جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۲۱

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۹/ خرداد/ ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  |   نظرات: ۴۵ نظر
3,245 نفر بازدید

نصیرزاده: می‌خواستند کرملاچعب را جای یک میلیارد تومان به ما بدهند/ ترکاشوند گفت همان مبلغ استقلال را می دهیم

پرسپولیس نیوز :مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد می‌گوید مبلغ رضایت نامه داریوش شجاعیان ۱.۵ میلیارد تومان بوده و ادعای معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس مبنی بر این که ۲.۵ میلیارد از استقلال دریافت شده کذب است.

هوشنگ نصیر زاده  درباره انتقال داریوش شجاعیان به استقلال اظهار کرد: در کل باشگاه‌های ایران تنها تیمی که به ما نامه رسمی برای شجاعیان زد، استقلال بود. در نتیجه‌ هیچ مذاکره رسمی با دیگر باشگاه‌ها نداشتیم. دیشب، در دو ساعت مذاکره که با استقلال داشتیم، شجاعیان جواب تلفنش را نمی‌داد و پیدایش نبود که بعد از دو ساعت به ما گفت‌ که به خاطر مشکلات خانوادگی جایی درگیر بوده است. به‌ هر صورت او به باشگاه استقلال آمد و قراردادش را با این تیم امضا کرد.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد درباره اظهار نظر محمد ترکاشوند، معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس که گفته بود استقلال برای شجاعیان ۲.۵ میلیارد تومان هزینه کرده است، عنوان کرد: این یک ادعای دروغ است. کل مبلغ توافقی ما با استقلال ۱.۵ میلیارد تومان بود که یک سوم آن نقد دریافت شد و الباقی به صورت چک وصول می‌شود.

او با بیان این که باشگاه‌ها از بلیت فروشی، حق پخش تلویزیونی، فروش محصولات باشگاه، ‌اسپانسرینگ و در نهایت درآمد حاصل از نقل‌ و انتقالات بازیکن درآمد کسب می‌کند، گفت‌: ما بخش خصوصی هستیم و دستمان در جیب خودمان است و مجبوریم از تیم‌هایی که امتیاز دولتی دارند درآمد کسب کنیم‌.

نصیرزاده با تاکید بر این که در جریان نقل‌ و انتقال شجاعیان به استقلال ۲۰۰ میلیون تومان هم تخفیف داده‌اند، تصریح کرد: در تمام دنیا دو برابر مبلغ قرارداد را به عنوان مبلغ رضایت نامه دریافت می‌کنند. قرارداد شجاعیان در فصل گذشته ۸۵۰ میلیون تومان بود و امسال این قرارداد ۹۵۰ میلیون تومان می‌شد. اگر با توجه به مبلغ قرارداد فصل گذشته حساب کنیم، استقلال باید یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به ما می‌داد،  ولی ما ۱.۵ میلیارد تومان از آنها گرفتیم.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد با بیان این که این انتقاد هم به نفع استقلال و هم به نفع گسترش فولاد بود، در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس هیچ مذاکره غیر رسمی هم بر سر شجاعیان نداشته، گفت‌: پرسپولیس یک بار سر پایی توسط ترکاشوند در هتل  المپیک برای شجاعیان با ما صحبت کرد که سر جمع ۲۰ ثانیه هم نشد. نامه رسمی را فقط استقلال به ما زد. البته چند وقت بعد محمد ترکاشوند از استانبول با ما تماس گرفت و گفت‌ که ۵۰۰ میلیون تومان نقد به ‌اضافه کرملاچعب را به ما می‌دهند اما من به او گفتم، شما خودتان کرملاچعب را بازی نمی‌دهید آن وقت می‌خواهید به جای یک میلیارد تومان به ما واگذارش کنید؟

او افزود: من همچنین به شوخی به ترکاشوند گفتم که این مبلغ پول آب‌نبات چوبی هم نمی‌شود. البته ترکاشوند یک ساعت قبل از این که ما به باشگاه استقلال برویم، با من صحبت کرد و گفت‌ که حاضر است همان مبلغی که استقلال می‌خواهد پرداخت کند را به همان روش به گسترش فولاد بدهد تا شجاعیان به پرسپولیس برود اما من به او گفتم که این از نظر اخلاقی درست نیست و شما اگر شجاعیان را می‌خواهید باید یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به ما نقد بدهید.

نصیرزاده ‌اضافه کرد: ترکاشوند هم در پاسخ درخواست ما گفت‌ که برویم با استقلال قرارداد ببندیم. ما در ابتدا در باشگاه استقلال یک قرارداد دو جانبه بستیم و بعد از آن با آمدن شجاعیان این قرارداد سه جانبه شد. شجاعیان دیشب همزمان با ما قراردادش را فسخ کرد و با استقلال قرارداد امضا کرد.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد درباره جانشین شجاعیان در این تیم‌، اظهار کرد: بوناچیچ بلافاصله پس از این که مشخص شد شجاعیان از جمع ما جدا می‌شود نقی زاده را که بهترین بازیکن ما است، در پست او قرار دارد.

او در پایان در پاسخ به این سوال که چقدر از لیست لوکا بوناچیچ برای لیگ هفدهم جذب گسترش فولاد شده‌اند، اظهار کرد: در لیگ برتر تیم‌هایی قهرمان می‌شوند که کمتر گل بخورند. به همین دلیل پست دفاع مهم است. ما فصل گذشته در دفاع خوب ظاهر شدیم و بعد از پرسپولیس بهترین خط دفاعی را داشتیم اما به خاطر این که در فاز تهاجمی خوب عمل نکردیم، در جایگاه هشتم قرار گرفتیم. الان مشکل ما گرفتن بازیکن در خط دفاعی است که به دنبال یک مدافع آسیایی هستیم. همچنین یک مهاجم آمریکایی می‌خواهیم اما فعلا یک بازیکن از کرواسی در تمرینات حضور دارد که هنوز نظر لوکا را جلب نکرده است.

نصیر زاده افزود: گسترش فولاد همچنین کاکا شویلی و حاج محمدی را از ماشین سازی جذب کرده که حاج محمدی به خاطر این که در دوران افتش به سر می‌برد با مربی بدنسازمان به نام مارتین که در بارسلونا و ‌اسپانیا فعالیت کرده تمرین می‌کند. همچنین زنده روح، کاپیتان مس کرمان و ابرقویی از استقلال تهران را جذب کرده‌ایم. بوناچیچ به قدری از ابرقویی راضی است که گفته با وجود این که این بازیکن ۲۰ ساله است می‌تواند جانشین نقی زاده هم بشود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

45 Responses to “نصیرزاده: می‌خواستند کرملاچعب را جای یک میلیارد تومان به ما بدهند/ ترکاشوند گفت همان مبلغ استقلال را می دهیم”

 1. danyal گفت:

  ۰

  ۰

  اصلا می خواد ده تا از این بازیکن میلیاردی بگیرن مثل شجاعییان با کدوم مربیشون نتیجه میگیرن با کچل خان مثلا

 2. m.t-50-60 گفت:

  ۰

  ۰

  اقای نصیر زاده کیسه . ما از همان وقتی که کارشناس داوری بودی تو رو شناختیم .حیف از یک پنی برا شجاعیان .اما خودمانیم کیسه ها رو خوب با بازار گرمی سر کیسه کردی.ناز شصتت نیم فصل ششتقلالیها شجاعیان رو با یک سوم پولی که خریدند شاید هم کمتر خواهند فروخت . راستی یک چیزی هم یادم رفت بگم . خودت هم با بازارگرمی و خلا ئ مدیران لایق وبیسوادبه این جارسیدی.نقش بازی کردن بسه.

 3. سام گفت:

  ۰

  ۰

  با رها گفتم فوتبالی که با سوادش شد نصیرزاده فاتحه فوتبال خونده است حالا که استاد شده مدیر عمل چی بشه بخدا همون بختیار فصل قبل ببینید چطور بچسپه به نیمکت تیم ما عالیه هر چه زود تر لیگ شروع بشه ببینیم جگوزیان چی تو چنته داره

 4. ناشناس گفت:

  ۰

  ۰

  تا دیروز اب نبات چوبی میدادیم حالا یدفه شد ۵ میلیارد

 5. 2&4 گفت:

  ۰

  ۰

  امیدوارم سر نتیجه بازی با پندار معامله نکرده باشی

 6. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  کاش برانکو از کرملا چعب بیشتر بازی میگرفت تا نصیر زاده کیسه کش اینجوری در باره قیمت کرملا چعب صحبت نمی کرد.

 7. م گفت:

  ۰

  ۰

  این یارو کارشناس داوری نبود مگه ؟؟ اینجا چیکار میکنه ؟؟ شده مدیر عامل ؟؟

 8. د گفت:

  ۰

  ۰

  حرف مفت نزن استقالی کثیف تو تو کارشناسیاتم اون طرفی بودی جفنگ ۱.۵گرفتی باید یه پولیم به خودش بدن میشه همون ۲.۵پس تو دروغگوی

 9. بهیار م گفت:

  ۰

  ۰

  همه به حرف علی دایی رسیدن که میگفت این کارشناس رنگیه
  واقعاً متاسفم برات
  مثل منصورکچل که واسه کیروش دم تکون میداد واسه ششتقلال دم تکون میده

 10. onlyyy redddd گفت:

  ۰

  ۰

  تو برو کارشناسی داوریتو بکن تورو چ ب مدیرعاملی..حالا دم از اخلاق هم میزنه…همچنین بحث میکنه انگار رونالدو رو فروخته خخخ…ما شاه مهره کل لیگ رو داریم اونم پروفسور ایوانکوویچه….ب امید دبل قهرمانی..

 11. محمدرضا گفت:

  ۰

  ۰

  شجاعیان دقیقا یکى مثل بختیار رحمانى است.

 12. امین گفت:

  ۰

  ۰

  تو ی دلال کثیفی نصیر زاده حیفم میشه بگم همشهری منی
  خودم دیدم دو سال پیش داشتی تو دفتر هواپیمایی با تلفن صحبت میکردی و دلالی میکردی . یعنی میخوای بگی خیلی مدیری نه تو مدیر نیستی چون حالا حالا ها باید دنبال پولت بدو ایی تا از کیسه بگیری

 13. Farzin گفت:

  ۰

  ۰

  جناب نصیرزاده امسال رفت و برگشت حالی ازتون میگیریم که بیست میلیاردم نتونه سوزشش رو براتون کمتر کنه حالا تو هی کرم بریز

 14. الکساندر دوما گفت:

  ۰

  ۰

  سلام دوستان

  اول از همه این خط و نشون رو همینجا میکشم که به امید خدا آخر عاقبت مدیریت این آقای تازه به دوران رسیده رو خواهید دید و همچنین عاقبت اون شجاعیان بخت برگشته رو …

  اما در مورد ادعای نصیر زاده. باید بگم ایشون داره میگه ابتدا پیشنهاد پرسپولیس در حد آبنبات چوبی بود اما یک سال قبل از قرارداد بستن شجاعیان با کیسه، ترکاشوند تماس گرفته و گفته که با شرایط کیسه حاضر به معامله ایم!!

  اگر اینطور باشه، بدا به حال ما با این تیم مذاکره کنندمون! یعنی ما ثبات رفتاری نداریم. یعنی یه چیری رو خواستیم اما بلد نبودیم معامله کنیم. یعنی ما به زبان بی زبانی به باشگاه مفتضح کیسه گفتیم: ای وآی! بازیکنی رو که میخواستیم از چنگمون درآوردی.

  این التماس آخری ترکاشوند ( اگه راست باشه ) اصلا چیز قشنگی نیست. رو انداختن به نصیرزاده و …

 15. سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  زر نزن بابا تو این چن روز انقد مصاحبه کردی خودتو مشهور کردی.خسته شدیم انقد بیانیه دادی.بابا بسه دیگه فهمیدیم.شجاعیان رفت کیسه تموم شد خفه دیگه سرمونو بردی

 16. علی گفت:

  ۰

  ۰

  پینوکیو…………..

 17. هوادار اصيل پرسپوليسي❤️❤️❤️❤️❤️❤️ گفت:

  ۰

  ۰

  برو گمشو همون اب نبات چوبی. هم برات زیاده. کیسه بدبخت هنوز دوماه نیست اومده به همه توهین میکنه

 18. هوادار اصيل پرسپوليسي❤️❤️❤️❤️❤️❤️ گفت:

  ۰

  ۰

  برو گمشو همون اب نبات چوبی. هم برات زیاده. کیسه بدبخت

 19. hesam گفت:

  ۰

  ۰

  خدایی منشا یه طرف کل خریدای کیسه یک طرف . ما منشایی رو خریدیم که توی پیکانی که براش زیاد موقعیت نمیساختن ۱۵ تا گل زد

 20. majid24 گفت:

  ۰

  ۰

  آقای نصیرزاده لطفا در مورد پرسپولیس حرف نزن و به تیم خودت برس ،،، پرسپولیس اینقد بزرگ هست که فصل گذشته با یه تیم نصفه و نیمه قهرمان لیگ و جز هشت تیم برتر آسیا شد ،،، لطفا هواداران گرامی تیم محبوبم اینقد بازیکنان تیم های دیگه رو بزرگ نکنید

 21. میثم گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا درک نمی کنم چرا دوستان انقدر عصبانی میشن. خب استقلال بعد رفتن کاوه و نگرفتن بازیکنایی مث دانیال ماهینی، جهانبخش، ساسان انصاری، تبریزی و… به شدت تحت فشار بودند واسه همون نصیرزاده تا تونست اونا رو تیغ زده. اونا از مدتها قبل مذاکره کرده بودند واقعا اگه لحظه اخر پرسپولیس میومد کارش غیراخلاقی بود. اونام طرفدار دارند هواداراش از کره دیگه نیومدن همین مردم خودمون هستند یکم خودتون رو جای اونا بزارید. درسته منصوریان خیلی آدم پستی هست و پارسال سر کنعان و کاوه عوضی بودن خودش رو نشون داد اما همونا دیدید چه به روزش آوردند.
  گذشته ازین، خدا دو سه سالی هست خیلی ما رو دوست داره هر کی به پرسپولیس پشت کرد چوبش رو خورد و اتفاقا توفیق اجباری شد واسمون مثلا بجای ضرغام ، محمد انصاری پدیده شد یا بجای کاوه ، طارمی برگشت امسالم ایشالا بجای شجاعیان ، سروش تمدید می کنه
  یخورده آروم باشید پرسپولیس در بهترین دورانش قرار داره این همه حرص و جوش زدن رو بزارید کنار و از چنین تیمی لذت ببرید.

 22. مسعود گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس هم گفته همون مبلغ رو میده ؟؟؟؟
  پس چرا این مبلغو به سروش نمیدن تا بمونه ؟؟؟؟

  • Alireza گفت:

   ۰

   ۰

   منطقی ترین نظر بود این آقا داره دروغ میگه پرسپولیس رو خراب کنه پرسپولیس اگه ۲میلیارد و خورده ای داشت به هیچ عنوان سروش نمیرفت

 23. red army گفت:

  ۰

  ۰

  هه..تازه به دوران رسیده ی حیف نون ..کاش یه قانونی وجود داشت هرکله خری راجب پرسپولیس حرف نزنه..چی بود داستان آبنبات چوبی مردک؟ دروغگو کم حافظه میشه…بازیکن آشغالتو کردی تو پاچه ی کیسه خو مبارکشون .. دگ دهنتو ببند شروور نگو..والا..هرکی از جاش بلن میشه راجب تیم ما سخنرانی میکنه…نبینم پاک ترین اسم دنیا ، نام نامی مقدس پرسپولیس کبیر رو به دهن بوگندوت بیاری دگ.

 24. حسین طزنجی گفت:

  ۰

  ۰

  ان شالله با بازگشت سروش بد جور میسوزونیمشون، مث طارمی پارسال

 25. Omid6666 گفت:

  ۰

  ۰

  مرتیکه دروغگو.ترکاشوند راست میگه.۵۰۰ تومنم زیاده واسش.کرملاچعب بازی نکرد چون جوون بود.وگرنه از صدتا شجاعیان بهتر بازی میکنه

 26. سید علی گفت:

  ۰

  ۰

  برید سایت باشگاه گسترش اونجا جوابشو بدید

 27. سید علی گفت:

  ۰

  ۰

  امسال شما سقوط خواهید کرد
  یکی از شعارهای امسال در ورزشگاه در باره نصیری باید باشه

 28. dr hamidreza گفت:

  ۰

  ۰

  داداچ داری اشتباه میزنی…
  ما اگه قراربود ۳ میلیارد خرج کنیم که شینجی کاگاوا و نوری شاهین رو میاوردیم !!!! شجاعیان کیلو چند …برید ترانسفر مارکت ببینید چه خبره و داچعلی با همین مبلغ چه چیزایی میتونست گیر بیاره . خخخخخخخخخخخ . اما چون تو فکر کوچیکش احساس میکرد با این کارش جلوی پای برانکو سنگ اندازی کرده رفته اینو گرفته …. یکی نیست بهش بگه بازم برانکو گولت زد … اگه شجاعیان رو با اون امار میخواست بگیره پس یکی مثل خالقی فر رو چرا پارسال ولش کرد که امسال ستاره ی گسترش بشه ؟؟؟؟

 29. خليل گفت:

  ۰

  ۰

  میخوام بدونم داریوش شجاعیان کیه که اینقدر بزرگش کردین !؟! کارنامشو میبینم خندم میگیره
  اینم مثل بختیار رحمانی بزرگش کردن ، اخرش چی شد ؟! جز ریخت و پاش الکی چه اثر مثبتی داره

 30. redخون گفت:

  ۰

  ۰

  انتقام سختی ،هم از شما هم از استقلال خواهیم گرفت . دلیل خاصی نداره چون ما پرسپولیسیم برید حالا حال کنید

 31. soheil گفت:

  ۰

  ۰

  حقا که یه روده راست توی شکم هیچکدوم از اهالی ورزش و بخصوص فوتبال نیست.توی این ماه رمضان با این همه دروغی که یا ترکاشوند یا نصیر زاده میگه وای به روزگارتون

 32. همه جا قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  اقای نصیر زاده شما میگی ترکاشوند گفته پرسپولیس حاضر است همون مبلغ استقلال رو بده ولی شما گفتی که از نطر اخلاقی درست نیست بعد دوباره میگی اگر شجاعیان رو میخواهید یک میلیارد و هفتصد باید بدین یعنی دویست تا از استقلال بیشتر یعنی بخاطر دویست میلیون همه چیز از نطر اخلاقی درست میشد وای شما چقدر ادم ناجور هستی در واقع همه ی جماعت کیسه کش ادم های ناجوری هستند در ضمن من به عنوان یک هوادار پرسپولیس از اینکه شجاعیان رو نگرفتیم خیلی خیلی خوشحالم. راستی استاد منصوریان بهتره بجای این نمایش های مسخره به فکر اسیا باشی که سال بعد دیگه الاتفاق و نمیدونم این جور تیما الکی گیرتون نمیاد چون سال بعد علاوه بر الهلال الاتحاد و الشباب و النصر هم در اسیا هستند ببینم با اونا چیکار میکنی

 33. مجتبی گفت:

  ۰

  ۰

  دروغگویی از سر تا پاش میباره
  مردمو که دیگه نمیتونین فریب بدین

 34. سینا گفت:

  ۰

  ۰

  از نصیرزاده از قبل متنفر بودم و بیشتر شده تنفرم,.چرا هوادارها باید به ۳۰۹۰ پول بدن بره تو جیب این اقا

 35. امین گفت:

  ۰

  ۰

  اتفاقا این شما هستی که داری دروغ میگی ، چطور تا دیروز مصاحبه می کردی می گفتی پول پرسپولیس برای رضایت نامه به قدر خرید آب نبات چوبی ست اما حالا شد یک میلیارد و پونصد تومن ، شاید هم شما راست میگی تازگی قیمت آب نبات چوبی همین قدره

 36. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  این فوتبال گل و بلبل ما فقط جناب نصیرزاده رو کم داشت. بازیکنتم ارزونی کیسه. ما اگه قرار بود ۳ میلیارد بدیم شجاعیان اونوقت به طارمی و مسلمان و منشا چقدر باید بدیم؟

 37. پرسپولیس محبوب قلبها گفت:

  ۰

  ۰

  عجب کیسه کشی هستی تو اه اه حالم بهم میخوره از کیسه کشا اخبار اینارو نزارید تورو خددداااااا بزرگشون نکنید اینا واسه بزرگ شدن علیه پرسپلیس کبیر حرف میزنن

 38. مسعود گفت:

  ۰

  ۰

  دروگو کم حافظه است خودت گفتی پیشنهاد پرسپولیس به اندازه یک آب نبات چوبیه چی شد از حرفت برگشتی احتمالا گندش داره در میاد استقلال نصف بوجه گسترش را تامین کرده

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6108 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9160181 بازدید

افراد آنلاین: 38 نفر