یه کار زیرساخت انجام بده.
  ن پول دزدیشو بده به طارمی دزد..

  طاهری آدم خوب ومدیری عالی بود اما ن برا این ورزش کثیف ما..

  همیشه گفتم لعنت به هدایتی وامثالهم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20891 بازدید

بازدید دیروز: 53488 بازدید

بازدید کل : 20753831 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر