سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۷/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲
  |   نظرات: يك نظر
478 نفر بازدید

معاون حقوقی پرسپولیس: پرونده برانکو به CAS رفت/پیگیر استوکس هستیم

معاون حقوقی پرسپولیس گفت: این حکم ۶ ماه قبل باید قطعی می‌شد و در آن مقطع پول پرداخت می‌شد اما باید که امکان پرداخت این وجوه را داشته باشیم.

مهدی خواجوند در خصوص شکایت برانکو، اظهار داشت: این موضوع به کرات توضیح داده شده است. در سایت باشگاه به تفصیل توضیح داده‌ایم. آخرین اقدام در خصوص پرونده برانکو را دیروز انجام داده‌ایم. شکایتی که به CAS باید می‌شد را انجام دادیم. لایحه تنظیم و دفاعیات تعریف شد و به CAS ارائه شده و منتظر تصمیم هستیم.

وی در خصوص هزینه شکایت در دادگاه CAS عنوان کرد: دو تکلیف وجود دارد. من یک تکلیف حقوقی دارم، وظیفه‌ام هست به عنوان شخص حقوقی در زمان مقرر پرونده را پیگیری کنم.این حکم ۶ ماه قبل باید قطعی می‌شد و در آن مقطع پول پرداخت می‌شد و باشگاه در شرایط خاص خودش قرار دارد که امکان پرداخت این وجوه را داشته باشیم و چیزی که مدیریت باشگاه شدیدا پیگیر آن است امکان صحبت و مصالحه است و این موضوع پیگیری می‌شود.

خواجوند در رابطه با بازگشت بازیکنان خارجی علی‌الخصوص استوکس، خاطرنشان کرد: در خصوص استوکس در حال طی کردن پروسه قانونی هستیم، نامه‌هایی که باید ارسال می‌کردیم را فرستاده‌ایم و پیگیر شرایط استوکس هستیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “معاون حقوقی پرسپولیس: پرونده برانکو به CAS رفت/پیگیر استوکس هستیم”

  1. ناپلئون در واترلو گفت:

    ۵

    ۰

    آخه بلانسبته هر چی آدمه احمق و بیشعورهههههههه پول اضافی میدید به دادگاه که چی دزدا؟؟؟کی تو این دادگاه رای گرفته شما دومیش باشید؟ خب پول که هست خبر مرگتون بدید برانکو و تمام

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20570 بازدید

بازدید دیروز: 35898 بازدید

بازدید کل : 25449678 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر