پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۹/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۸
  |   نظرات: يك نظر
2,747 نفر بازدید

مطالبات بازیکنان پرسپولیس هفته آینده پرداخت می شود

پرسپولیس نیوز : بازیکنان پرسپولیس طبق برنامه ریزى صورت گرفته در ابتداى هفته آینده بخشى از مطالبات خود را دریافت خواهند کرد.

 در آستانه دیدار سوپرجام خبر خوش براى بازیکنان پرسپولیس، پرداخت بخشى از مطالبات آنها از باشگاه است.

 

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر که پاداش این قهرمانى و صعود در دو مرحله اخیر لیگ قهرمانان (مرحله گروهى و یک هشتم) را از باشگاه طلبکار است، این مسئله به یکى از دغدغه هاى بزرگ بازیکنان تبدیل شده بود که بر این اساس طبق هماهنگى صورت گرفته قرار است روز شنبه و یکشنبه بخشى از مطالبات بازیکنان به آنها پرداخت شود.

 

باشگاه پرسپولیس و مدیران آن که با توجه به مشکلات موجود در پایان فصل و اتفاقات منجر به تداخل در پرداختى شریک تجارى خود (٣٠٩٠) با مصائب فراوانى همراه بودند، اکنون توانسته اند در آستانه فصل پرماجراى این تیم بخشى از موانع را برطرف و مجوز پرداخت به بازیکنان را دریافت کنند که بر این اساس این مبلغ در روزهاى ابتدایى هفته آینده به حساب بازیکنان پرداخت خواهد شد.

 

در روزهایى که دغدغه و مشکلات مالى به بزرگترین مشکل تیم هاى لیگ برترى تبدیل شده و حتى برگزارى دیدار سوپرجام را با اما و اگر مواجه کرده، این مسئله مى تواند شرایط روحى مثبتى بین بازیکنان پرسپولیس براى شروع فصل تلقى شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “مطالبات بازیکنان پرسپولیس هفته آینده پرداخت می شود”

  1. Ashkan.6410 گفت:

    ۰

    ۰

    دم هوادارا گرم.حمایت کنید به خدا جای دوری نمیره.امسال ۵ جام در پیش داریم.در عِوَض به استفراغ ضربه میزنه.چون درامدی ندارن و بازیکنا میلیاردی خریدن.امسال بدجور میرن تو حاشیه.من ک خداشاهده حمایت می کنم ازتیم محبوبم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 109573 بازدید

بازدید دیروز: 118198 بازدید

بازدید کل : 68030377 بازدید

افراد آنلاین: 541 نفر