جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۳
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۷/ دی/ ۱۳۸۷ - ۱۰:۰۹
  |   نظرات: بدون نظر
45 نفر بازدید

مصطفوی: راحت شدم

مرجع خبری پرسپولیس(۱۷:۰۰) / دوشنبه ۱۶ دی : یکشنبه شب خروجش از پرسپولیس قطعی شد
مصطفوی: راحت شدم

از مذاکره با گزینه‌های مختلفی بر سر مدیریت باشگاه پرسپولیس طی روزهای گذشته، سرانجام وقتی شب گذشته خروج مصطفوی از پرسپولیس قطعی شد، هیات مدیره این باشگاه امروز عباس انصاری‌فرد را به عنوان مدیر جدید این باشگاه انتخاب کرد.

به گزارش مرجع خبری پس از هشداری که سازمان تربیت بدنی چندی پیش به مجموعه مدیریتی باشگاه پرسپولیس به خاطر مشکلات و اختلافات مدیریتی در این باشگاه داد، هیات مدیره پرسپولیس در چند روز گذشته مشغول بررسی و مذاکره با گزینه‌های مختلفی برای پیدا کردن جانشینی برای داریوش مصطفوی مدیرعامل این باشگاه شد.

سرانجام وقتی شب گذشته خروج مصطفوی از هیات مدیره و پست مدیریت باشگاه پرسپولیس قطعی شد، این هیات امروز (دوشنبه) با برگزاری جلسه‌ای بر سر انتخاب مدیرعامل جدید تشکیل شد و پس از رای‌گیری بالاخره عباس انصاری‌فرد پس از سال ۸۱ ‌بار دیگر به این باشگاه آمد و سکان هدایت را به عهده گرفت.

داریوش مصطفوی که امروز پس از ارایه استعفا در جلسه هیات مدیره و پذیرش آن از سوی تمامی اعضا، راه خروج از باشگاه و منزل شخصی خود را در پیش گرفت، درباره این تصمیم گفت: “این تصمیمات نتیجه همان جریانات گذشته‌ای بود که در روند مدیریتی باشگاه وجود داشت؛ باور کنید راحت شدم.”

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 17140 بازدید

بازدید دیروز: 84615 بازدید

بازدید کل : 82776096 بازدید

افراد آنلاین: 430 نفر