شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۸/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
  |   نظرات: بدون نظر
1,643 نفر بازدید

نشست مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با سفیران برزیل و آرژانتین با حضور کالدرون

پرسپولیس نیوز: مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با سفیران برزیل و آرژانتین با حضور کالدورن نشست صمیمانه ای در باشگاه داشت.

سفیران کشورهای برزیل و آرژانتین به دعوت محمد حسن انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس حضور یافتند. در این نشست که گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس هم حضور داشت درباره مسایل مختلف بحث و گفت و گو شد. کارلوس سالورد سفیر آرژانتین ابراز امیدواری کرد تیم پرسپولیس با کالدرون که از چهره های مطرح فوتبال آرژانتین و مربیان مطرح است روزهای درخشانی را در تیم پرطرفدار پرسپولیس در پیش داشته باشد. وی آمادگی سفارت آرژانتین برای همکاری های ورزشی با پرسپولیس را اعلام داشت.

رودریگو سانتوس سفیر برزیل هم که علاقه مندی زیادی به فوتبال دارد اعلام آمادگی کرد که از طریق ارتباطات خود بتواند اقداماتی را برای توسعه امور ورزشی باشگاه پرسپولیس را انجام دهد. وی اعلام داشت می توانیم زمینه حضور یک تیم لیگ برتری برزیل در تهران را در صورت حل و فصل مسائل مالی و توافقات دو جانبه فراهم کنیم و این کار را در شرایطی انجام دهیم که باشگاه پرسپولیس از نظر مالی متحمل هزینه سنگین نشود. انصاری فرد به مدت نود دقیقه با سفیران برزیل و آرژانتین جلسه داشت و بعد از آن هم جلسه اختصاصی مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم پرسپولیس برگزار شد. در این جلسه کالدورن درباره شرایط کنونی تیم و برخی مسایل با انصاری فرد صحبت کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 7540 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24433773 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر