سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۸
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۶/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۲:۲۹
  |   نظرات: ۵ نظر
3,351 نفر بازدید

نصیرزاده: سهرابیان باید اخراج می‌شد / یک پنالتی پرسپولیس در دربی گرفته نشد

پرسپولیس نیوز : کارشناس داوری فوتبال گفت: در دربی ۸۸ بین پرسپولیس و استقلال یک پنالتی پرسپولیس روی علیپور گرفته نشد و یک بازیکن استقلال اخراج نشد.

هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری درباره دربی ۸۸ در شبکه ورزش گفت: در صحنه خطای طارق همام روی ماهینی کنار زمین یک خطای معمولی بود و نیازی به کارت زرد نداشت.

وی ادامه داد: در دقیقه ۵۵ علیپور در محوطه جریمه خودش را به مدافع استقلال زد و پنالتی نبود و البته شبیه سازی هم نبود و ادامه مسابقه صحیح بود.

نصیرزاده درباره صحنه مهم دقیقه ۶۳ و تکل سهرابیان روی پای نعمتی گفت: سهرابیان حتما باید اخطار می گرفت به خاطر شدت خطایی که کرد و با کارت زرد دوم اخراج می شد.

کارشناس داوری درباره صحنه مهم این بازی گفت: در دقیقه ۶۴ مدافع استقلال منتظری دست علیپور بازیکن پرسپولیس را گرفت و کشید و خطا کرد و یک پنالتی برای پرسپولیس اعلام نشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “نصیرزاده: سهرابیان باید اخراج می‌شد / یک پنالتی پرسپولیس در دربی گرفته نشد”

 1. مهدی گفت:

  ۴

  ۰

  چندین سال هست تو نخشم تو هر دربی خطاهای خنده دار گوشه محوطه جریمه پرسپولیس برای استقلال می گیره که به طریقی ضربه بزنه پنالتی که بماند برامون بگیره بازی صنعت نفت و استقلال که ت جام حذفی یادتون هست جام رو تحویل استقلال داد توپ تو شکم بنگر یادتون هست پنالتی گرفت تا این داور دربی هست یا می بازیم یا مساوی تمام

 2. علی گفت:

  ۸

  ۰

  بدا به حال این فوتبال این طرف پرسپولیس در فاصله چند روز مونده به نیمه نهایی باید بازی کنه و یه داور استقلالی میزارن برای دربی که جزء ده دربی مهم دنیاست اون طرف غیر از شارژ مالی فراوان به السد بازیش مقابل الدحیل عقب میفته. خوش به غیرت این بچه ها تا این مرحله بالا اومدن

 3. محمدحسام گفت:

  ۷

  ۰

  همیشه فغانی رو میارن که بازیو دربیاره برای کیسه‌.بازی رفت هم پنالتی نگرفت..نباید بازی پرسپولیس با تیم دسته سومی رو هم به فغانی بدن!!!!

 4. 6قدیم گفت:

  ۸

  ۰

  اینهم ارمغان جناب فغانی ازجام جهانی برای ما، خودش گفته بودکاش دربی رو به داوردیگرمیدادند،اصلا این بازی رو دراندازه های خودش نمیدونست، بایدبه حال کمیته داوران زارزار گریست.

 5. ولی گفت:

  ۸

  ۱

  دیگه گذشت طبق معمول فغانی نشون داد یه کیسه کش به تمام عیاره وگرنه حداقل باید سهرابیان رو اخراج میکرد بنظرم تحت تآثیر شفته قرار گرفته بود آخه شفته تشویقش میکرد

آمار بازدید:

بازدید امروز: 2132 بازدید

بازدید دیروز: 84232 بازدید

بازدید کل : 6828771 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر