شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۳
 |  ۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۰:۴۶
  |   نظرات: يك نظر
1,069 نفر بازدید

مظفری: داور بازی پرسپولیس و سپاهان را خوب قضاوت کرد/ چرا دور زمین آنقدر شلوغ بود؟!

پرسپولیس نیوز: کارشناس داوری فوتبال گفت: بیژن حیدری قضاوت خوبی در بازی پرسپولیس و سپاهان داشت و مرتکب اشتباه تاثیرگذاری نشد.

نوید مظفری در مورد نحوه قضاوت بیژن حیدری در بازی پرسپولیس و سپاهان گفت:  بازی بسیار سخت و سنگین بود. شاید حساس‌ترین مسابقه لیگ بود. حواشی مسابقه از اصل مسابقه پررنگ‌تر بود وگرنه داور مسابقه اشتباه تاثیرگذاری نداشت.

وی افزود: داور در چند صحنه در میانه میدان مرتکب اشتباهاتی به ضرر هر دو تیم شد اما اشتباه تاثیرگذاری نداشت ولی عجیب بود که چرا این همه اطراف زمین شلوغ بود  این مساله به مسئولان برگزاری مسابقه برمی‌گردد.

مظفری در مورد اعتراض شدید قلعه‌نویی به داور گفت: در دقیقه ۶۹ مسابقه سیدجلال حسینی روی بازیکن سپاهان مرتکب خطا شد و در آن لحظه حق با قلعه‌نویی بود اما همانطور که گفتم داور اشتباهاتی در میانه میدان داشت. ولی تیم داوری در نتیجه بازی اشتباه تاثیرگذاری نداشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “مظفری: داور بازی پرسپولیس و سپاهان را خوب قضاوت کرد/ چرا دور زمین آنقدر شلوغ بود؟!”

  1. ساجده گفت:

    ۴

    ۰

    تواین یه مورد باید بگم واقعا مناسب داوری کرد دستش دردنکنه واز این که میگم مناسب به خاطر اینه که به نفع نگرفت حالا یه سری چیزا روکه ازچشم داوری دورمیمونه کاریش نمیشه کرد داورکهVAR نیست بالاخره یه چیزایی ازدستش دمیره.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 139 بازدید

بازدید دیروز: 59877 بازدید

بازدید کل : 12975543 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر