شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۱۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۳/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۴:۲۰
  |   نظرات: ۴۶ نظر
1,774 نفر بازدید

ناگفته های طارمی در نود: من نمی‌خواستم بروم / گفتند نیم‌فصل در پرسپولیس بمانی برایت بد می‌شود / کمیته مجازی طاهری و ترکاشوند دو سال تخریبم کردند

پرسپولیس نیوز : مهدی طارمی پس از مدت ها وعده شب گذشته مهمان تصویری برنامه نود بود و درباره ناگفته هایش از دوران حضور در پرسپولیس و محرومیت و جدایی از این تیم صحبت کرد.

طارمی در بخشی از صحبت هایش گفت: قبل از رفتن به ترکیه، من به باشگاه پرسپولیس رفته بودم و به احترام باشگاه که درخواست صحبت با من داشت، این کار را کردم که نیم‌چه توافقی هم انجام گرفت و این در صورتی بود که اگر من به فوتبال اروپا نروم، قرارداد رسمی می‌شود. گفته بودم اگر لژیونر تیم‌های اروپایی نشوم در ایران به جز پرسپولیس در هیچ تیمی بازی نمی‌کنم؛ وقتی به ترکیه رفتم یک سری جریانات اتفاق افتاد؛ با رامین رضاییان هماهنگ بودم و دوست نداشتم به باشگاه ریزه اسپور بروم چون هدفم بازی در تیم دیگری در اروپا بود؛ رامین دوست داشت در فوتبال اروپا بازی کند؛ من هم با رامین به ریزه اسپور رفتم  و قرار شد رامین قرارداد ببندد و من برگردم تا با یک تیم دیگر اروپایی قرارداد ببندم چون پیشنهادات دیگری داشتم.

طارمی اضافه کرد: یک اشتباه کردم و با ریزه اسپور قرارداد امضاء کردم و به مدت یک هفته در آنجا ماندنی شدیم؛ رامین رضاییان در قراردادم با ریزه اسپور نقشی نداشت ولی هر دو نفر ما به دنبال کمک به یکدیگر بودیم تا در فوتبال اروپا بازی کنیم؛ من نمی‌خواستم در ریزه اسپور باشم ولی اشتباه کردم و با این تیم قرارداد بستم، اما هدفم از اینکه به دنبال بازی در فوتبال اروپا بودم، کار اشتباهی نبود.

مهاجم سابق پرسپولیس با بیان اینکه حدود هشت روز به تمرین ریزه اسپور رفتم اما زمانی که با این باشگاه قرارداد بستم، اشتباه بچه‌گانه‌ای انجام دادم، گفت: در آن زمان، وکیلم با من تماس گرفت و گفت در ایران جو بدی است و تماشاگران علیه تو شده‌اند اما من گفتم هدفم رفتن به فوتبال اروپا بود و حرکت خاصی انجام ندادم.

او یادآور شد: اشتباهم این بود که باشگاه بزرگ پرسپولیس را رها کردم؛ تیم می‌خواست بعد از ۱۰ فصل قهرمان شود و به این موضوع فکر کردم؛ هوایی شدم که به ترکیه رفتم ولی بعد به وکیلم زنگ زدم و گفتم با آقای طاهری صحبت کنید که راهی برای بازگشتم هست یا خیر؛ با آقای طاهری صحبت کردم و گفتم توافق ما اینطور بود که اگر به فوتبال اروپا نروم، در پرسپولیس بمانم؛ ایشان به همراه وکیلم گفتند مجددا به پرسپولیس برگرد ولی هر اتفاقی افتاد، تا پایان پشت تو هستیم.

آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران اذعان کرد: من روی چه حسابی به پرسپولیس برگشتم؟ آقای طاهری و وکیلم گفتند برگرد و هیچ اتفاقی برای تو نمی‌افتد؛ در آن مقطع جوانتر بودم، احساسی تصمیم گرفتم و گفتم برای رضایت هواداران و قهرمانی پرسپولیس به ایران برمی‌گردم؛ این افراد هم به من گفتند نمی‌گذاریم هیچ اتفاقی برای تو بیافتد؛ بعد از بازگشت از ترکیه، آمدم و با پرسپولیس قرارداد بستم؛ وقتی در ترکیه بودم، باشگاه پرسپولیس به من گفت وقتی ITC را به باشگاه ریزه اسپور نفرستادیم، آنها نمی‌توانند علیه تو کاری انجام دهند.

من با هماهنگی باشگاه پرسپولیس از ترکیه به ایران برگشتم و مدیران باشگاه پرسپولیس و وکیلم گفتند هیچ مشکلی به وجود نمی آید و به ایران بیا و با پرسپولیس قرارداد امضا کن. من همان جا در ترکیه در تاریخ ۲۸ تیرماه با پرسپولیس قرارداد امضا کردم اما وقتی به ایران آمدم همراه با مسؤولان حقوقی باشگاه و آقای طاهری مشورت کردیم و به این نتیجه رسیدیم یک دروغی بگوییم که ۳۰ خرداد ۹۵ قرارداد امضاء شده تا باشگاه محروم نشود؛ داستان همینطور پیش رفت و ما هم این دروغ را ادامه دادیم و قراردادی با تاریخ ۳۰ خرداد به من دادند که امضا کنم و به همین خاطر فیفا باشگاه پرسپولیس را به خاطر عدم صداقت محروم کرد. از همان ابتدا مکاتبات و دفاعیات من و باشگاه با فیفا جداگانه بود. فیفا من را به دلیل بستن دو قرارداد ۴ ماه محروم کرد اما باشگاه پرسپولیس را به خاطر اینکه در دفاعیاتش صداقت نداشت و تاریخ قرارداد را واقعی اعلام نکرده بود دو پنجره نقل  و انتقالات محروم کرد. من اشتباهم را قبول کردم که به ترکیه رفتم و قرارداد بستم اما قاعدتا من فقط از مسائل فنی اطلاعات داشتم و مسائل قانونی مربوط به باشگاه بود و باشگاه هم باید قبول کند یک سری اشتباهات داشته و اگر می‌دانست محروم می‌شود چرا من را هوایی کرد که به ایران برگردم، من هم جوان بودم و این مسئله را قبول کردم.

مهاجم ایرانی الغرافه قطر تاکید کرد: زمانی که برگشتم قرارداد مثل قبل از سفرم نبود ولی در همان ترکیه، قراردادم با پرسپولیس را امضاء کردم و بعد به ایران برگشتم؛ قبل از رفتن به ترکیه قرارداد نبستم و فقط توافقی انجام گرفت؛ بعد از دربی‌ای که ۴ بر ۲ استقلال را بردیم، من گفتم می‌خواهم به فوتبال اروپا بروم و جوی علیه من درست شد؛ وکیلم بدون اطلاع من مصاحبه کرد که قرارداد طارمی دو ساله تمدید شد، اما من در جریان نبودم که دو ساله بستم؛ وکیلم گفت می‌خواستم جو آرام شود؛ گفتم همه می‌دانند می‌خواهم بروم و باید با این موضوع کنار بیایند.

وی در ادامه گفت: قراردادی که بعد از بازگشت به پرسپولیس با من بستند با توافقی که قبل از رفتن داشتم خیلی تفاوت داشت و مبلغ آن کمتر شده بود. آپشن هایی در قرارداد گذاشتند مبنی بر اینکه اگر قهرمان جام حذفی نشدیم ۱۰ درصد از قرارداد کم می شود و اگر قهرمان لیگ نشدیم ۱۰ درصد دیگر کم می شود اما اگر عملکردت خوب باشد نیم فصل قراردادت را حل می کنیم.

مهاجم سابق پرسپولیس درباره اینکه از محرومیتش اطلاع داشته یا خیر، ابراز کرد: پس از بازگشتم به ایران، چندین بار به وکیلم و باشگاه پرسپولیس گفتم و سر تمرین یا بازی‌ها به آقای طاهری و وکیلم می‌گفتم با باشگاه ریزه اسپور به نتیجه رسیدید، که گفتند همه چیز اوکی شده است.

طارمی درباره جمله معروفش دباره اینکه حتما خیریتی داشت که محروم شده گفت: وقتی حکم محرومیت من آمد شوکه شدم و به آقای طاهری و وکیلم گفتم مگر نگفتید هیچ مشکلی پیش نمی آید و همه چیر حل شده پس چرا محروم شدم. من در اتاق خودم بودم و به قدری ناراحت بودم نمی خواستم تمرین کنم اما آقای ترکاشوند و خمارلو سراغ من آمدند و گفتند بیا به بازیکنان روحیه بده و تیم شوکه شده است و بیا به مردم روحیه بده. من را جلوی دوربین بردند و اصلا متوجه نبودم چه چیزی می گویم و پندار خمارلو گفت حتما خیریتی در این محرومیت بوده و این حرف را در دهان من گذاشتند و من که اصلا نمی دانستم چه چیزی می گویم گفتم بله خیریتی در این اتفاق بوده.

طارمی درباره افشاگری معروف هدایتی و پولی که گفته برای کسب رضایتنامه به طارمی داده اما آن را برای خودش برداشته گفت: قبل از رفتن من به ترکیه آقای هدایتی تماس گرفت و گفت بیا با هم صحبت کنیم. ایشان جلوی خداداد عزیزی، مهدی هاشمی نسب و آقای طباطبایی گفت من ۲ میلیارد تومان به جز قراردادت با باشگاه پرسپولس به تو می دهم که امسال در تیم بمانی و قهرمان شویم. من هم گفتم می خواهم به اروپا بروم و اگر در ایران ماندم حتما در پرسپولیس هستم و مشکلی نیست. وقتی می خواستم از ترکیه برگردم با هدایتی تماس گرفتم و گفتم هنوز سر قولت هستی که گفت بله و من هم وقتی برگشتم مانند بسیاری دیگر از بازیکنان از جمله سیدجلال حسینی، وحید امیری و… مبلغ یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان از آقای هدایتی گرفتم و ایشان چون من را دوست داشت و به عشق پرسپولیس این پول را به خودم داد که هیچ ربطی هم به باشگاه نداشت و برای رضایتنامه هم نبود. اگر قرار بود این پول به خاطر رضایتنامه پرداخت شود چرا به سیدجلال و بقیه بازیکنان هم چنین مبالغی داده شد؟

وی درباره فایل صوتی که از او منتشر شده و در آن خطاب به هدایتی می گوید ۵۰۰ میلیون تومان برای رضایتنامه اش خرج کرده و باید هدایتی برای پرداخت آن کمک کند گفت:  لطفا آقای هدایتی تمام صداهایی که فرستادم و بخش های خوبش  را هم پخش کند. ایجنت ترکیه ای به من گفت می توانم با ۵۰۰ – ۶۰۰ میلیون از ریزه اسپور رضایتنامه را بگیرم و من همین را به آقای هدایتی گفتم اما وقتی با سرمربی باشگاه صحبت کردم گفت باید ۳ میلیون دلار برای رضایتنامه پرداخت کنی که من گفتم چنین پولی نمی دهم و به ایران برگشتم. وقتی به ایران آمدم به آقای هدایتی گفتم آنها حدود ۱۰ میلیارد تومان برای رضایتنامه می خواستند و من آن ۵۰۰ میلیون را برای رضایتنامه هزینه نکردم. به ایشان گفتم هنوز سر قولت هستی که گفت بله برو با پرسپولیس توافق کن هرچقدر از آنها گرفتی من همان قدر پول به تو می دهم و یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون برای همین با علاقه خودش به من داد.

طارمی درباره اینکه چرا نیم فصل به اروپا نرفت و حالا که به اروپا نرفت چرا به قطر رفت و چون در محرومیت پرسپولیس مقصر بود در این تیم نماند گفت: من اصلا نمی خواستم از تیم بروم اما از یک جای غیرورزشی به وکیل من گفته بودند که طارمی نباید نیم فصل دوم در پرسپولیس بماند و اگر بماند بازی نمی کند و خراب می شود و برایت بد می شود و نباید در پرسپولیس بمانی. من هم در سال جام جهانی ترسیدم و تصمیم گرفتم بروم. همین آقایان که از باشگاه علیه من مصاحبه می کنند هر روز سر تمرین می آمدند و می گفتند چرا تیم جدیدت را معرفی نمی کنی و نمی روی؟ آقایان از مسئولان باشگاه بودند ولی اسمشان را نمی آورم اگر خودشان مرد باشند حرف بزنند و بگویند دروغ نمی گویم. من نمی خواستم از پرسپولیس بروم و تصمیم داشتم بعد از جام جهانی به اروپا بروم. زمانی خواستم بروم که گفتند نیم فصل دوم نباید در پرسپولیس بمانی و باید بروی. من چند پیشنهاد از روسیه، بلژیک، لهستان و کرواسی داشتم اما تحقیق کردم در صورتی که به اروپا می رفتم پول زیادی برای رضایتنامه به باشگاه پرسپولیس نمی رسید و به همین خاطر به قطر آمدم چون پول بیشتری برای رضایتنامه به باشگاه پرسپولیس می رسید.

طارمی اذعان کرد: خدا شاهد است فرافکنی نمی‌کنم و این حرفی بود که به من زدند؛ نمی‌توانم موضوع را باز کنم و بگویم چه کسانی گفته بودند باید از پرسپولیس بروم اما مطمئنا این موضوع صحت داشت و به همین خاطر رفتم.

۵۰۰ هزار دلار باشگاه الغرافه برای رضایتنامه من داده که مسئولان باشگاه گفتند کم است و ۱۰۰ هزار دلار هم باید خودم بدهم که از قرارداد خودم دادم و جمع مبلغ به ۶۰۰ هزار دلار رسید. یک مصاحبه هم با فدراسیون قطر داشتم که اشتباه برداشت کرده و نوشتند آقای دژاگه و شجاعی به من توصیه کردند به فوتبال قطر بیایم در صورتی که این طور نبود و من گفتم فوتبال قطر را پیش از این به واسطه حضور این عزیزان در این لیگ می شناختم و توصیه ای برای آمدن به قطر به من نکردند.

طارمی در پایان صحبت های خود در حالی که احساساتی شده بود گفت: این حرف ها را فقط به خاطر خانواده ام می گویم. همین آقای طاهری و ترکاشوند در دو سالی که من در پرسپولیس بودم چیزی به نام کمیته فضای مجازی در تلگرام و اینستاگرام تشکیل دادند و فقط می‌خواستند من را تخریب کنند و هرکس که در آن زمان یک بازی بد بازی می کرد و کمی بازی‌ها حساس می‌شد شروع می‌کردند به تخریب بازیکنان. در کل  اعتصاب هایی که در این چند سال در باشگاه شد همیشه دسته جمعی تصمیم گیری می شد و مگر می‌شود یک نفر تصمیم بگیرد اعتصاب کند. کاپیتان های تیم رضا نورمحمدی و محسن بنگر بودند و من چه کاره بودم که اعتصاب کنم اما چون می‌دانستند من هیچ صحبتی علیه باشگاه نمی کنم همه اتفاقات را گردن من می انداختند.

وی ادامه داد: هر اتفاقی می افتاد به ناموس من توهین می‌شد و مردم می آمدند میگفتند تقصیر من بوده است. خانواده من آن قدر در این دو سال زجر می کشیدند که هر هفته گریه می‌کردند. مگر می‌شود من دو سال آقای گل می‌شدم اما روی سکوها فحش می‌دادند، مدیر کانون هواداران باشگاه و مسئول کمیته مجازی این کارها را هماهنگ می‌کردند. من هم می‌ترسیدم و با استرس کار می‌کردم که اگر یک موقعیت خراب کنم، دوباره فحش بشنوم. بازیکنی که تازه به تیم آمده بود را از دقیقه اول تشویق می کردند تا من را تخریب کنند و تا یک موقعیت خراب می‌کردم شروع می‌کردند به توهین کردن به خانواده من. این کمیته به خاطر این که به خانواده من توهین کردند و اشک مادر من را درآوردند امیدوارم یک روز اشک مادر خودشان دربیاید. روی صحبتم با هواداران واقعی پرسپولیس نیست و فقط با آنهایی هستم که از عمد به من توهین می‌کردند.

طارمی درباره ماجرای هیس نشان دادن به سمت تماشاگران تیم هم گفت: من با هواداران واقعی پرسپولیس هیچ کاری نداشتم و با یک لیدر مشکل داشتم و به خاطر همان لیدر گفتم هیس، ساکت باش و خودش هم می‌داند چه کسی است و بعد از آن زنگ زد و عذرخواهی کرد و من هم از هواداران عذرخواهی کردم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

46 Responses to “ناگفته های طارمی در نود: من نمی‌خواستم بروم / گفتند نیم‌فصل در پرسپولیس بمانی برایت بد می‌شود / کمیته مجازی طاهری و ترکاشوند دو سال تخریبم کردند”

 1. amir گفت:

  ۰

  ۰

  ایشون میگن قراردادم ۲۸ تیر امضا شده ولی سازمان لیگ میگه ۳۱ خرداد ۹۵ بوده!! چرا اینقدر دروغ میگی اقای طارمی؟؟

 2. برسبولیس افسونگرآسیا گفت:

  ۰

  ۰

  نمیدونم چرا حالم از مهدی طارمی بهم میخوره؟ اون بازی های ملی وجام جهانی را هم از دست داد . مگراینکه توی آزادی بازی نکنه. چه به روزش بیاریم که مرغ های هوا به حالش گریه کنند. نوکیسه

 3. علی اکبر گفت:

  ۰

  ۰

  ایشان یک وعده غذا با عربها خورد (عربها که از بدو اسلام با ایرانیان بد بودند وهمه چیز را فراموش کرده است ) از قدیم گفتند ذات بد نیکو نگردد آنکه بنیادش کج است

 4. دنیام پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  نظر شما…دیشب داشتم نود نگاه میکردم وقتی دیدم این یارو اومد داره مصاحبه میکنه تلویزیون رو خاموش کردم و خوابیدم.نمیدونم چرا با دیدنش حالم بهم خورد.این چرندیاتش رو هم نخوندم.مطمنم اگه یه روزهم بخواد برگرده .بعد بیست و چندسال هواداری .کلا از فوتبال متنفر میشم.

 5. مهدي گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان لطفا تحت تاثیر حاشیه سازی ها قرار نگیرید. رفته ها رو فرانوش کنیدو به فکر حمایت مطلق از تیم باشید. در شرایط فعلی استادیوم باید پرتماشاگرتر باشه تا تیر حاشیه سازها به سنگ بخوره

 6. سهام گفت:

  ۰

  ۰

  سه سال من یکی از بازیت از کارات ازشعورت و…حرص خوردم .چه فکرکردی بشرخودتی با اون وکیل کثیفت خداییش اینقدرخوشحال شدم از رفتنش که نهایت نداره پول شده اکسیژن برات اونجا دیگه هدایتی نیست که پول یامفت بهت بده اگه تونستی اونجا پاتو کج بزار اینقد تلاش کن که از اون لیگ نندازنت بیرون که دیگه جایی برات نیست اون روزو میبینم که واسطه بفرستی خواهش کنی بگی غلط کردم …خوردم کلیپ پرکنی گریه کنی دیگه تمام شد بی شرف بی غیرت نمک نشناس امیدوارم رنگ جام جهانی ونبینی دروغگوی کثیف

 7. معصومی گفت:

  ۰

  ۰

  اقای هدایت بدهی بانک تسویه کن که متعلق به کل مردم ایران هست .اقای طارمی خوب شد که رفتی چون واقعا تحملت سخت بود

 8. گفت:

  ۰

  ۰

  من نمیدونم پشت پره چه گذشته.خودت بهتر میدونی که چه گذشته و کی راست میگه یا کی دروغ میگه ولی حسابی تو دل هواداران بودی اما حالا هیچ جایی نداری و در اروپا هم نمیری چون تو هم سرنوشتت مثل خیلیا که اوج بودن ولی خودشون رو نابود کردن میشی….مهدی قدر خودتو ندونستی…حیف از تو که هر تیمی از تو میترسید و واقعا ترس هم داشتی…حیف

 9. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  دمت گرم فوتبال چه کسایی رو آدم نکردی چه پولهای مفتی که به گداهای به اعتبار ندادی

 10. redkish گفت:

  ۰

  ۰

  این حرفا رو ول کنید .اینا همش حرفای خاله زنکی از جنس فردوسی پور هستش .این چی گفت و اون چی کرد….. دوستان فقط از تیم حمایت کنید که الان با توجه به مصدومیت و محرومیت چند بازیکون در حساس ترین زمان لیگ هستش اگه این چند هفته رو هم با امتیازات خوب پشت سر بگذاریم دابل قهرمانی کردیم .دقیقا مشخصه که دارند سعی
  میکنند تتمرکز تیم و هوادار و بهم بزنن.شه فکر حماییت ارز تیم در بازی مهم پیکان باشیم

 11. احسان گفت:

  ۰

  ۰

  یه حسی بهم می گه جام جهانی را از دست می دهی اقای طارمی و صادقانه بگویم از این اتفاق خوشحال می شوم
  اقای طارمی فقط این را بدان روزی ارزوی بازگشت به پرسپولیس را می کنی ولی راه بازگشتی نداری

 12. هومن گفت:

  ۰

  ۰

  اون رییس کانون هواداران وخمارلو ویکی دو نفر دیگه برن این باشگاه درست میشه.
  در اینکه کار طارمی اشتباه بود شکی نیست اما مدیرعامل محبوب لیدرها گاف هایی داد که دشمن پرسپولیس هم حاضر نمیشد این کاررو بکنه.
  تازمانی که امثال دادکان وعابدینی درراس مدیریت نباشند وهر ننه قمری مدیریت پرسپولیس را تجربه کنه همین آش و همین کاسه است

 13. سعید.م گفت:

  ۰

  ۰

  به نظرم در کل مصاحبه آسمون ریسمون میبافتی آقای طارمی…
  شما رفتی و بدون مشورت درست با یه حقوقدان ورزشی قرداد بستی و در عین حال وقتی پشیمون شدی به باشگاه گفتی صحت قرارداد من منوط به صدور ITC هست, طبیعیه در این شرایط باشگاه میگه مشکلی نیست و برگرد. مسئله اینه که شما دقیقا به باشگاه انتقال ندادی که چی متعهد شدی, وگرنه مطمئنا مسئولین باشگاه قبل از تعیین تکلیف با ریزاسپور نمیگفتن برگردی. ولیییی… مسئله عجیبتر این بود که به این خاطر از پرسپولیس رفتی که یکی از یه جایی گفته نیم فصل در پرسپولیس بمونی واست بد میشه تو هم رفتی؟؟؟؟؟؟!!!! یعنی یکی پیغام میاورد که اگه بمونی نیم فصل دوم باید خودت رو وسط بازی دار بزنی, شما قبول میکردی؟؟؟!!! مخاطب رو چی فرض کردی آقا مهدی؟ واسه انجام کارهات که هیچوقت مشورت درست نگرفتی, اقلا واسه حرف زدنت قبلش مشورت بگیر تا لااقل به شعور مخاطب احترام بزاری…

 14. فرهاد گفت:

  ۰

  ۰

  آقای طارمی لطفا دیگه دروغ کافیه
  بازم داری فیلم بازی میکنی ، ما توهین نمیکنیم ولی دیگه پرسپولیس رو فراموش کن و برای ما حاشیه درست نکن و بازگشت رو هم فراموش کن
  در ضمن آقای طاهذی برای پرسپولیس زحمت کشید و هوادارا لطفا بی معرفتی نکنند
  می خواند طاهری رو خراب کنند ، البته اشتباه داشته ولی اون اشتباهش در راستای کمک به پرسپولیس بوده نه مثل اقای طارمی در راستای جیبش
  لطفا ادمین

  • داوود گفت:

   ۰

   ۰

   عزیزه دلم تا کی میخوایم با خوش خیالی الکی آدمارو گنده کنیم طاهری به جیبش خدمت کرد تو این چند سال اگر دزدی نکرده بود میومد یه کنفرانس خبری برگزار میکرد. برانکو تیم رو درست کرد چه ربطی به طاهری دزد داره؟!!! هنوز رسوایی لباس جیووا یادمون نرفته بود که الان بقیه دزدی هاشم رو شد.

 15. هکتور گفت:

  ۰

  ۰

  آقای طارمی شما اگ راس میگی چرا اسم نیاوردی معلومه حرفات دروغ واس اینکه واس خودت ی دلیلی داشته باشی

 16. شادگان عاشق قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  این حرفهای طارمی رو نباید بدون سند قبول کرد اینطوری به ی نفره به قاضی رفتن درست نیست
  باید خرفهای مقابل رو شنید درضمن این اقا نمگـدان شکسته .

 17. ALIREZA گفت:

  ۰

  ۰

  آقایان طاهری و ترکاشوند چرا نمیان جواب هوادارها رو بدن؟آقای طاهری شما اگه ریگی به کفش نداری پس چرا ترسیدی از اینکه کنفراس بذاری!؟

 18. تا قیامت پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اینکه طارمی بازیکن خوبیه توش حرفی نیست ولی این دلیل نمیشه که دروغ نگه . کاری به طاهری و بقیه هم ندارم ولی بچه جون دیگه ما هوادارا تو این سالها اینقدر بازی خوردیم که وقتی یکی مثل تو حرف میزنه میفهمیم کجاهاش دروغه کجاهاش راسته .
  اونی که کنارش نشسته بود و حرف یادش میداد نمیدونم کی بود حالا یا ابراهیمی یا هر شخص دیگه ای ببین فوتبال تو نابود کرد. دقیقا تابلو بود که داره سر هر سوال فردوسی پور چند بار حرفشو عوض می کرد . درست عین بچه ابتدایی ها که واسه معلم توجیه درس نخوندن میارن.

 19. ashkan گفت:

  ۰

  ۰

  فقط یه چیزیو میدونم لعنت به طاهری و ترکاشوند که پشت برانکو فقط قایم شدن و هرکار دوست داشتن کردن خوردنو بردن الانم هیچ خبری ازشون نیست…

 20. majid گفت:

  ۰

  ۰

  حرفم نزن که همه دیگه شناختنت
  بخدا از اولم از طارمی خوشم نمیومد حتی موقعی که رو اوج بود از وقتی یادم میاد میخاد بره اروپا. بیا برو ببینم میتونی آقای گل لالیگا بشی؟؟؟

  خدایا روا مدار که گدا معتبر شود

 21. سعید اسدی گفت:

  ۰

  ۰

  چقد دروغ … آدم نمیدونه کی درست میگه کی دروغ.خود مهدی طارمی چند بار حرفشو‌ عوض کرد.انتظار داشتم مهدی طارمی حرف منط قی و دلیل خوبی بیاره برا رفتنش اما الان دلم بحال هوادارا میسوزه که گول حرفای دروغ این افرادو میخوریم.مهدی قانعم نکرد فقط یه چیز اثبات شد مهدی اولش که رفت ریزه بعد که برگشت به عشق پول و اقای هدایتی برگشت نه عشق هوادارا.حالام که تیم محرومه به قول عادل داره فرافکنی میکنه.بازم بخاطر پول رفت.از همشون متنفرم….. کاش بر نمیگشت

 22. ... گفت:

  ۰

  ۰

  نمی دونم طارمی اومده بود خودشو خوب جلوه بده یا هرچی ولی من که بیشتر ازش بدم اومد، آدم دورو که همه رو هم فروخت. طاهری و ترشکاوندم که یکی یکی گندکاریاشون مشخص میشه. اما از این بیشتر شاکی شدم که توبرنامه اون آدم که دنبال زمین زدن پرسپولیسه و شیرین کردن خودش برای یه مشت کیسه کش با حرف های طارمی به پرسپولیس و اون هایی که همیشه غیرت داشتن توهین شد. فقط می تونم بگم همون بهتر که رفت…

 23. dariush1993 گفت:

  ۰

  ۰

  ترکاشوند که ازاول مشخص بود چه جونوریه ولی دسته طاهری داره کم کم رومیشه خداروشکر از تیم رفتن گرشاسبی که تا حالا عالی بود اگه تغییر رویه نده

 24. sasan-23 گفت:

  ۰

  ۰

  اگه میگی قبل برگشتن از ریزه اسپور وکیل باشگاه گفتن بیا هیچ مشکلی پیش نمیاد تو هم پاشدی اومدی ؟!
  پس اون حرفت که گفتی بالاتر از سیاهی رنگی نیست و وکیلت ابراهیمی این حرفت پخش کرد چی بود پس؟؟
  لابد اینم گذاشتن دهنت که مردم ساکت کنن ن؟؟
  آقا تو که رفتی بسلامت
  دیگه چی میخوای از جون ما
  هوادرا جوون تیم همه دلخوشی زندگیشون همین تیم
  هیچ خوشی دیگه ای ندارن
  لطفا شاخ بکش برو پی زندگیت دست از سر تیم بردار تیم توو حاشیه نبر
  با اینکه خیلی دوست داشتم حتی با رفتنت هم ناراحت نشدم
  ولی الان با حرفات متنفرم ازت
  برو درم پشت سرت ببند

 25. احسان گفت:

  ۰

  ۰

  آقای طارمی همه طرفدارا ترکاشوند رو میشناختن وتکلیفش معلومه که دلال بود اما نو چی تو هم دلال بودی اون از ریزه اسمور این از الغرافه واونم از وویست برای هدایتی.بعدش میگی وکیلت گفته نمون یا به خاطر اختلاف با لیدرای پرسپولیس؟داداش مارو جیگر فرض نکن پس اینهمه طرفدارا که تورو طارمی کردن رو چرا نمیگی حقیقتش اینه تو از نیمکت نشینی ترسیدی با آمادگی علیپور شما زاده مکتب کیروش شده اید .متاسفم برات فقط متاسفم با این حرفاتم توجیه نکن کارای خودتو.اون روزی هم که ریزه اسپور رفتین کسی از باشکاه میخواست تابودت کنه؟دیدی که بد کردی دیگه لاپوشونی نکن خواهشا به قول فردوسی پور فرافکنی بسه فقط خجالت بکش از ما طرفدارا

 26. مجید همیشه قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  آقای طارمی حرف هایت را شنیدیم ولی در مجموع می خوام بهت بگم خودت هم منتظر بهونه بودی که ول کنی بری این داستان سرایی شما تا حدی قابل قبول هست ولی باعث نمیشه که هوادار گول بخوره چند بار برانکو و افشین باهات صحیت کردند برانکو که اهل دروغ نیست و مگه ایشون نگفت دل طارمی با پرسپولیس نیست و می خوادهد برود حالا که رفتی دیگه کم صحبت کن و برو

 27. یک پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  پسر خوب این حرفهارو به کسی بگو که نفهم باشه ما که میدونیم مال پول رفتی پیش عربها مگه فقط پرسپولیس با تو مشکل داره؟؟؟ که برات بد بشه؟؟؟
  کسی که غیرت داشته باشه تو وجودش میمونه پرسپولیس و کمک میکنه شما و رامین رضاییان چند سال پیشم مارو بازی دادید رفتید ترکیه با التماسم برگشتید شما خودکشی کردی مال اروپا سر از عرب ها در اوردی همونجا هم بمون که لیاقتت همون جاست خارج ندیده

 28. علی گفت:

  ۰

  ۰

  حالا کسانی که به طارمی فحش دادین برین حلالیت طلبی کنین

  • مجید همیشه قرمز گفت:

   ۰

   ۰

   حلالیت رو اون طارمی بزدل و پول پرست از طرفداران بکنه نه برعکس در ضمن جنابعالی هم زیاد احساسی نشو نصف حرفهای این بی غیرت بوی تعفن می داد فکر کرده دهنش رو باز کنه و هرچی بگه مردم باور می کنن همین امروز مهدی هاشمی نسب و خداد عزیزی ببین چی گفتن و بعد قضاوت کن

   • علی گفت:

    ۰

    ۰

    جناب مجید همیشه سبز نمیدونم جنوبی هستی یا نه ولی من طارمی رو میشناسم با اینکه ازش بدم اومد از پرسپولیس رفت چون پرسپولیس هست که میمونه خوب یا بدش اول یا آخر باشه فرقی نمیکنه ولی طارمی صداقت جنوبیا رو زمین نمیندازه که دورو باشی اگه جنابعالی همه رو با این معیار بسنجی خوب نیست هر چی روزنامه و فضای مجازی گفتن خودمونم روی موجش سوار بشیم بریم، از نظر من ایشون واقعیت رو میگه اگه میدونی یکی میاد میگه واقعیت نداره باید بری به اون هم شک کنی که ممکنه دوست آقای هدایتی باشه و در قبال دفاع از ایشون سودی میبره منم دوست ندارم به کسی اتهامی بزنم ولی هر چیزی امکان داره و نباید با ی موج بریم و بیایم،منم از کارهای طارمی دفاع نمیکنم ولی تو جوی که قرار داشته رو بهش حق میدم،الانم رو حرفم هستم و باید امثال شما برین حلالیت طلبی کنین طارمی هم حلالیت طلبی باید بکنه چون امثال این هوادارا بودن که طارمی رو طارمی کردن

    • حمید گفت:

     ۰

     ۰

     آقا علی
     همین شما بازیکن پرستا اینازو گنده کردین
     که الان هرچی دلشون میخواد میگن
     دیشب بالای ده بار گفت پرسپولیس رو بعد ده سال قهرمان کردیم.
     این توهین به کل باشگاه و هواداراس.
     بعد شما دروغاشو باور میکنین

    • قرمز قرمز گفت:

     ۰

     ۰

     علی جان عزیز بهتر جنوبی ها رو باطارمی گره نزنی چون طارمی کجا و جنوبی های خون گرم با معرفت و خوش غیرت کجا، خواهشا از صداقت طارمی حرف نزنید چون مطالبش بخونی می فهمی عدم صداقت بی داد می کنه تو کلامش بعدشم همه دروغ می گن اقای طارمی راست می گه همین طارمی که تازه به دوران رسیده برگرد و رفتار طارمی نگاه کن از لحاظ طرز پوشش و ظاهرش برخوردش با هوادارش و….چرا دفاع می کنی ازش واقعا اینو درک نمی کنم چون اصلا حرکتش واقعا قابل دفاع نیست به عنوان یک دوست لطفا فکر کن بعد نظر بزار

    • مجید همیشه قرمز گفت:

     ۰

     ۰

     عزیزم من در حال حاضر ۴۱ سال سن دارم و از ۹ سالگی تو استادیوم هستم و تقریبا اکثر بازی های پرسپولیس رو تا سن ۳۰ سالگی استادیوم آزادی بودم و رفتم و بازیکن به این بی غیرتی ندیدم بی خود ازش دفاع نکن این بزدل همون کسی بود که وفتی دایی برای پرسپولیس خواستش بلد نبود میدان آزادی کدوم وره و تا حالا پاش به تهران نرسیده بود حالا برای باشگاه کلاس میزاره اینم از حرف زدنش تو برنامه ۹۰ که کل باشگاه رو برد به حاشیه تا کیسه کشهای احمق ادعای کسر امتیاز کنند احمق ترین بازکنی که به پرسپولیس اومده

 29. رها گفت:

  ۰

  ۰

  سلام….
  این حرفها درست و نادرست را ما ک نمیدانیم هر کی هر چی میخاهد میگوید قضاوت ما میشه ناراحتی ما…تا انجا ک من یاد دارم میخاستند بمونی و برانکو و پیروانی هم صحبت کردند همه ک بد نیستند خودمان هم بهتر شهامت و شجاعت روبرو شدن با واقعیت و گفتن واقعیت را داشته باشیم….گفتن برو ک حداقل حالا ک میخای بری دلت با پرسپولیس نیست جبران شه و دست باشگاه پول بیاد هرچند ممکن این پول بین ۵ رئیس باشگاه تقسیم شه…بهرحال اگر جو بد باشد صداقت نباشد برانکو نمی ماند تیم موفق نبود و….بهرحال طارمی و پرسپولیس هر دو مقصرند ۵۰ ۵۰ و جریمه را باید نصفشو طارمی می داد ک کنسل شد و بهتتر بود حداقل حداقل یکسال می ماند….یا قراراداد می بست و…الان قطر چقدر ب پیشرفت کمک میکند جز پول؟انهخم قطر ک تیمشان ب جام جهانی نرفته….فقط پوله و این حرفها نمیتونه منطقی در ان باشه….

  • امید گفت:

   ۰

   ۰

   عزیزم املا و انشاء…
   خیلی.بد مینویسی..
   دوستانه میگم بیشتر دقت کن..
   شاید روزی خواستی نامه ای اداری بنویسی..

 30. محسن گفت:

  ۰

  ۰

  دروغ از سرتا پای همشون میباره از مدیر بگیر تا این بازیکن پولکی خدا لعنتتون کنه که صفت ندارید و مردم آزارید آقای طارمی مظلوم نمایی بسه تو به هیچ جا نمیرسی مطمئن باش دوسال آقای گل شدی ولی محبوب نیستی به خاطر همین گندکاریات است ذاتت خرابه لعنت به همتون

 31. پرسپولیس 5 گفت:

  ۰

  ۰

  چی میگه این مهدی ، طوری حرف میزنه که انگار دائما این و اون دارن براش تصمیم میگیرن .
  پسر خودت باش ، لااقل تو قطر اینقدر نگات به دهن این و اون نباشه ، نمیشه که فقط برای رضایت دیگران زندگی کنی ،مگه میشه همزمان بشه همه رو راضی نگهداشت ؟حیفی بخدا . جوونتر از تو تصمیمات منطقی تر و بهتری میگیرن .

 32. parawy گفت:

  ۰

  ۰

  طارمی فقط نقش بازی می کنه
  سر قضیه پسر هادی نوروزی که تمام کرماشو ریخت تو مراسم قهرمانی بعد که هوادارا شعار دادن جوگیر شد و رفت تلفن دست گرفت و نقش اول خواست بازی کنه یاد فیلم هندی افتادو با حراست ورزشگاه درگیر شد
  سر همون بخشیدن قرارداد سال اولش به پیشکسوتای پرسپولیس که کریم باوی می گه هنوز یه ریال دستم نرسیده
  سر همین پول گرفتن از هدایتی، سر تهدید کردنش که اگه نیم فصل تو پرسپولیس بمونه واسش بد می شه و…..
  الآنم می گه خبرگزاریهای قطر حرفمو بد برداشت کردن و منظورم این نبوده که شجاعی و دژاگه تشویقم کردن
  البته هنوز هستن کسانی که چرت گوییهاشو باور می کنن

 33. قهرمانی قبل از عید گفت:

  ۰

  ۰

  از یه جای غیرورزشی به من گفتن که نباید نیم فصل دوم تو پرسپولیس بمونی!
  شاه کلید این ماجرا همین جمله کلیدیه که من خودم ۱۰۰بار تو همین سایت نوشته بودم و حالا اصل ماجرا مشخص شد که واسه تضعیف پرسپولیس و ناکامی این تیم تو آسیا به گرشاسبی و به خصوص اون یارو ریش بزیه (حاج بیگی )از طرف بچه های بالا ماموریت داده بودن تا شاه مهره تیم رو اونم تو شرایطیکه تیم تا سال ۹۸ از نقلوانتقالات محرومه (و طبق پیش‌بینی ها حتی پنجره تابستانی هم باز نشد )از پرسپولیس جداکنن و به زور اونو از پرسپولیس دور کنند و حالا خیالشون از بابت منشا و امثالهم راحته که ما هم مثل سوگلی هاشون کیسه و مفتخورسازی وقیح تبریز دیگه تو آسیا به جایی نمیرسیم و الا آینه حالا ۲میلیارد گیر پرسپولیس بیاد و بدهی این تیم از ۸۰میلیارد بشه ۷۸ میلیارد دیگه خنده‌دار ترین جوک تاریخه سناریوی خائنانه ای بود که گرشاسبی و حاج بیگی اجرا کردن و اثراتش به زودی در زمین فوتبال مشخص میشه و معمولی شدن تیم پرسپولیس یکی از اون هاست

 34. قرمزته گفت:

  ۰

  ۰

  من یکی درحال سکته هستم.این آقا و طاهری و ترکاشوند نمیدونم دیگه چرا هنوز الان زنده هستن.نمیدونم چطور روشون میشه زنده بمونن.این آقا گول هدایتی رو زد گفت پونصد ملیون خرج رضایتنامه ام شد.بعدشم گفته هدایتی به باقی بازیکنان هم توی اون جلسه پول داده.اما بد نیست همه بدونن که به باقی نفری صد تا دویست داد به این آقا هم دویست داد مابقی رو واسه ریزه اسپور داد.اصلا الان دارم سکته میکنم که طاهری چطور با پیشونی سیاه کردن به نشانه نماز خوندن زیاد تموم مارو هم سیاه کرد.وااااااااای

  • سعید یوسفی گفت:

   ۰

   ۰

   دوستان به نظر من نباید جایگاه و شرایط پرسپولیس رو قبل از حضور طاهری و ترکاشوند فراموش کنیم. برای گرفتن بازیکن بسیار مشکل داشتیم حتی برای بردن یک تیم معمولی هم به مشکل می خوردیم. الان بازیکن هایی رو داریم که با فکر ترکاشوند قرارداد نسبتاً بلند مدت دارند مثل بیراندوند و انصاری و علیپور. البته قبول دارم موفقیت های اخیر بیشتر مربوط به عملکرد مربی خوبمون برانکو میشه حتی پولهایی که پرداخت شده رو هدایتی داده اما بی انصافی است که به هر موضوعی که پیش می َآد فراموش کنیم جایگاهمون رو قبل از حضور طاهری و ترکاشوند . البته منظور این نیست که این دو مشکل مدیریتی نداشتند اما زحمات آنها رو هم نادیده نگیریم. طاهری و ترکاشوند برای پرسپولیس زحمت کشیدند و امیدواریم که مدیریت جدید, عملکردش بهتر و بی حاشیه تر باشد.

 35. 666666 گفت:

  ۰

  ۰

  در ضمن ما هوادارای واقعی پرسپولیس هیچوقت توهین نمیکنیم،،،از بازیکنای فعلی هم هر کی تمدید کرد دمش گرم ولی هر کی رفت بره خدا پشت و پناهش،،،ولی خدا وکیلی با این حرفای مهدی خیلی دلم شکست که چه جوری کمر تیمو شکستن ولی این پرسپولیسه ارتش سرخه

 36. 666666 گفت:

  ۰

  ۰

  فقط دلم به حال خودم و هوادار پرسپولیس کبیر میسوزه،،،همتون بی معرفتین چقدر دروغ میگین به هودار بیچاره برا پول و میز صندلیتون اقای طاهری و گرچاسبی،،،ولی این تیم اول خدا رو داره بعد ۴۰ میلیون هوادار.بله اقای طاهری و رفقا و شخص خود مهدی طارمی ما پرسپولیس کبیریم زنده باد ارتش سرخ

  • قهرمانی قبل از عید گفت:

   ۰

   ۰

   والبته به یاد داشته باش که همین پرسپولیس کبیر و خیلی کبیر با امثال علی عسکری و غلامرضا رضایی و سامان آقا زمانی و معمارزاده به چه جایی رسیده بود و مضحکه خاص و عام شده بود تیم بزرگ بازیکن بزرگ میخواد و باید ستاره هاشو حفظ کنه اونم در شرایطیکه تا سال ۹۸ محرومه و دیدید که برخلاف وعده های دروغین مدیریت خائن پرسپولیس هیچ پنجره ای بخشیده نشد این قضیه فقط خیانت بود وبس

  • مهبد گفت:

   ۰

   ۰

   دوستان پرسپولیسی . با اینکه به کار طاهری مثل تمام مدیران این مملکت اشکالاتی وارده ولی با دقت به صحبت های مهدی طارمی میتوان این داستان رو به واقعیت نزدیک کرد . اصل حریان اینگونه بوده:
   مهدی طارمی پس از مذاکرات با باشگاه برای ماندن و صحبت هدایتی برای پرداخت ۲ میلیارد جدا از باشگاه برای نگه داشتن طارمی در تیم نهایتا تصمیم به جدایی میگیره و هوای اروپا به سرش میزنه و با مشورت اشتباه راهی ریزه اسپور میشه . تو ترکیه بدلیل مسایل اغتشاش و همینطور مقایسه تیم ریزه اسپور با پرسپولیس و صد البته مبلغ های عنوان شده از باشگاه پرسپولیس و قول هدایتی هوس برگشت به سرش میزنه. در این شرایط طاهری به حق و بنا به خواسته اکثر هوادارها بدلیل نوع ترک تیم توسط طارمی جوری باهاش قرارداد میبنده که به نوعی حدودی تنبیه بشه و فکر نکنه پرسپولیس خونه خاله است و هر کاری خواست میتونه بکنه و شرایط سخت تری رو برای تمدید نسبت به قبل از ترکیه رفتن براش میزاره و مبلغ قراردادش رو هم کم میکنه. طارمی با این شرایط چون میبینه قراردادش کم شده و آیتم هایی توش داره زنگ میزنه به هدایتی و میگه به عشق خودت میخوام برگردم پرسپولیس و فقط هوامو از لحاظ پولی داشته باش. به خیال خودش هدایتی قرار بود ۲ میلیار بهش بده و با گفتن اینکه برای فسخ هم ۵۰۰ میلیون به ریزه اسپور داده پیش خودش فکر کرد فقط ۲٫۵ میلیارد از هدایتی میگیرم و با پول باشگاه حدود ۳٫۵ تا ۴ میلیار میشه. چی از این بهتر . وکیل چلمنگش هم خیالش رو راحت کرد که اتفاقی برات نمیفته تازه اگر هم مشکلی باشه سریع رفع میشه که به پولی که میگرفت می ارزید. این وسط برگشت برای دل هوادارها هم کشک بوده. بعد از قرارداد سال اولش و قهرمانی پرسپولیس باز هوای اروپا کرد ولی اینبار بدلیل اینکه طاهری قرارداد دو ساله و محکمی باهاش بسته بود نتونست تیم و ول کنه و رضایتنامه بگیره و حتی اگر خاطرتون باشه خیلی دیر به تمرینات اول فصل تیم حاضر شد. این شد نطفه دشمنی با باشگاه و بقیه اش هم فقط و فقط من درآوردی بود برای اینکه بگه من تقصیر نداشتم و دل هوادارها رو برای روزی که شاید برگرده پرسپولیس بدست بیاره ولی با نوع صحبت هایی که دیشب کرد بنظرم مردم بیشتر ذاتش رو شناختند.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16787 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24192495 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر