چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۵۵
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۰:۵۹
  |   نظرات: ۱۸ نظر
4,112 نفر بازدید

نبی: برانکو ۵ تیر ماه در تهران است

پرسپولیس نیوز : نائب رئیس باشگاه پرسپولیس می‌گوید وجوه پرداختی تا قبل از ۲۰ ژوئن به برانکو پرداخت می‌شود و ایشان به ایران برمی‌گردد و کارش را مثل سال‌های گذشته ادامه می‌دهد.

محمدمهدی نبی نایب‌رئیس باشگاه پرسپولیس با حضور دریک برنامه رادیویی در پاسخ به بحث داغ این روزهای پرسپولیس که همان بودن یا نبودن برانکو ایوانکویچ است گفت: تیم هیئت‌مدیره جدید درست از زمانی که دربی در ده فروردین برگزار شد در این باشگاه مشغول به کارشده و به همین جهت این هیئت‌مدیره ۶۰ روزی بیشتر نیست که بر سر کار آماده است. من فکر می‌کنم در این مدت حدود ۲۳ جلسه در باشگاه برگزار کردیم که این تعداد جلسه در این مدت کم در تاریخ هیئت‌مدیره این تیم بی‌سابقه بوده است. ضمن اینکه تصمیمات مصوب در هیئت‌مدیره پرسپولیس همه به‌صورت جمعی گرفته می‌شود و ما سعی می‌کنیم تا آنجا که می‌شود از اتخاذ تصمیمات فردی پرهیز کنیم چون‌که پرسپولیس باید سامان درستی را پیدا کند.

وی در ادامه افزود: ما درهمان موعد، با بحرانی مواجه شدیم. چراکه از ابتدای قرارداد این فصل برانکو یک سنت به ایشان پرداخت‌نشده بود. البته این را هم بگویم که مبالغ قرارداد فصول گذشته توسط آقای طاهری و گرشاسبی تسویه شده بود. به هر صورت‌جلسات مختلفی گذاشتیم و تقریباً ۶۰ درصد از قرارداد ایشان را پرداخت کردیم. حدود ۴۰ درصد از قرارداد ایشان و همین‌طور بخشی از قرارداد از دستیاران ایشان باقی‌مانده بود. ما در این فاصله یک فرصت کوتاه داشتیم که این بحران را به شکلی مدیریت کنیم که منتهی شد به قهرمانی در لیگ خلیج‌فارس و همین‌طور جام حذفی.

وی همچنین افزود: خب قطعاً با توجه به نتایج بسیار خوبی که این تیم در این چندساله اخیر داشته است طبیعی است که او درجاهای مختلف خواهان هم دارد. قبل از مرخصی که ایشان باید می‌رفت دو جلسه پیاپی با ایشان داشتیم که در یک جلسه ایشان اعلام کردند که من تمام بازیکنانی که در حال حاضر به‌عنوان استخوان‌بندی تیم هستند را لازم دارم به‌غیراز کسانی که احیاناً از طرف باشگاه‌های خارجی پیشنهاد دارند و این صلاحدیدی بود که در هیئت‌مدیره بحث‌وجدل شد. خلاصه به این نتیجه رسیدیم که ایشان دیدگاهشان مناسب تیم است. در بخش دیگر برانکو توسط مدیر برنامه‌اش یادداشت رسمی به آقای عرب داده‌اند که در این یادداشت آمده بود که مطالبات ایشان به همراه ۲۰ در صد از قرارداد فصل آینده ایشان هم پرداخت شود. چون مستحضرید که برانکو برای فصل آینده هم با باشگاه قرارداد دارد. ما در همین فاصله کمی که بود با حامیان مالی باشگاه و شرکت‌هایی که به‌عنوان اسپانسر باشگاه قرارداد دارند و با سایر مجموعه‌ای که همیشه کمک می‌کنند جلسات مختلفی گذاشتیم که خوشبختانه منتهی شد به نقطه مناسبی که این وجوه به باشگاه واریز شود و فکر می‌کنم که اگر خدا بخواهد در هفته آینده دوشنبه ما بتوانیم که مبلغ را پرداخت بکنیم.

وی درباره صحبت‌های اخیر برانکو مبنی بر رفتن از باشگاه اظهار داشت: من هم یک مطالبی را دیدم که در فضای مجازی صحبت کرده بود البته متعاقبش حتی ایشان مصاحبه را اصلاح کرد و گفتند ما می‌آییم و کار را ادامه خواهیم داد. به‌هرحال برانکو خودش حرفه‌ای است و خودش مطلع است که حضورش در تیم پرسپولیس بسیار با تیم‌های مختلف عربی تفاوت دارد. ضمن اینکه با هواداران و بازیکنان و مدیران تیم هم ارتباط عاطفی برقرار کرده است که البته این موضوع متقابل است وامیدواریم با حضور او در تهران که البته بلیت برگشت ایشان هم برای ۵ تیرماه است تهران در خدمتشان هستیم و شما مطمئن باشید که برانکو قطعا خواهد ماند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

18 Responses to “نبی: برانکو ۵ تیر ماه در تهران است”

 1. حامد گفت:

  ۰

  ۰

  آقاچی میگید آخه اگه باشگاه پولشوبده که میخوادبده کجامیتونه بره وقتی قراردادداره .هیچ بندی هم توقردادش نیست که بتونه بره به غیرازاینکه مولشونگیره

 2. پرسپولیس. قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  چه خط حمله رویایی بشه
  گوچی طارمی

 3. جانم برانکو گفت:

  ۰

  ۰

  فقط وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بحالتون اگه با شعور مردم بازی کرده باشین. فقط واااااای بحالتون اگه دروغ گفته باشین و قصد نابودکردن تیم را داشته باشین. بخدا قسم که همتون باید از باشگاه برین

 4. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی چی؟؟؟یعنی فقط قرار تا پنجم تیر هرروز فقط حرف بزنین!!!
  فقط شدین لب دهن و وعده!!!اون از شو اف مدیریت با اون کنفرانسش که آخر سر بازم معلوم نشد قراره چه اتفاقی بیفته؟؟؟
  گفتین لیست برانکو گرفتین.البته فکر کنم گرفتین و در اختیار استقلال گذاشتین.که راحت از روش بازیکن بخره!!!
  بابا معلوم نیست دارین چه غلطی میکنین؟؟؟
  بابا شما یه کاری کردین که برانکو این طور باهاتون چپ بسته؟؟؟!!!
  بابا شما اومدین فقط برای نابودی تیم و زمین زدن پرسپولیس!!!!

 5. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  دوست دارم طارمی رضاییان امیری دشتی یه مدافع خوب

 6. عاشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  در ارزوی این ترکیب .
  بیرانوند
  انصاری/ سید جلال/ شجاع / محرمی
  ترابی/بشار / عالیشاه/کمال یا نوراللهی
  طارمی / یه بازیکن خارجی گلزن تازه گرفته شده
  نیمکت = سروش / علیپور / نادری / نعمتی/ کمال یا نوراللهی
  سرمبی برانکو

 7. مجتبی پرسپولیسی️‍♂️️‍♂️️‍♂️️‍♂️️‍♂️️‍♂️❤❤❤ گفت:

  ۰

  ۰

  داداش آرزوت نشدنیه ، ۱۲ نفر

 8. نیوشا گفت:

  ۰

  ۰

  با وجود امثالی مثل شما و عرب که از بدترین مدیران طول تاریخ پرسپولیس هستید که نه تنها از حق پایمال شده هوادارا دفاع نکردیدحتی پول برانکو ،توافق با بازیکنای فعلی وجدیدرو هم ندارید ، حالم ازتون بهم میخوره فقط خدا میدونه به کجا وصلید که انقد بی نفاوتین وای به حالتونه اگه پرسپولیس تو فصل جدید خوب نباشه

 9. ali گفت:

  ۰

  ۰

  این ترکیب دوستمون عالیه برای قهرمانی اسیا باید این باشه

 10. محمد مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  فقط رامین و طارمی ولا غیر
  هم پرسپولیسین هم درجه ۱ هم عضو تیم ملی هم دوست داشتنی هم کیسه سوز هم زهردار تو حمله
  خلاصه نگم برات … عالین

 11. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  نکته دیگه ای که باید اشاره کنم اینه که امسال تیم ما خیلی راحت و بدون استرس بازی خواهد کرد، چرا که تک تک هوادارا اینو درک میکنن بعد ۳ قهرمانی و ۶ جام، نباید به تیم استرس وارد کنند. برعکس بقیه تیما با فشار هوادارا قطعا با استرس بازی خواهند کرد. دوستان عزیزم هر اتفاقی افتاد، پرسپولیس و تنها نزارین. دقت کنید که لیگ چهاردهم ما تا انتهای جدول هم رفتیم ولی حمایت همه جانبه از برانکو باعث شد این روزای پر افتخار رو رقم بزنیم.

 12. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  میدونم شاید ناراحت بشین وقتی نظر منو میخونید. ولی به نظر من باشگاه نباید دست رو دست بزاره که ببینم برانکو ۵ تیر میاد یا نه؟ اومدیم به هر دلیل برانکو نیومد که اگه نیاد به هزار دلیل حق داره و دلیل اصلیش رفتار ناشایست عربه، اونوقت دیگه وقتی نداریم که سرمربی انتخاب بشه. به نظرم ما اگه سال دیگه هم قهرمان نشیم هیچ اشکالی نداره، خداروشکر از جام سیراب شدیم. اما اگه خدایی ناکرده برانکو نیاد باید یه مربی درست حسابی و آینده دار بگیریم که دوباره دوران برانکو را تکرار کنه. از مربیان داخلی فقط یحیی میتونه این تیمو نجات بده چون اهل تنش و جنجال نیست و از لحاظ فنی هم خیلی خوبه. اگه واقعا قراره برانکو فقط برای یه فصل بمونه، ازحالا باید به فکر جایگزین مناسب بود.

 13. رو چ حساب گوچی را ب علیپور ترجیح میدی؟ گفت:

  ۰

  ۰

  رو چ حساب گوچیو به علیپور ترجیح میدی اخه لامسب؟

 14. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۰

  ۰

  من نمیدونم کی قراره پنجره نقل وانتقالات پرسپولیس بازبشه؟صدرحمت به تابستان پارسال،این مدیریت بی عرصه خوب بهونه ای واسه زیر کولر خوابیدن و دست روی دست گذاشتن پیداکردن،به بهونه برانکویی که ک سال دیگه قرارداد داره کلا جذب بازیکن رو بیخیال شدن و حتما میگن ما برانکو رو نگه داشتیم دیگه چی میخواهید؟یه لیست مسخره از ۴تا بازیکن چلمنگ هم دستشون گرفتند که همه شون قرارداد دارن و تیمهاشون به هیچ وجه و به هیچ قیمتی این بازیکنای زیر معمولی رو به پرسپولیس نمیدن ،اخه اینم شد لیست خرید؟واقعا پرسپولیس و برانکو تو نقل وانتقالات فاجعه اند بابا یه دفاع وسط +۲تا مهاجم خوب +صادق محرمی رو جذب کنید مگه بازیکن خوب دیگه ای هم کیسه وزردک و سوراختور باقی گذاشتندکه تماشاگران نقل وانتقالات برند جذب کنند؟باور کنید خط حمله صعیف پرسپولیس که عامل حذف از اسیا بود دیگه تو لیگ ایران هم جواب نمیده و اگه طارمی نیاد(که احتمال ۹۹درصد میره اروپا)حداقل ۲مهاجم خوب میخواهیم و این ادمای ساده همه امیدشون رو بستند به جذب عیرممکن طارمی و به گزینه های الترناتیو فکر نمیکنند

 15. Behzad.6_4_10_3_12_24 گفت:

  ۰

  ۰

  عزیز دلم این ترکیب ۱۲ نفره س. دقت کن تو ارنج

 16. علی۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  نمیدونم چرا حس میکنم برانکو نمیاد انشاله که بیاد ولی اگه پولشو دادن بهش و نیاد نامردی کرده درحقمون که چندوقته سرکارمون گذاشته نزاشت یحیی بیاد زودتر نگفت تا تمدید نکنه باپدیده انشاله که برمیگرده

 17. مهران گفت:

  ۰

  ۰

  باشگاه بنظرم تو زمینه نقلوانتقالات خیلی داره بی بخارو بی خیال عمل میکنه.. و این بدترین کاره ممکنه .. مگه میشه برانکو لیست نده و بگه بازیکن نمیخوام..
  قطعا یسری بازیکنو به مدیریت اعلام کرده اما فک نکنم امیدی به باشگاه تو جذب باریکن باشه.
  نه خبری نه چیزی.. واقعا موندم اینا تو باشگاه غیراز دوره هم جمع شدن دورمیزو عکس انداختن و مصاحبه کاره دیگه ایم بلدن؟
  نه هوادارانو درجریان میذارن نه خبر خوبی میاد..
  والا امسال دوگانمونو بااینکاراتون زهرمارمون کردین.. سپاهان داره تمام بازیکنای تاپومیگیره .. استقلالو تراکتورم همینطور.. ولی ما چی؟ یه بازیکن لیگ سه ایم فک نکنم بتونن جذب کنن بخدا..
  اگه عرب یکم ازحالت خونسردیو بی تفاوتی نسبت به پرسپولیس بیرون بیاد خیلی خوب میشه..کاش یه مدیرعامل باجربزه و باجنم و باشخصیتو زرنگوتیز مث گرشاسبی داشتیم بخدا..حیف…
  یاحق

 18. ارتش سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  در آرزوی این ترکیب:
  بیرانوند
  انصاری سیدجلال پورعلی محرمی
  کمال
  ترابی امیری سروش احمد
  قوچان نژاد طارمی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 31705 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25496729 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر