چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۸
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ دی/ ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
  |   نظرات: يك نظر
342 نفر بازدید

نصرتی:بچه نیستیم که بخواهیم الفاظ رکیکی بگوییم/خلیل‌زاده وقتی به زمین می‌خورد یک لگد به من می‌زند

بازیکن تیم نفت تهران گفت: مگر می‌شود باشگاهی حق بازیکن را ندهد و بازیکن به فیفا شکایت نکند؟ پس بازیکن خارجی چطور می‌تواند حقش را بگیرد، مطمئناً بازیکن خارجی که به ایران می‌آید به خاطر پول است.

محمد نصرتی در خصوص بازی مقابل پرسپولیس  و تساوی مقابل این تیم گفت: بازی بسیار سختی مقابل تیم پر قدرت پرسپولیس داشتیم، امتیاز خوبی مقابل یکی از آماده‌ترین تیم‌های حال حاضر ایران کسب کردیم، کادر فنی و بازیکنان خوبی در اختیار دارد و خداراشکر می‌کنم که توانستیم امتیاز کسب کنیم با توجه به اینکه ما از اول فصل شرایط بسیار سختی داشتیم یک مقدار تا به امروز از لحاظ تمرکز شرایط خوبی نداشتیم چرا که تغییرات زیادی در تیم نفت انجام شد، مطمئناً آرام آرام شرایط بهتر خواهد شد.

مدافع تیم نفت تهران در ادامه درباره درگیری‌اش با شجاع خلیل زاده و اینکه به او گفتی بعد از بازی همدیگر را ببینیم و حتی کمال کامیابی نیا به وی گفته چرا بعد از بازی اکنون داخل زمین تسویه کن، گفت: اولاً ما بچه نیستیم که بخواهیم راجع به این درگیری حرف‌ بدی بزنیم هیچ اتفاق خاصی نیفتاد، شجاع توانایی‌های بسیار زیادی در ضربات ایستگاهی دارد، با توجه به اینکه من کاپیتان تیم نفت در این بازی بودم سعی کردم تمام تلاشم را انجام دهم تا تیم گل نخورد و در یارگیری نفر به نفر این درگیری  طبیعی است و این اتفاق در هر بازی پیش می‌آید. اگر شما فیلم بازی را ببینید شجاع خلیل‌زاده وقتی به زمین می‌خورد یک لگد به من می‌زند و این اتفاق باعث شد که من عصبانی شوم اما نه درگیری خاصی رخ داد و نه  الفاظ رکیکی را به هم گفتیم.

نصرتی در ادامه در خصوص اینکه آیا شرایط تیم بهتر خواهد شد یا خیر، گفت: در حال حاضر شرایط مالک مشخص شده، قبل از بازی با پرسپولیس مدیران تیم به رختکن آمدند و با ما صحبت کردند، امیدوارم پله به پله شرایط بهتر شود تا تمرکزمان دوباره برگردد و با آرامش به فکر بازی کردن باشیم. قبل از بازی با پرسپولیس ۵ درصد به ما پول دادند قرار است در این هفته هم یک واریزی داشته باشیم.

نصرتی در ادامه در خصوص طلبش از باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: ما شکایت را به کمیته تعیین وضعیت ارسال کردیم و منتظر جواب هستیم تا تکلیف مشخص شود، اگر هیچ جوابی نگیریم و مسئولان باشگاه بخواهند ما را اذیت کنند مطمئناً به  فیفا  شکایت می‌کنیم. من ۲ بار از تهران به تبریز سفر کردم تا جلسه‌ای را با مسئولین باشگاه گسترش فولاد برگزار کنم، من سلامتی‌ام با علم اینکه میدانستم برای تیم گسترش فولاد به خطر انداختم، ۲ سال است که پول من را نداده‌اند و مدیران باشگاه می‌گویند ۵۰ درصد هم تخفیف بده. در حال حاضر پیگیر هستیم.

نصرتی در پایان در خصوص پیشنهاد نصیرزاده هم گفت:  آقای نصیرزاده پیشنهادی را به فوتبال داده‌اند تا بازیکنان خارجی بعد از شکایت به فیفا حق حضور در لیگ ایران را ندارد،  بنظرم پیشنهاد خیلی عجیبی است، مگر می‌شود باشگاهی حق بازیکن را ندهد و بازیکن به فیفا شکایت نکند؟ پس بازیکن خارجی چطور می‌تواند حقش را بگیرد، مطمئناً بازیکن خارجی که به ایران می‌آید به خاطر پول است اولا که بازیکن خوب خارجی به ایران نمی آید وقتی چند سال  هم در لیگ ایران بازی کند مطمئنا وقتی حقش را نگیرد به فیفا شکایت می کند و بعد از آن در لیگ ایران هم بازی نمی کند، امیدوارم  فدراسیون فوتبال بیشتر به فکر بحث مالی باشگاه‌ها باشند حق طبیعی بازیکن است تا حقش را از طریق شکایت بگیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “نصرتی:بچه نیستیم که بخواهیم الفاظ رکیکی بگوییم/خلیل‌زاده وقتی به زمین می‌خورد یک لگد به من می‌زند”

  1. RED گفت:

    ۰

    ۰

    بچه نیستی ولی وحشی که هستی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 127529 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86722371 بازدید

افراد آنلاین: 811 نفر