سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۰/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
  |   نظرات: يك نظر
2,235 نفر بازدید

نبی در انتخابات فدراسیون شرکت کرد/ واکنش به استعفا از پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: مهدی محمد نبی برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد.

مهدی محمد نبی عضو هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس که سابقه دبیر کلی فدراسیون فوتبال را در کارنامه دارد، در ساختمان این فدراسیون حاضر شد و برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد.

پیش از این حبیب کاشانی، محمدحسین قریب و رضا جلالی برای سمت ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده بودند.

نبی در خصوص فدراسیون و روند ثبت‌نام گفت: روند به شکلی است که هر کس بتواند قدمی بردارد، باید به کمک فدراسیون بیاید. من هم به سهم خود از بزرگان کسب اجازه می‌کنم و در انتخابات شرکت می‌کنم.

وی افزود: فدراسیون در حیات است و باید آن را در دو بخش طبقه‌بندی کنیم؛ اول اعتبار ملی و بین‌المللی فوتبال و دیگری بحث نتایج در رقابت‌های بین‌المللی.

نبی درباره نواب رئیس پیشنهادی خود گفت: ان‌شاءالله بعد از آنکه معرفی کردیم، مشخص می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره مهم‌ترین اولویت خود در فدراسیون عنوان کرد: ما باید برنامه‌محور باشیم. درآمد پایدار به فوتبال کشور کمک می‌کند.

نبی در خصوص مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در هر انتخاباتی یک تیم ورک معرفی می‌شوند که هم از لحاظ فکری و هم از لحاظ نتایج فوتبالی و اقتدار فدراسیون با هم هماهنگ هستند و انتخابات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برگزار می‌کنند. نمی‌شود گفت انتخابات مهندسی می‌شود. از چند ماه قبل همه می‌توانستند در این انتخابات شرکت کنند. باید از خودشان بپرسیم که چرا کم‌لطفی کردند و در این عرصه شرکت نکردند. اینجا عرصه‌ای است که هر کس بتواند کمک کند باید حضور پیدا کند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره استعفایش از این باشگاه گفت: فعلا در خدمت دوستان هستیم تا ببینیم بعدا چه پیش می‌آید.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “نبی در انتخابات فدراسیون شرکت کرد/ واکنش به استعفا از پرسپولیس”

  1. هادی گفت:

    ۲۲

    ۰

    پیشکش فدراسیون.رفتنش توفیق اجباریه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11753 بازدید

بازدید دیروز: 30852 بازدید

بازدید کل : 22169732 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر