دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹
  |   نظرات: ۶ نظر
2,075 نفر بازدید

نوید مظفری و حیدر سلیمانی: داور در بازی پرسپولیس مرتکب اشتباه تأثیرگذار شد/ گل الدحیل خطا بود

پرسپولیس نیوز: کارشناس داوری فوتبال گفت: داور ازبکستانی نشان داد که داور بزرگی برای بازی‌های سخت و مهم نیست و مرتکب یک اشتباه تأثیرگذار شد.

نوید مظفری در مورد نحوه قضاوت عزیز عزیزموف در بازی پرسپولیس و الدحیل اظهار داشت: این بازی از نظر داوری بازی سختی تلقی نمی‌شد اما داور ازبکستانی نشان داد که داور بزرگی نیست و به هیچ عنوان بازی‌های سخت و مهم را به این داور سپرد. او نه تنها در صحنه درگیری بین بازیکنان دو تیم بیشتر حالت تماشاگر داشت تا داور در جریان بازی هم در دقیقه ۶ مرتکب اشتباه تأثیرگذار شد.

وی افزود: در صحنه گل اول الدحیل مهاجم تیم قطری با هل دادن مدافع پرسپولیس صاحب توپ و موقعیت شد در واقع گل اول بازی خطا بود. که داور آن را اعلام نکرد و این یک اشتباه تأثیرگذار در طول بازی است.

مظفری ادامه داد: دو صحنه دیگر مهم داوری در محوطه جریمه رخ داد در یکی ابتدا علیپور با دست توپ را در منطقه جریمه کنترل کرد که داور به درستی خطای مهاجم پرسپولیسی را علام کرد در صحنه دوم هم علیپور در منطقه جریمه الدحیل سرنگون شد که خطای پنالتی در این صحنه رخ نداد و ادامه بازی کاملاً درست بود.

این کارشناس داوری با اشاره به اعتراض‌های بازیکنان پرسپولیس به داوری گفت: باید ببینیم ریشه این اعتراض‌ها در کجا است ریشه اعتراض‌های بازیکنان ایرانی در لیگ برتر است تا زمانی که در فوتبال باشگاهی ایران با اعتراض بازیکنان به داوران برخورد جدی و قاطعی نمی‌شود و کمیته انضباطی و کمیته داوری با اعتراض بازیکنان مماشات می‌کنند در میادین بین‌المللی شاهد چنین رفتارهایی از بازیکنان ایرانی هستیم که بازیکن به جای انجام بازی‌اش به داور معترض می‌شود این اتفاق در جام ملت‌ها و بازی‌ها ایران و ژاپن هم رخ داد.

حیدر سلیمانی هم درباره قضاوت داور ازبکستانی در دیدار الدحیل قطر و پرسپولیس ایران اظهار داشت: قضاوت این داور ازبکستانی دو نیمه متفاوت داشت. داور در نیمه اول قضاوت ضعیفی داشت و مدیریت خوبی هم از خود نشان نداد، اما در نیمه دوم سعی کرد با تمرکز بیشتری به قضاوت بپردازد.

وی با اشاره به گل نخست تیم الدحیل که توسط ماریو مانژوکیچ به ثمر رسید، گفت: در دقیقه پنج و زمانی که مانژوکیچ روی نادری خطا کرد، اما داور به اشتباه دستور به ادامه بازی داد، گل الدحیل به ثمر رسید. اعتراض خلیل‌زاده به داور و رها کردن بازی نیز کاری غیرحرفه‌ای بود که چنین ضربه‌ای را در بازی ایران مقابل ژاپن در جام ملت‌ها هم خورده بودیم

این کارشناس داوری فوتبال خاطرنشان کرد: در دقیقه ۴۱ بازیکن الدحیل روی ترابی خطای شدید انجام داد و باید با کارت قرمز جریمه می‌شد. همچنین در دقیقه ۶۰ علی علیپور داخل محوطه جریمه الدحیل سرنگون شد و بازیکنان پرسپولیس اعتقاد به پنالتی داشتند، اما دستور داور به ادامه بازی صحیح بود و خطایی روی علیپور انجام نشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “نوید مظفری و حیدر سلیمانی: داور در بازی پرسپولیس مرتکب اشتباه تأثیرگذار شد/ گل الدحیل خطا بود”

 1. حمید رضا قوی بنیه گفت:

  ۴

  ۰

  آقا داور خیلی شده که تصمیم اشتباه گرفته، اینا چرا باید انقدر آماتور گونه بازی کنن، چررررررررااآااا آآآِِخخخخخخخخههههههه

 2. Redmerz گفت:

  ۳

  ۰

  رادو رادو رادو

 3. فواد گفت:

  ۱۵

  ۲

  باورکنین اگه رادوتودروازه بودهیچکدوم ازاین توپاگل نمیشد.عمرا اگه گل میخوردیم

 4. MN گفت:

  ۲۷

  ۴

  به بیرانوند باختیم

  • سام گفت:

   ۹

   ۰

   واقعا نمیفهمم اوناییکه وقتی از بیرانوند بد گفته میشه میان منفی میدن فازشون چیه!!!!!واقعا این چند وقته اخیر افتضاح بوده به هیچ توپی نه نمیگه فقط حق رادو داره خورده میشه اونایی که دوسش دارن شایدبا پرتابای دستش حال میکنن!!!!کاش همین نیم فصل میرفت بلژیک!!!!

 5. حسین جوانان گفت:

  ۲۱

  ۵

  مهدی شیری هر وقت توپ داره خوبه نه جا گیری دفایی بلده هر موقه میره جلو بر نمیگرده تو
  چلنج های دفایی خمیشه شکست خوروه کنعانی که کلا سوتیه ربیع خواه که تو جریان بازی نیستش به جز مواقعی که پاس بهش بدند اون هم به نزدیک ترین بازیکن پاس بده نادری و نورالهی هم امروز خیلی سوتی دادند

آمار بازدید:

بازدید امروز: 43948 بازدید

بازدید دیروز: 53488 بازدید

بازدید کل : 20776888 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر