یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۵/ دی/ ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  |   نظرات: بدون نظر
386 نفر بازدید

نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر امروز به پایان می‌رسد / تراکتورسازی پرکارترین تیم؛ پرسپولیس و نفت بدون خرید

پرسپولیس نیوز : نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال امروز به پایان می‌رسد.

زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر امروز ( دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۶) به پایان می‌رسد. بنابراین تیم‌ها حداکثر تا ۱۲ شب ۲۵ دی فرصت ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود را دارند و بعد از آن پنجره نقل و انتقالات لیگ برتر بسته خواهد شد.

زمان نقل و انتقالات تیم‌های لیگ دسته اول نیز روز چهارشنبه ۲۷ دی به پایان می‌رسد. این دو روز تاخیر به دلیل این است که بازیکنانی که نتوانستند در لیگ برتر تیمی پیدا کنند فرصت حضور در تیم‌های لیگ دسته اول را داشته باشند.

کارشناس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: تراکتورسازی با جذب هشت بازیکن پرکارترین تیم نقل و انتقالات زمستانی بود.

فرشید طاهری در مورد پایان زمان نقل و انتقالات نیم‌فصل گفت: همانطوریکه فریبرز محمودزاده رئیس محترم کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفته زمان نقل و انتقالات نیم‌فصل برای تیم‌های لیگ برتری ۱۲ نیمه‌شب ۲۵ دی (امروز) به پایان می‌رسد و تیم‌ها فقط تا این زمان فرصت دارند تا بازیکنی را به فهرست خود اضافه کنند یا نام بازیکنی را از فهرست خارج کنند پس از نیمه‌شب دیگر اجازه نقل و انتقالات به تیم‌ها داده نمی‌شود و دقت کنند تا این زمان ثبت و نقل‌ و انتقالات در سازمان لیگ باید انجام شود البته نقل و انتقالات تیم‌های لیگ یکی تا روز چهارشنبه ۲۷ دی ادامه خواهد داشت.

طاهری در مورد اینکه چند بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی در تیم‌ها جابه‌جا شده‌اند، گفت: طبق آماری که تا پایان روز شنبه داشتم ۳۷ بازیکن جابه‌جا شده‌اند که در این بین تراکتورسازی با جذب هشت بازیکن پرکارترین تیم نقل و انتقالات نیم‌فصل بوده است و تیم پرسپولیس به دلیل محرومیت بین‌المللی بازیکنی را ثبت نکرده است نفت تهران هم به دلیل مشکلاتی که داشته تا روز گذشته نام هیچ بازیکن جدیدی را به فهرست خود اضافه نکرده است.

وی در مورد اینکه تراکتورسازی چگونه توانسته هشت بازیکن را جذب کند در حالی که تیم‌ها حق جذب شش بازیکن را داشته‌اند، گفت: تراکتورسازی مجوز جذب شش بازیکن را داشت ضمن اینکه دو بازیکن این تیم فسخ پزشکی گرفتند و به دلیل اینکه طبق مجوز مرکز پزشکی ایفمارک دو بازیکن این تیم نمی‌توانستند بازی کنند دو بازیکن دیگر جانشین بازیکنان مصدوم خود کرد.

کارشناسان نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد وضعیت تیم استقلال تهران گفت: استقلال تهران دو بازیکن جدید را ثبت کرده تیم‌های استقلال خوزستان و پارس جنوبی هر کدام هم با ثبت چهار بازیکن هم از جمله تیم‌های پرکار نقل و انتقالات لیگ بودند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15337 بازدید

بازدید دیروز: 51878 بازدید

بازدید کل : 1105875 بازدید

افراد آنلاین: 25 نفر