یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۸
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
  |   نظرات: يك نظر
2,043 نفر بازدید

نصیرزاده: پنجره نقل و انتقال باشگاهی که با برخی بازیکنان ما قرارداد امضا کند بسته می‌شود

مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت:شکایت خود را به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان بر اساس آخرین ترجمه آیین‌نامه بین‌المللی نسبت به فسخ قرارداد یکطرفه بازیکنان ارسال کرده‌ایم.

 ارسال نامه از سوی باشگاه گسترش فولاد تبریز به سایر باشگاه‌های لیگ برتری مبنی بر اینکه بازیکنی که بدون توافق و اجازه قرارداد خود را با باشگاه گسترش فسخ کنند و با تیم دیگری قرارداد جدیدی امضا می‌کنند، از لحاظ قانونی دچار اشکال است و این باشگاه باید از طریق کمیته تعیین وضعیت بازیکنان اقدام به این قضیه می کرد. با این حال هوشنگ نصیرزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این باره عنوان کرد: شکایت خود را به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان بر اساس آخرین ترجمه آیین‌نامه بین‌المللی نسبت به فسخ قرارداد یکطرفه بازیکنان ارسال کرده‌ایم.

وی در ادامه گفت:‌ نامه‌ای را برای تمام باشگاه‌های لیگ برتری ارسال کردیم مبنی بر اینکه بازیکنانی که قرارداد خود را بدون توافق یکطرفه فسخ می‌کنند، تخلف محسوب می‌شود. سعی کردیم که با این نامه به باشگاه‌های لیگ برتری هشدار بدهیم تا از این موضوع مطلع شوند. زمانی که بازیکن قرارداد خود را فسخ کرده و با تیم دیگری قرارداد امضا کند بر اساس قانون از پنجره نقل و انتقالاتی محروم می‌شود. مانند اتفاق مهدی طارمی در پرسپولیس. ما سعی کردیم با ارسال این نامه به تیم‌هایی که خریدار بازیکنان ما هستند و قراردادی امضا کردند اطلاع بدهیم که این کار غیرقانونی است و ممکن است از پنجره نقل و انتقالاتی محروم شوند.

وی در خصوص شکایت محمد نصرتی از باشگاه گسترش فولاد تبریز به AFC اظهار داشت: ما باشگاهی هستیم که از بین تیم های لیگ برتری یک طلبکار به نام محمد نصرتی داریم. باشگاه‌هایی مثل استقلال،‌ پرسپولیس، سپاهان و گسترش فولاد تبریز که مجوز حرفه‌ای گری را از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده‌اند، ‌هر ساله از سوی کنفدراسیون نامه‌ای ارسال می کنند اما متأسفانه وکیل محمد نصرتی از بین نامه هایی که به ۱۶ تیم ارسال شده است ،فقط نامه گسترش را در اختیار خبرگزاری ها گذاشته اند. به جای اینکه با آرامش با ما صحبت کند و جلسه بگذارد و به توافق برسیم، به دنبال مصاحبه کردن و ارسال پیامک به افراد مختلف است که به جز تشنج ایجاد کردن، اتفاق دیگری رخ نمی‌دهد.

نصیرزاده در ادامه گفت:ما کتمان نمی‌کنیم که به محمد نصرتی بدهکار هستیم، سه چک از سوی باشگاه در اختیار محمد نصرتی است که به محض اینکه پولی در باشگاه واریز شود، مطمئناً پول بازیکن سابق گسترش فولاد را که زحمات زیادی کشیده است را پرداخت می‌کنیم. اما متأسفانه به جای اینکه با آرامش این موضوع حل شود، وکیل بازیکن به دنبال مصاحبه کردن علیه من و باشگاه گسترش فولاد تبریز است، حتی او پیامکی را به اقوام مالک و دوستان نزدیک مدیران باشگاه ارسال می‌کند و به دنبال تنش ایجاد کردن است، در صورتی که می‌تواند با آرامش و صبوری کردن پولش را دریافت کند. مصاحبه برای هیچ کس پول نمی‌شود.

وی در پایان تأکید کرد: این حق قانونی بازیکن سابق گسترش است که پولش را دریافت کند؛ چراکه زحمات زیادی برای این تیم کشیده است، به جای این کارها و مصاحبه کردن علیه مدیران باشگاه می‌تواند یک جلسه برگزار کند به توافق برسیم و پولش را تمام و کمال دریافت کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “نصیرزاده: پنجره نقل و انتقال باشگاهی که با برخی بازیکنان ما قرارداد امضا کند بسته می‌شود”

  1. Sadaf گفت:

    ۱

    ۰

    یکی نیست به این بگه این حرفات و قیافه گرفتن هات واسه مردم دیگه خریداری نداره ‌.
    بهبهانی تو اگه شخصیت داشتی قومیت و اصلیت خودتو فراموش نمیکردی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 48824 بازدید

بازدید دیروز: 63056 بازدید

بازدید کل : 5128143 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر