شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۵
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۱/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۸
  |   نظرات: ۸ نظر
3,641 نفر بازدید

نکونام و بازیکن نساجی پرسپولیسی‌ها را تهدید کردند/ وعده دیدار در قائم‌شهر!

پرسپولیس نیوز: سرمربی و یکی از بازیکنان تیم نساجی با بکار بردن الفاظ ناشایست مقابل رختکن تیم پرسپولیس، سرخ‌پوشان را تهدید کردند که در قائم‌شهر از خجالت آنها در می‌آیند!

پس از اینکه جواد نکونام سرمربی تیم نساجی و برخی از دستیارانش در جریان بازی با پرسپولیس در کنار زمین با انجام برخی حرکات باعث شدند تا بازی به حاشیه کشیده شود، این اتفاقات در کمال تعجب به بعد از بازی و تونل‌های ورزشگاه آزادی هم کشیده شد.

زمانی که جواد نکونام و دستیارانش و برخی از بازیکنان نساجی در حال عبور از در رختکن پرسپولیس بودند با دیدن ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان تیم پرسپولیس به سمت او رفته و الفاظ تندی را علیه او و پرسپولیسی‌ها به کار بردند که این اقدام با واکنش مربی دروازه‌بانان پرسپولیس روبه‌رو شد. بعد از این موضوع و با بالا رفتن صدای طرفین چند نفر از مربیان و بازیکنان پرسپولیس هم به بیرون از رختکن آمدند تا این غائله را ختم کنند اما در کمال تعجب نکونام با فریاد صحبت‌هایی را علیه پرسپولیسی‌ها انجام می‌داد و این در حالی است که فرزاد مجیدی سرپرست تیم نساجی سعی در آرام کردن سرمربی تیمش بود.

همچنین مهدی هاشمی‌نسب مربی تیم نساجی هم قصد ورود به این غائله را داشت که با دیدن کریم باقری به این جریان وارد نشد اما در کمال تعجب فرشاد فرجی بازیکن شماره سه تیم نساجی با بکار بردن الفاظی ناشایست پرسپولیسی‌ها را تهدید کرد که در بازی برگشت در قائم‌شهر حسابی از خجالت برانکو و تیمش در می‌آیند.

این درگیری‌های لفظی در نهایت بعد از دقایقی به پایان رسید.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “نکونام و بازیکن نساجی پرسپولیسی‌ها را تهدید کردند/ وعده دیدار در قائم‌شهر!”

 1. سلیمان گفت:

  ۱

  ۱

  واقعا بی دلیل ادم ها بزرگ نمیشند.همین نکونام کیسه کش
  ک هیچوقت نتونست بزرگ باشه نمونش تو جام جهانی ۲۰۱۴بازی با آرژانتین ک تمام تمرکزش رو تعویض پیرهن با مسی بود حتی بین دونیمع تو نمای بسته هم دوربین نشون مداد داره با مسی همین صحبتو میکنه تا دقیقه ۹۰رو سوتی همین اقا مسی گل رو زد

 2. Sajad گفت:

  ۱

  ۱

  دوستان چرا ناراحت میشید، منظورشون این بوده که تو قائمشهر گلهایی که تو آزادی نخوردیمو میخوریم!

 3. هت تریک قهرمانی گفت:

  ۲

  ۱

  تمام وجود این عوضی (نکونام)عقده و حسادته
  وقتی اون دلال موزامبیکی الگوشه و اون مجری میلیاردر شده(کیروشی پور)حامی شه بایدم اینجوری افسارپاره کنه و ذات کثیف و بی مایه خوشو نشون بده ولی مهم این بود که علیرغم خرشانسی و شامورتی بازی و هوچی گری به سبک استاد کثیفش بازی رو باخت و تو قائم شهر دیگه با ترابی و سروش طرفه و اونجا مجلسی تر می بریمش تا دمشو بگذاره رو کولش و بره دنبال کارش

 4. ع.م. گفت:

  ۴۵

  امشب اتفاق خوبی که افتاد این بود که همه این وحشی بی تربیت رو شناختن. فقط حیف که تیم شهری رو بهش دادن که همه پرسپولیسی هستن. این به درد همون کیسه کشای سوراخ بی فرهنگ می خوره.

 5. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۳۷

  ۱

  تو قائمشهر هم هیچ غلطی نمیکنین!!! نیمه اول داور باید ده تا کارت بهتون میداد وقتی دیدین باهاتون راحته و کارت نمیده هیاهو میکردین!!!! وقتی با تبانی خونه به خونه بدبختو حذف کردین فکرکردین خبریه!! امروز حداقل ۶تا میخوردین که تیر دروازه و شانس خرتون و بی دقتی بازیکنان پرسپولیس مانع شد!!!!

 6. ششلول گفت:

  ۴۰

  ۱

  جواد نکونام در اولین بازى که به عنوان کمک مربى تیم ملى حضور داشت، با عث دعوا و جنجال با تیم ملى قطر شد و نشان داد که از ظرفیت لازم براى ایفاى نقش مربى برخوردار نیست و باید تجربه بیشترى کسب نماید. البته شاید شروع کار مربیگرى او با کیروش و الگو گرفتن از اخلاق و شخصیت کیروش هم در تقویت این روحیه او تأثیر داشت و ایجاد جنجال و جنگ روانى جزئى از تاکتیک او شده است و به نظر مى آید با توجه به اینکه خیلى سریع سرمربى شده است، شانسى براى آموزش در نزد مربیان متین تر نخواهد داشت و از این پس هم رفتار او شبیه مربیانى مانند کیروش و شفر خواهد بود.

 7. حسام الدین حسام گفت:

  ۳۹

  ۲

  خاک تو سر مکتب تویله کیسه که امثال نکونام ازش بیرون میان توقعیم ازش نیس جواد چکش بی ناموس

 8. سعید گفت:

  ۴۹

  ۰

  اقای فرشاد خیلی بزرگت کردن ،منو میشناسی ؟نه نباید بشناسی ،من اولین مربی ات بودم وحدت واسکس اون زمانی که دماغت اویزون بود ومن از جیب برات خرج کردم یادته رفتی سایپا چطور منو سرکار گذاشتی؟تو فوتبالت که چیزی نمیبنم جز اعتراض وهیاهو شاید با این کارات میخوای مردم تو رو بشناسنت ،اقا فرشاد مردم تو رو اون موقعی شناختن که برای خونه به خونه برای فینال حذفی گوشیتو خاموش کردی ،این بدون حتی در حد لیگ دسته دو قائمشهر هم نیستی خدا به کمال علیپور نماینده مجلس قائمشهر سلاامتی بده که با زد وبند تو رو راه اهن برد اونجا هم با دلال بازی اقای ه .ص به اینجا رسییدی ،تو درحدی نیستی که بخوای پرسپولیس تهدید کنی واحساس بزرگی کنی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 37370 بازدید

بازدید دیروز: 58772 بازدید

بازدید کل : 2763913 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر