یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۶/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
  |   نظرات: ۵ نظر
6,172 نفر بازدید

نادری:اتفاق خوب سرخپوش شدن دوباره ام است

پرسپولیس نیوز: مدافع چپ سرخ های پایتخت که عملکرد خوبش او را به یکی از گزینه های دعوت به تیم ملی کرده و به نظر می رسد که می تواند انتظارات ویلموتس را که سخت دنبال یک مدافع چپ برآورده کند

ماجرای تمدید قرارداد پرسپولیسی ها با محمد نادری با انتقال قطعی او به این تیم و یا اینکه بتوانند بازهم قرضی او را به این تیم بیاورند موضوعی است که هر روز بحث در مورد آن زیاد است. مدافع چپ سرخ های پایتخت که عملکرد خوبش او را به یکی از گزینه های دعوت به تیم ملی کرده و به نظر می رسد که می تواند انتظارات ویلموتس را که سخت دنبال یک مدافع چپ برآورده کند علاقه زیادی دوست دارد با پیراهن پرسپولیس به این خواسته برسد. دلیل نادری هم شاید منطقی باشد او در پرسپولیس جایگاه خودش را ثابت کرده و حالا از این نگران است که درصورت بازگشت به بلژیک اتفاقات زمان کی روش که تیم ملی را از دست داد بازهم برایش تکرار شود. نادری در گفت و گویی از آینده اش و اینکه شاید دوباره بنا باشد قرضی به پرسپولیس برگردد حرف به میان آورد.

 قرار بود پنجشنبه پیش به بلژیک برگردی اما هنوز در ایران هستی؟

قرارمان برای رفتن که سرجایش است و طبق اعلام باشگاه بلژیکی باید پنجشنبه بر می گشتم اما با توجه به مصدومیتی که داشتم و آن را درمان می کردم و هم اینکه بتوانم شرایط بهتری را برای برگشتن به پرسپولیس مهیا کنم، کمی وقت گرفتم تا توسط مدیر برنامه هایم همه راه ها را مرور کرده تا بهترین تصمیم را بگیریم.

بلژیکی ها چقدر به تو فرصت دادند؟

من سی ام همین ماه میلادی که در آن هستیم، بلیت دارم و باید به بلژیک برویم تا ادامه مذاکرات را آنجا انجام دهیم و باید ببینیم شرایط به چه نحو خواهد شد.

در خبرها آمد که بلژیکی ها برای بازگشت تو به پرسپولیس مبلغ زیادی را بابت رضایتنامه ات درخواست کرده اند؟

من هم این موضوع را از طریق مدیر برنامه هایم شنیدم اما این عددی که باشگاه بلژیکی اعلام کرده آن عدد ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار دلاری نیست که در خبرها به آن اشاره می کنند و مدام می گویند که نادری از پرسپولیس دور شد؟ من در سفر به بلژیک همانطور که به هواداران و باشگاه قول دادم همه تلاشم را به کار خواهم بست تا با اصرار بتوانم شرایط حضور دوباره در پرسپولیس را فراهم کنم. مطمئن باشید که هیچ کوتاهی نخواهم کرد و سر قول و قرارم هستم.

 اینکه می گویند که شاید دوباره قرضی بخواهی برگردی هم درست است؟

این احتمال هم وجود دارد که بازهم بتوانم قرضی به پرسپولیس بیایم و در خدمت این تیم باشم و این مساله هم توسط مدیربرنامه هایم و باشگاه برای بلژیکی ها مطرح شده است. امیدوارم هرچه اتفاق خواهد افتاد در نهایت به نفع من باشد هرچند که دوست دارم این اتفاق خوب حضور دوباره در پرسپولیس باشد.

گویا معتقدی که رسیدن به تیم ملی از پرسپولیس برای تو راحت تر است و حالا که ویلموتس دنبال یک مدافع چپ است و علاقه زیادی هم به جوانان دارد این شانس را برای خودت در برگشت به ایران قائل هستی؟

به هرحال حضور در پرسپولیس با این همه هوادار قطعا ویترینی به مراتب بهتر برای من خواهد بود و خودم دوست دارم در این اردوی تیم ملی حضور داشته باشم تا بتوانم نظر ویلموتس را که خیلی در مورد او و علاقه اش با دوستان بلژیکی ام صحبت کردم را به عنوان یک مدافع چپ جلب کنم. با این حال اگر قسمت نباشد هم دیگر دست من نیست و اگر باشگاه بلژیکی همراهی نکند باید منتظر تصمیم آنها باشم اما آنچه که مشخص است برای ملی پوش شدن حتما باید بازی کنم تا مثل زمان کی روش تیم ملی را از دست ندهم. خیلی دوست دارم فصل خوبم در پرسپولیس در نهایت به دعوت به تیم ملی منجر شود.

ماجرای پیشنهاد تیمی از کرواسی هم که گفته می شود تیم زادگاه برانکوست هم گویا خیلی جدی است و شاید مسافر دیار کروات ها شوی؟

همان طور که قبلا با شما صحبت کردم به جز پرسپولیس که دوست دارم بازهم در ایران کارم را با این تیم ادامه دهم از داخل و خارج هم چند پیشنهاد رسیده است. یکی از این پیشنهاد از کرواسی بوده که در سفر به بلژیک درخصوص آنها با باشگاه مذاکره خواهیم کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “نادری:اتفاق خوب سرخپوش شدن دوباره ام است”

 1. فوادشش آتیشه فرشادزاده گفت:

  ۰

  ۰

  سپاس داش رضای گل….

 2. زنگان گفت:

  ۰

  ۰

  تجربه نشون داده هروقت همه علیه پرسپولیس بودن ودرحق سالار ایران نامردی کردن خدا وهواداران وبازیکنا تیمو سر پا نگه داشتن وقهرمان شدن.از برانکو ممنون هستیم،ولی نامردی کردووبارها گفت میمونه آخرش رفت،بخاطر همین تا الان بدون سرمربی هستیم،آقای برانکو شما ازشرایط تحریم ایران خبر داشتی و میدونستی چه خبره برا چی شرط گذاشتی؟به خاطر این روزای سخت وگریه هوادارای متعصب وآه هوادارای دل شکسته مطمئنم علیرغم میل باطنی ام برانکو ازالوحشی اخراج وآبروریزی میشه،نمیگم حضور برانکو اثر نداشت ولی حمایت طرفدارای پرسپولیس کجا الوحشی کجا،همانطور که اونا پول دارن تعصب کمتری دارن،شجاعت بازیکنای پرسپولیس کجا تعصب اونا کجا!فقط ازاین ناراحتم چرا بعد جام حذفی نگفتی میخوای بری؟با اینکه قراردادهم داشتی،درهر حال جاوید وپاینده باد پرسپولیس کبیرر ر ر ر ر ر ر ر ر

 3. رضا بیک فردین ده آتیشه گفت:

  ۰

  ۰

  فواد جان نان نخوریم ولی پرسپولیس قهرمان بشه .فواد دوستت داریم هرکه با ارتش سرخ درافتاد ورافتاد چه وزیرش چه ایرج عربش

 4. فوادشش آتیشه فرشادزاده گفت:

  ۰

  ۰

  من هیچوقت ب شخصه ازجداشدن هیچ بازیکن ومربی ای ناراحت نشدم.چون اونی ک بایدناراحت بشه اونان ک ازنعمت حمایت ارتش سرخ خودشون رومحروم کردن.من فقط ازرفتن هادی جان نوروزی ناراحت شدم وبس.رفتن هادی برام سخت وباورنکردنی بود.

 5. فوادشش آتیشه فرشادزاده گفت:

  ۰

  ۰

  برانکویه مدت دیگه دلت لک میزنه واسه اقتدارویه صدابرانکوگفتن صدهزارا رتش سرررررررخ.برانکوک من مطمئنم ی مدت دیگه افسردگی میگیره.جداشدن ازجوهواداری ارتش سرخ افسردگی براهرکسی میاره.متاسفم برانکوبرات ک کمرب نابودی خودت بستی.تومیتونستی حالاحالاهاباارتش سرخ صفاکن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 55525 بازدید

بازدید دیروز: 58142 بازدید

بازدید کل : 17172341 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر