یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۷
 |  ۳۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
  |   نظرات: يك نظر
1,022 نفر بازدید

نامه‌نگاری با AFC و اخذ مجوز / تجلیل باشگاه پرسپولیس از ژاوی

پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس با توجه به نامه‌نگاری صورت گرفته با ناظر مسابقه و اخذ مجوز از کنفدراسیون فوتبال آسیا، در بازی امشب برابر السد از ستاره کاتالانیایی به جهت تلاش‌هایش در فوتبال تجلیل به عمل خواهد آورد.
ژاوی هرناندز کروز، ۲۸ سال پس از آغاز فوتبالش، امشب دوشنبه در ورزشگاه آزادی ایران مورد تجلیل قرار می‌گیرد. باشگاه پرسپولیس قصد دارد به همین مناسبت در تجلیل و تقدیر از وی به خاطر تمام زیبایی‌هایی که در فوتبال خلق کرد، برنامه‌ای را تدارک ببیند.

باشگاه پرسپولیس بر همین اساس در نامه‌ای رسمی، این خواسته خود را از طریق ناظر این مسابقه به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام و موافقت را دریافت کرد.

نماینده کنفدراسیون در این دیدار، انجام این برنامه را بلامانع اعلام کرده است.

ستاره درخشان یکی از طلایی‌ترین و افسانه‌ای‌ترین بارسلوناهای دوران، امشب برای چندمین بار حضور در ورزشگاه آزادی را تجربه می‌کند، اما در حال و هوایی متفاوت، ژاوی در سال‌های گذشته امید بسیاری داشت تا در آسیا هم قهرمانی قاره‌ای را تجربه کند اما در مسیر این تجربه با مانع سختی چون پرسپولیس روبرو شد. البته پرسپولیس، این بار قصد دارد برای او خاطره‌ای خوب رقم بزند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “نامه‌نگاری با AFC و اخذ مجوز / تجلیل باشگاه پرسپولیس از ژاوی”

  1. فقط پرسپولیس گفت:

    ۲

    ۰

    چقدر خوب که تو آزادی برا ژاوی بازی خداحافظی گرفته میشه اونم تو بازی پرسپولیس.. حتما یه خاطره خوب براش میشه و پرسپولیسم اینطوری معروفتر میشه تو دنیا.. یادمه کیسه کشا بازی اولشون با السد کلی کلاس میذاشتن میگفتن پرسپولیسیا ژاوی رو از تلویزیون ببینن اما حالا بازی خداحافظیش با ماس.. حالا شما بشینید از تلویزیون ببینید احمقا

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21536 بازدید

بازدید دیروز: 59877 بازدید

بازدید کل : 12996940 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر